Strony związane z hasłem: roztocza - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'roztocza':

 • Allergoff.pl - roztocza kurzu domowego »

  Wielu Polaków boryka się z różnego rodzaju alergiami. Są one powodowane przez najrozmaitsze czynniki, takie jak na przykład pyłki kwiatów i drzew, sierść zwierząt, różnego rodzaju pokarmy, środki chemiczne i tym podobne, jednakże zdecydowanie największa ilość alergii jest powodowana przez roztocza kurzu domowego. Te mikroskopijne pajęczaki, bo tym właśnie są roztocza kurzu domowego, żyją w tak wielu miejscach w naszym domu, że ich całkowite pozbycie się jest praktycznie niemożliwe. Jednakże aby walka z nimi była skuteczniejsza, warto korzystać z preparatów marki Allergoff.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stallergenes, Staloral - Odczulanie.info »

  Na alergie i choroby nimi wywołane cierpi aktualnie 15 mln Polaków, czyli prawie połowa społeczeństwa. Niestety do specjalistów chodzi tylko jedna trzecia uczulonych, zwykle są to osoby, które cierpią na najsilniejsze i najbardziej uciążliwe objawy. Wiele osób bagatelizuje pierwsze oznaki alergii, wiosenny katar i kaszel czy wysypkę na ciele. Alergia wcześnie zdiagnozowana daje większe szanse na wyleczenie i uniknięcie rozwoju astmy. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.odczulanie.info.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antyalergiczne pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Porady użytkowe. »

  Zajmuję się praniem dywanów i tapicerki meblowej. Usługi świadczę na terenie miasta Łodzi i okolic.

  Używane przeze mnie środki piorące takich firm jak Tersus, Chemspec czy Karcher zapewniają wysoką jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo.

  Posiadam specjalną linię produktów czyszczących dla osób wrażliwych na środki chemiczne i alergeny. Dzięki nim usuniesz groźne alergeny z otoczenia. Systematyczne pozbywanie się alergenów znacznie zmniejsza ryzyko ujawnienia się alergii. Zadbaj o swoich najbliższych.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów, tapicerek i wykładzin - Bydgoszcz. »

  Jeżeli Państwa dywan, wykładzina lub tapicerka meblowa czy samochodowa noszą ślady intensywnego użytkowania, są poplamione substancjami, których nie udało się Państwu usunąć metodami domowymi - może nadszedł czas aby powierzyć czyszczenie fachowcom.

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, tapicerek meblowych i samochodowych oraz wykładzin. Stosujemy metodę która nazywa się metodą ekstrakcyjną. Umożliwia ona efektywne pranie dywanu (wykładziny czy tapicerki) unikając jednocześnie ich nadmiernego przemakania co umożliwia ich szybkie dosuszanie. Metoda ta idealnie sprawdza się także w walce z alergenami występującymi w naszym mieszkaniu lub domu. Nasze usługi oferujemy zarówno firmom jak i klientom indywidualnym a także instytucjom publicznym. Podejmujemy się każdego zlecenia. Od prania dywanu typu shaggy w mieszkaniu prywatnym po czyszczenie dużych powierzchni wykładzin w biurach, szkołach czy bibliotekach. W przypadkach szczególnie uporczywych zanieczyszczeń stosujemy odplamiacze lub ponowne przejście czyszczące.
  Nasze usługi oferujemy mieszkańcom Bydgoszczy i okolic (Żnin, Szubin, Solec Kujawski, Łabiszyn.

  Zapraszamy do kontaktu z nami oraz na naszą stronę internetową. Znajdą tam Państwo galerię realizacji oraz cennik naszych usług.

  Data dodania: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • PRANIE KANAP, NAROŻNIKÓW, MATERACY.WARSZAWA »

  Pranie Ekspresowo
  Kanap
  Narożników
  Materacy
  Fotel, krzeseł
  Dywanów
  Wykładzin
  Usuwanie plam
  Maszynami firmy Karcher przystosowanymi do odsysania na głębokość około 5cm wraz ze środkami antybakteryjnymi i antyalergicznymi, wszystkich zanieczyszczeń. Dodatkowo płucząc likwidując resztę chemii. Szybkie schnięcie 3-4 godziny. Środki piorące z atestem PZH. Przyjemny zapach tapicerki. Usługa na miejscu u klienta w domu lub biurze. Nietypowe zlecenia. Dostępne Terminy. Zakres usług Warszawa i okolice.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »