Strony związane z hasłem: rozdzielnice - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rozdzielnice':

 • Centrum Sprzedazy Elektroniki i Elektrotechniki »

  Zajmujemy się sprzedażą elektrotechniki i eneregotechniki. Posiadamy w swojeje ofercie produkty producentów takich jak Moeller, Legrand, Mennekes, Lovato, Commax, Hyundai Telecom, TTI, ABB oraz wiele inny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo aparaturę modułową, videofonyny, domofony, kable, przewody, oprawy oraz wiele innych. Zapraszmy do zapoznania się z naszą ofrtą.

  Pozdrawiamy Zespół CSEiE

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sklep elektryczny EL-MAR »

  Znajdą tu Państwo bogatą ofertę produktów i akcesorii elektrycznych takich jak kable, przewody elektryczne, osprzęt, narzędzia, oświetlenie: źródła światła, lampy, oprawy, wyłączniki, rozdzielnice i wiele wiele innych. Oferujemy Państwu produkty w niskich cenach, szybkę realizację zamówień oraz miłą i przede wszystkim fachową obsługę.nZapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MEGA - Materiały Elektryczne »


  Hurtownia Artykułów Przemysłowych "MEGA" SP.J., specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej materiałów branży elektrycznej. W naszej ofercie znajdziesz materiały profesjonalnych producentów takich jak: Moeller-Eaton, Legrand, Hager, Berker, Cimco, Osram, Philips i wiele innych. Posiadamy oddziały w Tarnowie, Dębicy i Nowym Sączu. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • El Giro Automatyka Przemysłowa SCADA »

  Kompetencja, znaczne doświadczenie, wysoce wykwalifikowani pracownicy oraz niesłychanie skuteczne metody to zasadnicze zalety firmy el Giro, interesującej się obszernie rozumianą automatyką przemysłową. Nasza propozycja łączy nade wszystko przygotowanie oraz wdrożenie kompletnych systemów z użyciem obszernej gamy urządzeń automatyki i sterowników PLC oraz wykonanie kompletnych wizualizacji procesów technologicznych, które pozwalają na kontrolowanie, wdrażanie zmian, sprawdzanie parametrów oraz archiwizowanie danych. Kolejnym profilem naszej działalności jest planowanie, produkcja oraz dostawa kompletnych linii technologicznych służących do wykonywania zniczy oraz lampionów (urządzeń produkcyjnych oraz maszyn pakujących). Zachęcamy do współpracy osoby z całej Polski. Nasza pełna oferta mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Algra-Król Oświetlenie »

  Handel hurtowy artykułami elektrycznymi to branża P.W. ALGRA-KRÓL. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w wyroby Legrand w województwie kujawsko-pomorskim. Zresztą sama marka Legrand nagrodziła ALGRA-KRÓL za największą sprzedaż aparatury modułowej w Polsce. Swoim klientom oferują niezwykle bogatą ofertę, w której znajdują się m.in. kable i przewody i to tak energetyczne, jak i teletechniczne i informatyczne, a także osprzęt kablowy: instalacyjny, techniczny i energetyczny. Sprzedają też rury, osłony, kanały kablowe, a także szafy, rozdzielnice, obudowy, osprzęt instalatorski domowy i przemysłowy, oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe, aparaturę modułową ochronną i łączeniową, styczniki i rozłączniki, transformatory i zasilacze, a także osprzęt odgromowy i przepięciowy. Firma posiada własne środki transportu, a zamawiane artykuły dostarcza darmowo do klienta. Wyroby Legrand przesyła też firmą kurierską na terenie całego kraju. Więcej o firmie wyszukać można na stronie:

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Gestech Piotr Gubała »

  Instalacje elektryczne Mikołów. Prowadzimy działalność handlową oraz usługową jako integrator systemów elektrotechnicznych. Specjalizujemy się w automatyce, rozdziale energii elektrycznej niskiego i średniego napięć, realizacji dostaw aparatury elektrycznej.
  Oferta na klienta indywidualnego oraz firm.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozdzielnice elektryczne »

  Przedsiębiorstwo Emiter zajmuje się wprowadzaniem innowacji w zakresie dystrybucji energii elektrycznej. Oferujemy Państwu obudowy z materiału termoutwardzalnego o różnych głębokościach. Nasza oferta obejmuje także drzwi elewacyjne, obudowy uniwersalne podtynkowe i szczelne oraz obudowy wnętrzowe wolnostojące. Poza tym polecamy Państwu pulpity sterownicze wykonane z metalu. Zajmujemy się też sprzedażą szaf metalowych.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »