Strony związane z hasłem: psychoterapia bielsko - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'psychoterapia bielsko':

 • Anna Małysz - Psychoterapia Bielsko-Biała »

  Gabinet terapii psychologiczno-pedagogicznej położony jest 5km od centrum Bielska-Białej. W gabinecie zajęcia prowadzi pedagog i terapeuta z 35 letnim doświadczeniem w wykonywaniu zawodu. Anna Małysz prowadzi psychoterapię, terapię pedagogiczną dla dzieci, młodzieży, par, rodziców, małżeństw i rodzin. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Anna Kupiec Bielsko Biała »

  Psychoterapeuta Bielsko-Biała Anna Kupiec. Pracuję w nurcie psychoterapii systemowej - rodzinnej, która patrzy na człowieka poprzez kontekst rodziny, w której się wychował, przekazów rodzinnych, zasobów i deficytów, które w niej nabył, oraz terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - terapii, która wzmacnia zasoby, odkrywa
  ukryty potencjał, który jest niezbędny do odnajdywania własnego szczęścia i zadowolenia z własnego życia. A także korzystam z Logoterapii - która pozwala odkrywać duchowość człowieka, jego indywidualne wartości oraz sens życia.
  W skład oferty wchodzi psychoterapia indywidualna, rodzin, par i psychoterapia grupowa. Oferta skierowana do osób doświadczających: depresji, nerwicy, zaburzeń zachowania i nastroju, problemów w związkach, problemów z tożsamością, problemów z odżywianiem: anoreksji, bulimii, straty bliskich osób, zaburzeń psychosomatycznych, poszukujących sensu i znaczenia życia, zastanawiających się nad swoją duchowością i wartościami w życiu, oraz ze wszystkimi, którzy chcą po prostu porozmawiać.
  Psychoterapia pozwala na wsparcie w trudnych okresach i jest możliwością zobaczenia czegoś w nowy sposób. Jest nauką nowych sposobów doświadczania siebie i rzeczywistości oraz odkrywania i korzystania z tego, czym już dysponujemy. Jest szansą poznania swojej wolności i odpowiedzialności za własne życie.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga »

  mgr Anita Zontek-Sajnoga specjalista psycholog kliniczny,
  psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista terapii uzależnień
  zaprasza na psychoterapię indywidualną osoby dorosłe.
  Rozmowa terapeutyczna pozwala lepiej dookreślić własne zasoby i
  potrzeby, a także źródła problemów. Sprzyja poprawie funkcjonowania,
  jest okazją do zmiany w kierunku głębszego przeżywania i rozumienia
  siebie i swoich relacji z ludźmi.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »