Strony związane z hasłem: psychoterapia warszawa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'psychoterapia warszawa':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psycholog Warszawa - psychoterapia »

  InPlus to zespół gabinetów specjalistycznych oferujących pomoc psychologiczną, psychoterapię oraz pomoc seksuologiczną. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Nasze gabinety znajdują się w dogodnych lokalizacjach w Centrum Warszawy, na Woli i Ursynowie, ich położenie gwarantuje anonimowość i intymność. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par - Warszawa »

  Nie stawiamy znaku równości między terapią a interwencją kryzysową, gdyż są to dwie różne formy pomocy psychologicznej. Psychoterapia Warszawa w naszym wydaniu daje wyniki, dlatego jeżeli uważasz, że masz problem zgłoś się do nas.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnictwo psychologiczne / seksuologiczne »

  Marta Kołacka - psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.

  W ofercie znajduje się:

  - Pomoc online
  - Interwencja kryzysowa
  - Konsultacje seksuologiczne
  - Rozwój osobisty
  - Edukacja seksualna
  - Terapia indywidualna
  - Mediacja par
  - Terapia par

  Pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami. Pomoc online lub kontakt osobisty (gabinet: Warszawa, tel. 696 30 20 40).

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa oraz Puławy »

  Psychoterapeuta ericksonoski zorientowany na wydobycie zasobów, w pracy wykorzystuje techniki rozwijające kreatywność oraz mocne strony pacjenta. Korzysta z technik ustawień systemowych oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu bioenergetyki. Prowadzi grupę pracy z ciałem oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych. Pracuje z problematyką: kryzysów życiowych, lęków, depresji, stresów, zaburzeń odżywiania, kryzysów okresu dorastania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego. Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie oraz Puławach.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Warszawie. Gabinet psychoterapii integratywnej. »

  Strona zawiera zwięzłe informacje na temat psychoterapii - jej celów, możliwości i głównych nurtów.
  Znajdziesz tu pełną ofertę gabinetu psychoterapii integratywnej rekomendowanego psychoterapeuty PTPI mgr Pawła Polnika.
  Możesz zwrócić się o profesjonalną pomoc jeśli doświadczasz kłopotów związanych z lękiem,depresją, zaburzeniami jedzenia (anoreksja, bulimia, przeżywasz trudności w związku/rodzinie, doświadczyłeś traumatycznych przeżyć i nie potrafisz się z nimi upować.
  Gabinet znajduje się w Warszawie. Wizytę należy umówić telefonicznie.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Warszawa, psychoterapeci Warszawa »

  Gabinet psychologiczny znajdujący się w Warszawie przy ulicy Siennej oferuje warsztaty terapeutyczne oraz pomoc psychologiczną. Dobry psycholog prowadzący psychoterapie potrafi pomóc w odnalezieniu równowagi psychicznej. Nasi psychoterapeuci posiadają duże doświadczenie oraz bardzo dobre wykształcenie.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt "Nastroje" »

  Prywatny ośrodek oferujący pomoc terapeutyczną na bazie koncepcji Gestalt.

  Jeśli:

  * Doświadczasz częstych problemów w zwiazkach i relacjach z innymi ludźmi
  * Cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  * Twoje emocje coraz częściej wymykają się spod Twojej kontroli
  * Żyjesz w ciągłym stresie
  * Dobrze znane jest Ci poczucie pustki i braku sensu życia
  * Chciał(a)byś lepiej zrozumieć siebie i własne wybory życiowe
  * Masz potrzebę rozwoju swojego potencjału

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Poradnia Centrum to wyspecjalizowana placówka medyczna, w której swoją praktykę prowadzą najlepsi fachowcy. Psycholog przyjmujący w poradni to fachowiec, a psychoterapia przeprowadzona w poradni daje nadzwyczajnie pozytywne efekty. Poradnia Centrum mieści się w mieście Warszawa, zaprasza szczególnie pacjentów z części miasta takich jak Białołęka czy Tarchomin. Zapraszamy do korzystania z wysokiej kadry fachowców, szczególnie zapraszamy wszystkich którym potrzebny psycholog. Warszawa i jej części Białołęka oraz Tarchomin to miejsca gdzie Poradnia Centrum kieruje swoją ofertę. Najlepsza terapia, psychoterapia prowadzona przez fachowców. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.nNaszą ofertę kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego)

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie - Psychoterapia »

  Witamy serdecznie w poradni Statek w Warszawie. Pomożemy w ciężkich sytuacjach życiowych. Psychoterapeuta rozwiąże nasze problemy. Dzięki psychoterapii dla dorosłych i dzieci nasi pacjenci znów cieszą się życiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sylwia Woronowicz gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny »

  Sylwia Woronowicz: pomoc psychologiczna, psychoterapia dla dorosłych, par w Warszawie; mgr psycholog, certyfikowany psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem; depresje, lęki, fobie, zaburzenia osobowości, kryzys w związku, terapia par

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu - Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii »

  Specjalizujemy się w rozwiązywaniu złożonych problemów. Pomagamy w różnych problemach zdrowotnych ( takich jak depresja, nerwica, fobia społeczna, leczenie alkoholizmu).Leczenie uzależnień a zwłaszcza leczenie alkoholizmu jest naszym ważnym zadaniem. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Psychodramy i Szkoleń „OPiS”. Przyczynowe leczenie grupy schorzeń określanych potocznie jako nerwice, leczenie zaburzeń osobowości, zwiększenie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych bez korzystania z leków.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta, poradnia psychologiczna (Warszawa) - Alivio »

  Poradnia psychologiczna Alivio pomaga w leczeniu uzależnień oraz innych chorób na podłożu psychicznym, jak na przykład nerwica. Każdy nasz psychoterapeuta to wykwalifikowany specjalista w leczeniu uzależnień oraz innych chorób. Głównym obszarem naszego działania jest Warszawa. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychoterapeutyczny Anna Kwaśniewska-Bieniak. W ofercie: psychoterapia osób dorosłych, pomoc w zaburzeniach nerwicowych, psychoterapia zaburzeń seksualnych, psychoanaliza, terapia psychoanalityczna, pomoc terapeutyczna, psychotraumatologia, a także depresja.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Warszawa »

  "Joanna Kruszyńska-Buryta psycholog dziecięcy i rodzinny Warszawa- oferuje terapię dla najmłodszych w ramach niedyrektywnej terapii zabawowej Play Therapy dla dzieci od 3. do 12. roku życia doradza rodzicom również w kwestiach wychowawczych, prowadzi terapię rodzinną oraz terapię dla par i małżeństw.
  "

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adeste | Psychoterapia Warszawa »

  Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii istnieje w Warszawie już kilkanaście lat. Od tego czasu ośrodek terapeutyczny psychoterapia Warszawa zgromadził najlepszych specjalistów, odpowiednio wykwalifikowanych psychologów, psychoterapeutów, klinicystów oraz lekarzy psychiatrów. O sukcesie Adeste Warszawskiego Centrum Psychoterapii decyduje przede wszystkim zespół, którego nadrzędnym celem jest fachowa pomoc i świadczenie usług psychoterapeutycznych zgodnie z potrzebami trafiających do Adeste terapia klientów. Do szerokiej gamy metod stosowanych przez naszą kadrę należą konsultacje psychologiczne, porady lekarza psychiatry, psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, terapia rodzin i małżeństw, a także warsztaty i szkolenia wykorzystujące metodę Feldenkraisa, metodę MBSR oraz coaching.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia, Psychiatra, Warszawa i Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Zakres usług to terapia z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania.
  Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychoterapia to proces, który pozwala przyjrzeć się osobistym problemom z odmiennej perspektywy. Pomaga dojść do przyczyn trudności bądź objawów, dzięki niej możemy uzyskać wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania społecznego. Katarzyna Skirmuntt, psycholog przeszkolony w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji (rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego a także atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię par i małżeństw a także konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa wartościowe doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom zmagającym się z różnymi problemami.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa - mapa psychologów stolicy »

  Szukasz terapeutów w blisko swojej pracy lub domu? Nasz portal oferuje swoistą mapę psychoterapeutów w Warszawie - każdy ośrodek czy praktyka psychologiczna polecana przez nas jest zaznaczona na mapie i przydzielona do danej dzielnicy. Dzięki temu możesz łatwo naleźć dobrego psychologa np na warszawskiej Ochocie.

  PsychoterapiaWarszawa.waw.pl dokonuje swoistej selekcji, zamieszczając tylko wybrane oferty psychoterapeutów prowadzących swe praktyki wg najlepszych zasad etyki pracy psychologa, mogących wykazać się odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. To mapa psychoterapeutów, której możesz zaufać.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »