Strony związane z hasłem: rodzina - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rodzina':

1 · 2 · następna strona »
 • Grudziądz, forum, dyskusja »

  Forum dyskusyjne Grudziądza, aktualne problemy i dyskusje: polityka, sport, prasa, wszytsko w jedym miejscu. Komentarze aktualnych wydarzeń, relacje polityczne i społeczne, opinie miejskiej spoleczności dotyczące sytuacji w mieście

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stop przemoc wobec dzieci i młodzie zy ..! »

  Stop przemoc wobec dzieci i młodzieży !nStop pedofilia, stop pornografia i itd..Stop przemoc i itd....ntu wskazówki;informacja,pomoc,porady,mozna zgłaszaj icydent anonimowo i podając dane,twoje prawa i wszelkie rozne porady wsazówki i pomoc dla \\\'dziecka młozieży i dorosłego ..!nautor strony domowej n.a-emil ;gregorin1@interia.pl

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Life-Forum.pl »

  LIFE-FORUM.PL - KOBIECY I MĘSKI PUNKT WIDZENIA. Kulturalna wymiana poglądów i doświadczeń oraz konstruktywne dyskusje. Tutaj możesz liczyć na porady i wsparcie użytkowników. Life-forum.pl to wyjątkowe forum o tematyce głównie psychologicznej i zdrowotnej. Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat zdrowia, ciąży, porodu, różnych dolegliwości oraz sposobów ich leczenia i zapobiegania. Możesz również porozmawiać na tematy związane z życiem codziennym oraz prowadzić interesujące dyskusje .To jest miejsce na twojego bloga, dziennik, pamiętnik.Możesz tutaj opisywać swoje doświadczenia, przemyślenia,wyrzucać z siebie swoje myśli, analizować wydarzenia z twojego życia...Life-forum.pl to forum dla tych,którzy odczuwają samotność, przygnębienie, smutek lub po prostu chcą polepszyć kontakty z ludźmi, a także tych, którzy świadomie wybrali życie w pojedynkę.Być może odpowiesz sobie na pytanie:jak żyć ze świadomością, że ktoś bliski zdradził ? Czy warto wybaczyć ? A jeśli nie, to jak żyć dalej ? Poznasz przyczyny rozwodów,jego wpływ na dalsze życie dwojga ludzi, na życie dzieci. Dowiesz kiedy rozstanie jest najlepszym rozwiązaniem, a kiedy warto walczyć o związek ? Życie składa się z trudnych decyzji i sprzecznych emocji... Znajdź odpowiedź na wszystkie pytania.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ForumPediatryczne.pl – portal wiedzy o pediatrii »

  ForumPediatryczne.pl – portal medyczny, którego specjalistyczne treści skierowane są głównie do lekarzy pediatrów oraz rodziców. Serwis jest bazą wiedzy na temat zdrowia i chorób wieku dziecięcego. Główne działy tematyczne portalu to: ADHD, alergia i astma, celiakia, gastroenterologia, szczepienia, zakażenia u dzieci oraz żywienie i rozwój. Redakcja serwisu współpracuje z The European Childhood Obesity Group, Polskim Towarzystwem Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci oraz Polskim Towarzystwem Pediatrycznym Oddział Śląski. ForumPediatryczne.pl wchodzi w skład portali kobiecych Grupy Medforum.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bipolarni - Stabilne życie z chorobą afektywną dwubiegunową (ChAD) »

  Blogu Bipolarni jest o tym jak prowadzić stabilne życie mimo choroby afektywnej dwubiegunowej. Spostrzeżenia i sprawdzonymi przeze mnie sposoby na radzenie sobie w sytuacjach wywołanych przez ChAD. Również rodziny chorych znajdą tu informacje o lekach, terapii, leczeniu i o tym, jak pomóc bliskim trafić do lekarza psychiatry.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • MamaBlog.pl - pamiętnik mamy »

  Ciąża, poród, rozwój dziecka i życie młodej mamy, a na dokładkę sprawdzone przepisy kulinarne dla dorosłych i dzieci.
  Praktyczne porady dotyczące pielęgnacji, karmienia i wychowania dzieci. Informacje o produktach i opisy miejsc przyjaznych dla dzieci i mam.
  Ciekawe propozycje twórczych zabaw z dzieckiem i pomysły na wspólne spędzanie czasu.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-booki.com - interaktywne ksiazki, ebooki i poradniki multimedialne dla dla każdego »

  Bogata kolekcja polskojęzycznych e-książek. Ebooki wysyłane na e-mail i do samodzielnego pobrania z serwera.Kursy tworzenia e-booków i okładek 3D. Newsletter, wysokodochodowy program partnerski. Teraz także bukmacherstwo, typu analizy statystyki, nowatorski i bezpieczny system gry. E-booki do dalszej odsprzedaży z wieloma gratisami. Rozpocznij swój własny dochodowy biznes

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rodzice »

  Rodzice.net to strona dla rodziców, dla osób interesujących się opieką i wychowaniem dzieci. Jak poradzić sobie z problemami napotkanymi na drodze do dorosłości naszego dziecka? Dużo porad dla rodziców i ciekawych artykułów, między innymi przeczytasz: Szczęśliwa rodzina, Poznaj bliżej swoich rodziców!, Jak dziecko zmienia świat?, Motywacja dzieci, Co zrobić, aby być dobrymi rodzicami?, Pieluszki i inne czyli Wyprawka, Bezpieczeństwo dzieci w internecie, Podróż z małym dzieckiem.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dzieci »

  Internet to wspaniałe miejsce pod wieloma względami. Nie tylko można z niego czerpać wiedzę techniczną, ale także tak osobistą jaką są sprawy medyczne np. o ciąży. Pozwoliłam sobie otworzyć bloga z moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami dotyczącymi spraw kobiet.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anegdoty z życia wzięte, krótkie historyjki - DoLuftu.pl »

  DoLuftu.pl proponuje niecodzienne i nieraz bardzo śmieszne i zaskakujące, krótkie historyjki, anegdoty z życia wzięte, publikowane bezpośrednio przez czytelników w takich kategoriach jak historyjki o miłości, krótkie teksty o pieniądzach lub seksie, anegdoty prosto z pracy, rodziny lub szkoły. Wszyscy odwiedzający, bez obowiązkowego logowania mają możliwość oceniania każdej anegdoty, proponowania własnych historii i komentowania opublikowanych tekstów. Codziennie kanał RSS z najnowszymi historyjkami i anegdotami.
  Podzielcie się waszymi niecodziennymi wydarzeniami i zobaczcie co inni o nich sądzą głosując na wasze historyjki.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • GaduKlasa.pl - anternatywa dla znanedo portalu »

  www.gaduklasa.pl to prosty, polski portal społecznościowy, poznaj wszyskie funkcje portalu i doceń jego funkcjonalność, a może poprzez kontakt z nami zasugerujesz nam jakie funkcje mamy dodać aby portal stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agroturystyka Villa Greta w Górach Kaczawskich »

  Villa Greta to kameralny pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne w Sudetach, a dokładniej w Górach Kaczawskich. Góry Kaczawskie zwane są Krainą Wygasłych Wulkanów. Oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami, bezpłatny dostęp do internetu, a dla rodziny z dziećmi duży bezpieczny plac zabaw. Agroturystyka położona jest z dala od ruchliwych dróg. Hotel Villa Greta położony jest w sudeckiej wiosce Dobków położonej z daleka od kurortów takich jak Szklarska Poręba czy Karpacz. Dzięki temu goście znajdą tu ciszę, spokój i autentyczność polskiej wsi. Pokoje posiadają radio z CD, łazienkę, ręczniki, wygodne drewniane łóżka i materace. Posiłki gotujemy z produktów pochodzących z naszego ogrodu, z wioski i z najbliższych okolic. Dzięki temu goście często wspominają o powrocie do smaków z dzieciństwa. Agroturystyka Vila Greta to dobre miejsce na spędzenie wakacji w Polsce, ferii zimowych czy weekendu z dala od miejskiego zgiełku. Villa Greta jest odpowiedzią na pytanie dokąd pojechać na wakacje w Polsce. W okolicy 30km jest kilkadziesiąt zabytków, w tym kilkanaście zamków i budowli średniowiecznych, mnóstwo pałaców, stożki wygasłych wulkanów i inne ciekawe pozostałości wulkanizmu. Jest też sporo atrakcji dla rodzin z dziećmi. Zimą w niewielkiej odległości jest wyciąg narciarski na Łysej Górze koło Dziwiszowa. W pensjonacie wypożyczyć można rowery i młotki, które są konieczne na wyprawach w poszukiwaniu agatów - kamieni szlachetnych Gór Kaczawskich.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny - Pomoc Psychologiczna - dr Olga Kriegelewicz »

  Olga Kriegelewicz – dr n. hum. w zakresie psychologii, absolwentka specjalizacji Psychoterapia Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i licznych szkoleń podyplomowych z zakresu psychoterapii, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W Gabinecie Psychologicznym prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par i małżeństw, stosując przede wszystkim podejście systemowe i psychoanalityczne. Regularnie superwizuje swoją pracę u certyfikowanych superwizorów PTP i PTPP. Jest również zatrudniona w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy na stanowisku specjalisty pracy z rodziną i prowadzi szkolenia profesjonalne z zakresu psychoterapii. *** Oferta pomocy psychologicznej: * Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, * Konsultacje psychologiczne dla par i małżeństw, * Psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych, * Wsparcie w sytuacjach kryzysowych dla osób dorosłych, * Psychoterapia par i małżeństw. *** Pozostała oferta: * szkolenia profesjonalne, * prace badawcze i publikacje.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Dzieciom Sulejówka »

  Działalność Stowarzyszenia obejmuje sferę kulturalno-oświatową i rekreacyjno-sportową na rzecz dzieci i młodzieży Sulejówka oraz całych rodzin.
  * Stowarzyszenie to furtka do podejmowania skutecznych działań w celu pozyskiwania dotacji, funduszy...
  * Stowarzyszenie to możliwość współpracy z lokalnymi instytucjami i przedsiębiorcami...
  * Stowarzyszenie to miejsce do działania dla ludzi, którym nie jest obojętne co dzieje się w ich mieście...

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie »

  Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie. Znajdą tu Państwo artykułu na tematy: wychowanie dzieci, filozofowie o rodzinie, problemy z dziećmi, edukacja o rodzinie, porady o dzieciach, psychologia dziecka, psychologia rodziny. Ponadto zasięgną Państwo porady psychologa z zakresu funkcjonowanie rodziny. Artykuły są codziennie dodawane, więc ich baza będzie się stopniowo rozrastać. Na stronie można też zlecić pisanie artykułów tematycznych oraz prac służących do pisania prac naukowych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lanturn FCI - Hodowla - Cocker Spaniel Angielski »

  Hodowla Lanturn FCI Cocker Spaniel Angielski - W naszym domu cocker spaniele są od kilku lat, kochamy tę rasę. Cocker Spaniel Angielski to wspaniały przyjaciel rodziny, jeśli poświęcisz mu odpowiednią ilość czasu odwdzięczy Ci się niezmierzoną miłością. Więc jeśli zakochałeś się w Rasie Cocker Spaniel Angielski - Serdecznie Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • FunPark - największa w Gdyni sala zabaw dla dzieci »

  Największa w Gdyni sala zabaw dla dzieci, w Centrum Gemini w samym sercu Gdyni. Organizujemy zabawy, konkursy, urodziny dla milusińskich. Jest kącik dla maluchów, poczekalnia dla rodziców oraz kawiarenka.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża, dzieci, rodzina »

  Ciąża, dzieci, rodzina, który z tych tematów jest Ci bliski? My przygotowaliśmy naszą stronę z myślą o każdym z nich. Niezależnie czy jesteś kobietą w ciąży, Twoje pociechy przyszły już na świat, interesuje Cię zakup akcesoriów do pokoju dziecinnego, zdrowe odżywianie, czy chcesz bezpiecznie przewozić swojego malucha w samochodzie. Znajdziesz u nas sprawdzone i praktyczne porady. Portal informacyjny, który przygotowaliśmy w oparciu o nabyte jak do tej pory doświadczenie charakteryzuje się również przejrzystą i przyjazną formę. Wszystko to sprawi, że w łatwy sposób znajdziesz praktycznie każdą informację dotyczącą ciąży, dzieci i rodziny.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skanowanie dokumentów i badania genealogiczne »

  Świadczymy usługi skanowania dokumentów firmowych oraz tworzenia archiwum cyfrowego. Dokumentacja jest digitalizowana wysokowydajnymi skanerami, a następnie przenoszona na serwer, a dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania dokumentacją informacje są łatwe do odnalezienia. Dzięki skanowaniu dokumentacji klient oszczędza czas oraz miejsce, a dodatkowo chroni swoje dokumenty przed zniszczeniem i nieuprawnionym dostępem. Prowadzimy badania genealogiczne oraz poszukiwania przodków zarówno dla firm (szczególnie dla Kancelarii Prawniczych) jak i dla osób prywatnych. Korzystamy ze źródeł archiwów państwowych, kościelnych, Urzędów Stanu Cywilnego oraz wszelkich innych dostępnych źródeł. Pomagamy przy poszukiwaniach przodków na cele spraw spadkowych i wyszukiwania właścicieli nieruchomości. Naszym działaniem obejmujemy tereny Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski. W razie potrzeby prowadzimy kwerendy także w południowej Polsce.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domki letniskowe nad morzem-wyspa Wolin »

  Oferujemy dwa bardzo dobrze wyposażone domki letniskowe w Wartowie na wyspie Wolin. Domki są dobrze ocieplone i zapewniają przytulną atmosferę od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Każdy domek pomieści maxymalnie 6 osób co zapewnia doskonały wypoczynek całej rodzinie. Wartowo należy do Kołczewa i jest położone miedzy Wisełką a Miedzywodziem. Pobliskie uzdrowiska jak Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie i Dziwnów, zapewniają szukającym wiele w atrakcyjnych rozrywek.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »