Strony związane z hasłem: psychoterapia kraków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'psychoterapia kraków':

 • Ad Intra Gabinet Psychoterapii Małgorzata Mróz »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Od 2008 roku uczestniczę w kursie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.Pracuję pod superwizją.
  OFERTA GABINETU:
  psychoterapia indywidualna depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, interwencja kryzysowa i poradnictwo psychologiczne w problemach: kryzysów i trudnych sytuacji życiowych; wydarzeń traumatycznych; utraty, żałoby

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF »

  Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach psychologicznych dla rodziców oraz warsztatach szkoleniowych dla nauczycieli. Proponujemy zajęcia dla dzieci z problemem dysleksji, nieśmiałości, agresji oraz dzieci niesłyszących.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Krakowie »

  Psychoterapia to forma spotkań z terapeutą dająca możliwość lepszego
  zrozumienia siebie i swojego życia. Każde takie spotkanie jest inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Profesjonalna pomoc terapeuty ułatwia zobaczenie siebie i swoich problemów w innym świetle. Dzięki nowej wiedzy możesz mieć większy i bardziej świadomy wpływ na to, co dzieje się z Tobą i w Twoim życiu. Może to być początek pozytywnych zmian.

  Naszą pomoc oferujemy między innymi gdy:
  § masz problemy wynikające z trudnych zdarzeń życiowych,
  § masz trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  § czujesz się przygnębiony, zagubiony, cierpisz z powodu lęku, nadmiernego pobudzenia, niepokoju,
  § masz problemy z jedzeniem i używkami
  lub po prostu chcesz lepiej poznać siebie.

  Celem psychoterapii jest pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące
  bycie w świecie - w zgodzie z samym sobą i w kontakcie z innymi
  ludźmi.
  Zapraszamy do naszych gabinetów psychoterapii mieszczących się w centrum Krakowa.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia, Psychiatra, Warszawa i Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Zakres usług to terapia z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania.
  Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Proterapia to centrum walki z problemami natury psychicznej. Jeżeli potrzebujesz pomocy psychologa, jeżeli chcesz przeżyć naprawdę ciekawą psychoterapię to skorzystaj z opcji jakie daje Proterapia. Proterapia to doskonała i zgrana ekipa lekarzy typu psycholog. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ośrodka.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Agnieszka Krzyżanowska »

  Psychoterapia osób z syndromem DDA i DDD, terapia zaburzeń emocjonalnych (zaburzenia depresyjne i lękowe), terapia zaburzeń osobowości. Gabinet w Krakowie.Zapraszam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia kraków »

  Jeśli potrzebują Państwo pomocy specjalisty z zakresu psychologii to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalnego psychoterapeuty. Gabinet Verte oferuje Państwu kompleksową obsługę. Dzięki swojemu doświadczeniu jestem w stanie pomóc wielu osobom z ich problemami rodzinnymi, zawodowymi i innymi. Prowadzę także mediacje, które znacznie ułatwiają przejście przez trudny czas rozwodu i tym podobnych sytuacji. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą i moją stroną internetową

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Magdaleny Chodak »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim a także całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM). Jestem związana z psychoterapią i pomocą psychologiczną od 2005 roku. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną dorosłych oraz młodzieży, a także rehabilitacją psychiatryczną osób po kryzysach psychicznych.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anty-stresowa Terapia Naturalna »

  We współczesnym zabieganym, wymagającym i - w przeważającej mierze - "bezmiłosnym" świecie, możemy potrzebować "przerwy": aby odetchnąc, rozpuścić napięcia w ciele, zdecydować czego dalej chcemy, zrewidować niekorzystne przekonania i sposoby działania,"wrócić do siebie". Oferuję trzy sposoby polepszenia swojej kondycji psycho-fizycznej: 1. Wspaniały hawajski masaż relaksacyjny Lomi Lomi Nui,2. Rebirthing - metodę usuwania stresu przez pogłębienie oddechu.3. Pomoc psychologiczną - metodą psychoterapii Gestalt - czyli słowne "przetrząśnięcie" doświadczanych problemów - z elementami pracy z ciałem i oddechem. MASAŻ LOMI LOMI NUI jest bezbolesnym i bardzo przyjemny w odbiorze zabiegiem, wykonywanym przy pomocy oleju, w rytm pięknej hawajskiej muzyki. Pomimo swojej łagodności działa wyraźnie i głęboko:- rozpuszcza tzw. pancerz mięśniowy: utrwalone, nawykowe przykurcze i napięcia całych grup mięśni, błon komórkowych, powięzi tkankowej i ścięgien - uelastycznia stawy i poprawia koordynację ruchów, - reguluje krążenie płynów, przemianę materii i ciśnienie krwi- przywraca głęboki, regularny oddech - wzmaga i utrwala doświadczenie akceptacji siebie - pomaga otworzyć się na nowe doświadczenia i doznania.REBRITHING to technika pogłębionego, swobodnego oddychania, które powoduje zwiększone poczucie żywotności i świadomości swoich uczuć i potrzeb przy jednoczesnym odczuwaniu odprężenia w ciele, bezpieczeństwa i błogości.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii »

  Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu psychoterapii działającego w Krakowie. Realizuję się na polu terapii Gestalt, której celem jest w szczególności samopoznanie oraz umiejętność doświadczenia swojej osobowości „tu i teraz”. W moim gabinecie pomoc mogą uzyskać przede wszystkim osoby mające trudności życiowe, z depresją, problemami gniewu, smutku, samorealizacji, o zaniżonym poczuciu własnej wartości. Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji o mnie i o terapii Gestalt.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA - Kraków Piotr Wereszczyński »

  Witam
  Zapraszam do gabinetu psychologicznego.
  Oferuję fachową pomoc w zakresie konsultacji psychologicznej
  oraz psychoterapii dorosłych.
  Masz problemy z panowaniem nad emocjami
  Towarzyszą Ci lęk, depresja
  Przeżywasz wciąż stres i złość
  Doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi, rodziną, partnerem
  Czujesz się samotny i nierozumiany
  Trudno Ci zrozumieć samego siebie, swoje zachowanie
  Zastanawiasz się czy życie bez celu ma sens
  W Twoim związku pojawił się kryzys, z którym nie dajesz sobie rady
  Przeżywasz wciąż żałobę po czyjejś śmierci
  Odczuwasz żal, smutek po rozstaniu z bliską osobą

  Oraz:
  Chcesz się rozwijać i szukasz w tym wsparcia.
  Masz potrzebę i chęć większego wglądu w Siebie,
  odkrycia własnych możliwości

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Kazieczko »

  Krakowska Pracownia Terapii i Rozwoju jest miejscem, w którym pomoc znaleźć mogą osoby borykające się z problemami psychologicznymi oraz problemami natury seksuologicznej.Przyjdź do nas jeśli cierpisz z powodu:- trudnej sytuacji życiowej- obniżenia nastroju, przygnębienia, depresji- niepokoju, lęku, zamartwiania się- wyrzutów sumienia, poczucia winy- problemów seksuologicznych t.j przedwczesny wytrysk, zaburzenia wzwodu, brak orgazmu, obniżenia apetytu na seks- wykluczenia lub wyobcowania związanego z Twoją orientacją seksualną.Jeśli z jakichś powodów nie możesz udać się na wizytę stacjonarną oferujemy porady online (e-mail). W pracownia istnieje także możliwość przeprowadzenia diagnozy psychologicznej oraz sporządzenia opinii psychologicznej.Ponadto Pracownia oferuję możliwość skorzystania z treningów wspomagających pracę mózgu EEG Biofeedback, prowadzonych przez wykwalifikowanego trenera.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest psychologiem rodzinnym w mieście Kraków, gdzie świadczy usługi zakresu psychologii dla dzieci i dorosłych.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest akredytowanym członkiem w Stowarzyszeniu Psychologów i Psychoterapeutów Rodzinnych, które jest organizacją non-profit i świadczy bezpłatne usługi psychologiczne dla osób potrzebujących pomocy psychologa, psychoterapeuty.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest również psychologiem dziecięcym w Fundacji z siedzibą w mieście Kraków.
  Anna Rekel prowadzi szkolenia z zakresu psychologii i coachingu dla rodzin, par, małżeństw.
  Gabinet psychologiczny terapeuty Anny Rekel znajduje się w zabytkowym Browar Lubicz w Centrum Krakowa koło galerii krakowskiej.
  Oferowane formy leczenia to:
  psychoterapia indywidualna;
  psychoterapia rodzinna;
  psychoterapia małżeńska;
  grupowa psychoterapia;
  coaching;
  psychoedukacja.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i powołania, świadczy usługi psychologiczne, w zakresie psychoterapii oraz coachingu kariery i osobistego w Krakowie i okolicach. Gabinet psychologiczny Anny Rekel znajduje się w centrum Krakowa w zabytkowym Browar Lubicz.
  Psycholog Anna Rekel współpracuję z Fundacją Psychoterapii Rodzinnej w Krakowie gdzie pomoga dzieciom i ch rodzinom powrócić do zdrowia psychicznego. Zakres opieki obejmuję psychoterapię indywidulną jak również grupowe formy pomocy psycholigcznej takie jak psychoterapia rodzinna oraz psychoterapia małżeńska i par. Każdy z tych form psychoterapii czy coachingu będzie dopasowana do potrzeb klienta.
  Do par małżeńskich jest skierowana psychoterapia małżeńska, charakterystyczną cechą tego typu sesji psychologicznej jest to, że na w spotkaniu nie biorą udziału dzieci i pozostali członkowie rodzinny, np. dziadzkowie. Dla osób indywidualnych wykorzystuje się coaching kariery jak i psychoterapia indywidulana. Warto dodać, że spotkania mogą odbywać w gabinecie psychologicznym lub na terenie miasta Kraków i okolic. Wizyty domową cieszą się dobrą opinią wśród dzieci.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Kraków »

  Terapeuta Gestalt Bednarczyk Paweł, specjalizuje się w psychologii spełnienia. W przypadku gdy przeszedłeś ból, miałeś ciężkie dzieciństwo, przeżyłeś rozwód, straciłeś najbliższą osobę, masz kłopot z odszukaniem celu w życiu, masz szansę skorzystać z eksperckiej pomocy Pawła.
  Psychoterapeuta pomoże Ci pozbyć się jednocześnie np. stanów lękowych, stresu, kłopotów osobistych, przetrwać kryzys małżeński, odbudować wiarę w siebie i innych ludzi.
  Psychoterapia techniką Gestalt, poprzez rozmowę, zadawanie pytań i wyszukiwanie odpowiedzi pozwoli tobie uporać się ze wszystkimi kłopotami które przechodzisz w danym momencie lub jakie przeszedłeś w przeszłości, dzięki temu lepsza przyszłość stanie przed tobą otworem.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Jestem psychoterapeutą i psychologiem. Oferuję w Krakowie pomoc psychoterapeutyczną osobom dorosłym i młodzieży oraz parom przeżywającym kryzys w relacji. Możliwe jest skorzystanie z konsultacji psychologicznej mającej na celu rozeznanie się w doświadczanych trudnościach oraz dobraniu najskuteczniejszej formy pomocy. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dobrej Terapii - ośrodek pomocy psychiatrycznej »

  Centrum Dobrej Terapii to nowoczesny gabinet świadczący pomoc z zakresu psychiatrii, psychoterapii oraz pomocy psychologicznej zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

  Zgłaszając się do Ośrodka Dobrej Terapii mają Państwo pewność otrzymania pomocy przez prawdziwych profesjonalistów i najwyższego poziomu meteorycznego spotkań, odbywających się w komfortowej atmosferze.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Natasza Cholewa psycholog Kraków »

  Okazuje się, że niestety coraz więcej naszych rodaków musi korzystać ze wsparcia na gruncie psychoterapii. Dlatego warto szukać dobrych specjalistów. Natasza Cholewa prowadzi swój gabinet wsparcia psychologicznego na terenie Krakowa i gwarantuje wszystkim indywidualne podejście do każdej terapii i poszukiwanie rozwiązań zmierzających do znalezienia przyczyn problemów oraz możliwości ich rozwiązania u konkretnego człowieka. Każdy kto zdecyduje się na te propozycje powinien być z nich zadowolony.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Myszkowska-Litwa.pl - psychoterapia w Krakowie »

  Dr. Myszkowska-Litwa prowadzi gabinet psychoterapii Gestalt w Krakowie. Podstawą jej pracy z klientem jest relacja bazująca na zaufaniu i więzi, stwarzająca poczucie bezpieczeństwa. Podczas spotkań obowiązuje zasada poufności, co gwarantuje dyskrecję. Podstawą terapii Gestalt jest całościowe spojrzenie na człowieka – jako jednostkę składającą się z emocji, relacji, psychiki i ciała, a jej celem – przywrócenie osobie równowagi i poczucia odpowiedzialności za własne życie. Dr. Marta Myszkowska-Litwa zaprasza zatem wszystkie osoby, które pragną zapanować nad swoimi emocjami, relacjami, chcą uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń, toksycznych związków, mają poczucie bezsensu życia lub po prostu chcą rozwijać się w sferze prywatnej lub zawodowej. Dowiedz się więcej na myszkowska-litwa.pl.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mind Works Centrum terapii CBT i Terapii Schematów »

  Mind Works oferuje terapię indywidualną i terapię par w podjeściu poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów. Oferta obejmuje także diagnozę psychologiczną wraz z wydaniem opinii, warsztaty pscyhologiczne, szkolenia psychoterapeutyczne oraz pomoc online.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »