Strony związane z hasłem: rabka zdrój - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rabka zdrój':

 • Skomielna Biała - powrót do korzeni »

  Wszystko o miejscowości podgórskiej, leżącej na pograniczu Beskidu Wyspowego, Gorców i Pasma Podhalańskiego. Historia wsi i parafii.

  Skomielna Biała (500-600 m. n.p.m.) to niewielka wieś letniskowa na pograniczu Beskidu Wyspowego, Gorców i Pasma Podhalańskiego. Jest sołectwem o pow. 1400 ha, na którym żyje ponad 2700 mieszkańców. Od roku 1973 należy do gminy Lubień w pow. Myślenickim. Położona wyjątkowo malowniczo na stokach Lubonia Małego i Zbójeckiej Góry ma wspaniałą panoramę - na zachodzie na pasmo Babiej Góry, na południu - na Gorce i łańcuch Tatr.

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Badania dla kierowców, psychotechnika, Zakopane, Nowy Targ »

  Psychodiagnostyka świadczy usługi z zakresu psychologii transportu i psychologii pracy oraz psychoterapię. Prowadzimy badania psychologiczne, instruktorów i egzaminatorów prawa jazdy, kierowców zawodowych wszystkich kategorii.,amatorów i kierowców pojazdów służbowych.
  Na psychotesty zapraszamy również operatorów maszyn i osoby pracujące na wysokości oraz wykonujących inne zawody wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej.

  Lokalizacja: ul. Nadwodnia 4 (I piętro), 34-400 Nowy Targ.
  Badania prowadzimy w godzinach: pon. 9-17, pt. 9-18, sob. 9-14.
  Prosimy o wcześniejszą rejestrację tel. 606 732 579, 660 431 715.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bit-Bort Biuro turystyczne »

  Biuro Turystyczne BIT-BORT zajmuje się organizowaniem imprez turystycznych, oraz pośredniczeniem, na zlecenie klientów, w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Posiadamy szeroką bazę noclegową. W ofercie znajdziecie państwo między innymi zielone szkoły, wycieczki szkolne, pobyty lecznicze. Zapewniamy instruktorów narciarstwa, przewodników górskich, usługi transportowe, pamiątki i informacje turystyczną.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe w Rabce »

  Sklep meblowy posiadający wysokiej jakości, ale zarazem tanie meble tapicerowane, pokojowe, kuchenne i inne. Odwiedź sklep w Rabce i dopasuj meble do własnych domowych lub biurowych wnętrz. Nietuzinkowe rozwiązania i niecodzienne wzory, to plusy, którymi zostaniesz obdarowany. Firma ma na względzie oczekiwania kontrahentów, stara się ciągle poszerzać swoją ofertę, aby intrygować, prowokować, a głównie aby zaspokoić ich potrzeby. Całkowitą ofertę firmy MebleGama oszukają Państwo na stronie firmowej.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »