Strony związane z hasłem: rozdrabniacze - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rozdrabniacze':

 • Silosy »

  Firma Zuptor Sp. z o.o. jest producentem najwyższej klasy maszyn i urządzeń rolniczych. Najlepszym dowodem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów jest wciąż poszerzające się grono, stałych klientów. Posiadamy ogromne doświadczenie, a nasza obecność w tej branży to już ponad 20 lat. Zasadniczo działalność naszej firmy podzielić można na trzy, odrębne linie produkcyjne, którymi są: budowa mieszalni pasz, budowa magazynów silosowych oraz budowa linii czyszczenia ziarna. Produktami jakie oferujemy naszym klientom są między innymi: mieszalniki pasz, rozdrabniacze, silosy oraz inne maszyny rolnicze. To co wyróżnia firmę Zuptor na tle konkurencji to przede wszystkim niezawodność działania oraz doświadczenie. Grono naszych klientów to zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny Leśne FaoFar »

  Nasza firma jest czołowym dostawca maszyn dla leśnictwa w Polsce. Jesteśmy generalnym przedstawicielem wiodących Europejskich firm. Oferujemy między innymi: wciągarki leśne, równarki dróg, frezarki i żurawie leśne.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia do gospodarki odpadami »

  EUREC jest światowej sławy producentem wysokiej, jakości technologii rozdrabniania. Inżynierowie firmy Eurec opracowali w 1989 roku pierwsze wolnoobrotowe urządzenie na świecie. Od tego czasu technologie stale udoskonalają. Firma Eurec w swojej ofercie posiada:
  - sześć modeli kruszarek
  - młyn wałowe i młotkowe o wysokiej wydajność i bardzo drobnej frakcji wyjściowej
  stosowane w produkcji rolniczej ( hodowla zwierząt) biogazowniach oraz
  materiały pochodnie .
  Młoty są bardzo wytrzymałe dlatego młyny młotkowe
  Eurec są szczególnie odpowiednie do rozdrabniania odpadów komunalnych,
  odpadów komercyjnych, odpadów drewna, papy, itp.
  -przesiewacz dyskowy DSK - urządzenie przesiewowe wysokiej wydajności do trudnego materiału
  -przesiewacze gwiazdowe zastosowanie mają przy przesiewaniu drewna ziemi, kompostu, biomasy, ale również separacji piasku, małe kamienie, rozbite szkło itp. na przykład paliwa zastępcze.
  -prasoowijarki
  -urządzenie do belowania
  Urządzenia firmy EuRec można łączyć tworząc linie technologiczną do przerobu odpadów.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Dealer Sprzedawca HECHT »

  Witamy serdecznie w platformie sprzedażowej EWIMAX.PL. Przedstawiamy bogatą ofertę dla firm oraz klientów indywidualnych, w której znajdują się elektronarzędzia, nagrzewnice elektryczne, gazowe, olejowe i wodne, a także profesjonalne akcesoria z zakresu oświetlenia i ogrodu, artykuły sanitarne, metalowe czy instalacyjne. Polecamy również wysokiej klasy materiały budowlane i wykończeniowe, zachwycające ozdoby i dekoracje, a także odśnieżarki spalinowe, profesjonalne pilarki Norton Clipper czy praktyczne produkty z branży BHP i motoryzacji.
  Nasz asortyment to tysiące artykułów, które mogą być dostarczone za pośrednictwem kuriera, jak również odebrane osobiście przez klienta. Służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzając przed kupnem, jak i po dokonaniu transakcji. Udzielamy również pomocy w kwestiach technicznych. Pozytywne opinie osób, które skorzystały z naszej internetowej platformy mobilizują nas do jeszcze cięższej pracy i do stałego rozwijania naszego asortymentu. Zapraszamy więc do współpracy.

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »