Strony związane z hasłem: rajdy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rajdy':

 • Cartesting.pl nowości ze świata motoryzacji »

  Witam serdecznie.
  Mam przyjemność przedstawić Państwu portal motoryzacyjny www.cartesting.pl Strona ta łączy w sobie najświeższe informacje ze świata motoryzacji jak i testy aut, nowinki technologiczne oraz wiele innych ciekawych i cennych informacji.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zloty motocyklowe »

  Motocyklowy serwis informacyjno-społecznościowy ukierunkowany przede wszystkim na imprezy motocyklowe - kalendarz, mapa zlotów, zdjęcia i relacje z imprez.

  Ponadto:

  - opisy motocykli
  - dane techniczne
  - opinie użytkowników
  - artykuły na różne tematy
  - forum

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sylwetki osób które poznałem »

  Na stronie znajdują się sylwetki osób które poznałem.

  Na podstawie ich nie zawsze długiego (mają dopiero po 30-kilka lat!) jednak bardzo intensywnego i ciekawego życia, można napisać wiele książek.

  Bazując na ich historiach, przygodach, smutkach i radościach, możecie spojrzeć na własne dzieje. Czy było warto? Jeśli nie to przeczytajcie do końca i kierując się wskazówkami przedstawionymi w tekstach, postarajcie się wycisnąć z życia jak najwięcej!

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Motoryzacyjny - samochód, motoryzaja, opony, pojazdy, porady, tuning. »

  Portal Motoryzacyjny - samochód, motoryzacja, opony, pojazdy, porady, tuning.
  Motoryzacja i samochody opisane w prosty i przystępny sposób. Jak działają poszczególne podzespoły samochodu? Jakimi nowymi technologiami zaskoczą nas projektanci samochodów? U nas znajdziesz takie informacje.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Wrocław »

  Wrocławskie biuro podróży Travelti zaprasza do zapoznania się z ofertą na szeroki wybór tradycyjnych wycieczek oraz wczasów typu all inclusive oraz last minute. Ponadto proponujemy żądnym wrażeń loty szybowcem, kursy samolotowe; dla tych, którzy preferują wypoczynek naziemny mamy kursy nordic walking, rajdy górskie, formy aktywnego zwiedzania ale i normalne typy rozrywki, jak obozowiska, kolonie. Dla wodniaków organizujemy rejsy żeglarskie m.in. w Chorwacji i Hiszpanii.
  Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu oraz wielu partnerom, z którymi współpracujemy możemy zaoferować doskonałe propozycje dla każdego. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami, a zaplanujemy Ci urlop, który na długo zapadnie w Twojej pamięci.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne Maximus »

  Kursy językowe i nie tylko.Naszymi słuchaczami są dzieci już od 4 roku życia, młodzież i dorośli. Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania,przygotowujemy do egzaminu maturalnego, FCE. "Akademia Malucha" czy specjalistyczne kursy "Business English" są dowodem na ciągłe wzbogacanie naszej oferty. Staramy się utrzymać swój indywidualny sposób nauczania. Wykorzystując różne metody edukacyjne każdy z lektorów dobiera do danej grupy taką, która zapewni osiągnięcie sukcesu każdemu słuchaczowi w zależności od jego możliwości percepcyjnych. Szeroka oferta: Kursy językowe, Przygotowania do matury (WOS, HISTORIA, ANGIELSKI)Logopedia. Referencje - Zaufało nam wiele osób i firm. Sprawdź dlaczego jesteśmy najlepsi!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień »

  Szkoła Podstawowa NR20 Poznań.Jubileusz 40-lecia.Jesteśmy kameralną szkołą, bez anonimowych uczniów, z przyjazną i ciepłą atmosferą. Fakt ten wpływa pozytywnie na efektywne wdrażanie programu edukacyjno - wychowawczego. Wspólnie z rodzicami podejmujemy działania zmierzające do indywidualizacji rozwoju każdego dziecka.Wszystkim uczniom zapewniamy wysoki poziom nauczania, naukę języka angielskiego, zajęcia w nowoczesnych klasach i pracowniach komputerowych, uczestnictwo w różnych kołach zainteresowań, lekcje wychowania fizycznego w sali gimnastycznej. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata baza dydaktyczna sprawiają, że uczniowie osiągają coraz wyższe wyniki nauczania

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »