Strony związane z hasłem: ratownictwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ratownictwo':

 • Kursy pierwszej pomocy »

  Krakowska firma STAY & PLAY zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem kursów z zakresu pierwszej pomocy na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra składająca się z doświadczonych trenerów, ratowników medycznych, instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego.
  Kursy pierwszej pomocy prowadzone są z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych w postaci fantomów do resuscytacji osób dorosłych i dzieci, apteczek pierwszej pomocy, prezentacji multimedialnych. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności ratowania życia.
  Oferta kursów pierwszej pomocy STAY & PLAY skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, szkół nauki jazdy, rodziców oraz opiekunów dzieci. Firma realizuje także zabezpieczenia medyczne imprez i pokazy udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo na stronie firmowej znajduje się poradnik pierwszej pomocy przedstawiony w formie łatwych do przyswojenia schematów postępowania.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ratownik medyczny »

  Ratowniczy.net jest blogiem internetowym prowadzonym przez ratownika medycznego. Porusza on przede wszystkim tematykę związaną z ratownictwem medycznym, udzielaniem pierwszej pomocy i ogólnie pojętą ochroną zdrowia.
  Wśród wielu artykułów dostępnych na blogu przeczytać można opisy sytuacji z pracy w karetce pogotowia ratunkowego, charakterystyki nowoczesnego sprzętu służącego do ratowania życia, komentarze autora do aktualnych wydarzeń krajowych i zagranicznych.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pierwszej pomocy »

  Odbycie szkolenia z pierwszej pomocy nie tylko daje ogromną korzyść w razie zaistnienia wypadku, ale jest też wymogiem prawnym. Wszyscy uczestnicy kursów prawa jazdy są zobligowani do odbycia szkolenia, tak jak i pracodawca ma zapewnić na każdej zmianie obecność przynajmniej jednego pracownika przeszkolonego w ratowaniu życia.
  Poradnik szkoleniapp.pl został stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń instruktorów - ratowników medycznych w celu ułatwienia pracodawcom wyboru odpowiedniej jednostki szkolącej. Na stronie znajdują się informacje o tym kto może i powinien prowadzić szkolenia z pierwszej pomocy, jakie pomoce dydaktyczne muszą być na nich wykorzystane oraz jaką najkorzystniejszą formę powinny przybrać, aby efekt nauczania był jak najlepszy.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE SZCZECIN 2011 »

  Firefighter Combat Challenge Szczecin 2011 - międzynarodowe zawody strażackie w Szczecinie. Unikalna seria zawodów dla najbardziej twardych strażaków. Wszyscy uczestnicy zostaną zaopatrzeni w aparaty powietrzne oraz maski. Pozostałe umundurowanie zawodnicy zapewniają we własnym zakresie. Zarówno ubranie Nomex, buty, hełm oraz rękawice muszą spełniać obowiązujące w PSP normy europejskie

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bank'y Darowska site »

  Strona poświęcona jest psom rasy owczarek belgijski tervueren i papillon,
  a także szkoleniu psów i psim sportom takim jak: agility, flyball, frisbee,
  a także ratownictwu i domowej usłudze -hotel dla zwierząt domowych.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 Katowice-Piotrowice »

  Oficjalna strona JRG 2 Katowice Piotrowice, na której znajdą Państwo informacje o sprzęcie będącym na wyposażeniu Jednostki, aktualności, porady oraz informacje o działaniach i ćwiczeniach strażaków JRG 2

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Toruń i region »

  Nasz firma zajmuje się profesjonalnym szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Jesteśmy ratownikami medycznymi którzy na co dzień pracują w zespołach ratunkowych. Nasza wiedza i duże doświadczenie pozwala nam poruszyć najbardziej problematyczne zagadnienia które można napotkać w sytuacjach bezpośrednie stanu zagrożenia zdrowia. Świadczymy również usługi zabezpieczenia imprez masowych. Działamy na terenie całego województwa kujawsko pomorskie. Wystawiamy certyfikaty o przebytym szkoleniu z pierwszej pomocy.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenie medyczne imprez »

  Wiele osób bardzo ceni sobie dobrą zabawę, co jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, ponieważ każdy ma prawo na odrobinę relaksu. Niestety, w trakcie organizowania imprez różnego rodzaju, zwłaszcza "na własną rękę", niektórzy zapominają o takiej kwestii jak bezpieczeństwo. A dobra zabawa, to przecież zabawa, która jest przede wszystkim bezpieczna. Uświadomi nas w tym niezwykle pożyteczna strona erhaplus.pl gdzie znajdziemy wiele interesujących ofert firmy jak właśnie między innymi zabezpieczenie medyczne imprez, ale także profesjonalne kursy pierwszej pomocy czy pokazy medyczne.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • New Age Medics - Transport medyczny, ambulans, ratownictwo, szkolenia, , zabezpieczenie medyczne »

  Firma New Age Medics ma na swoim koncie wiele bezpiecznych imprez, meczów, pikników firmowych oraz wielu zadowolonych Klientów, którzy dzięki szkoleniom z pierwszej pomocy wiedzą jak pomagać innym. Zapewniamy transport medyczny, szkolenia, zabezpieczenie imprez masowych. Nasz AMBULANS jest do Państwa dyspozycji niezależnie od stopnia skomplikowania usługi. Nasi profesjonalnie wyszkoleni ratownicy zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa jak i przyjadą z pomocą w każdej sytuacji.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »