Strony związane z hasłem: rysunki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rysunki':

 • Animacja Flash, Prezentacja Multimeialna, Walek »

  Krzysztof Walenciak oferuje projektowanie graficzne, animacja flash, prezentacje multimedialna, projekty gadżetów reklamowych, ulotek, wizytówek, pełna identyfikacja wizualna firmy. filmowanie, foto sesje, Zapraszam do współpracy 503 145 789

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Brózio - galeria twórczości »

  Strona zawiera aktualizowaną na bieżąco galerię twórczości.
  Rysunek realistyczny: portrety itp., prace wykonane pastelami, grafika komputerowa. Możliwość składania zamówień na rysunki ze zdjęcia, sprzedaż wykonanych prac.

  Zapraszam

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • WANTED - strony www, grafika, projekty, rysunek »

  Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom sprawiamy, że nawet dotychczas nieznane firmy staną się rozpoznawalne i kojarzone z dobrą marką. To wszystko za sprawą projektowanych stron internetowych, będących w dzisiejszych czasach najefektywniejszą prezentacją Państwa firmy i usług.nnTo za sprawą wykonanych przez nas funkcjonalnych i oryginalnych stron WWW mają Państwo szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz w sposób skuteczny nawiązać kontakt z klientem.nnOferujemy Państwu zarówno projekty prostych stron – wizytówek jak i rozbudowanych witryn w formie wirtualnych katalogów oraz sklepów internetowych opartych o System Zarządzania Treścią (CMS).nnW celu uzupełnienia naszej oferty, tworzymy również dla Państwa szablony ALLEGRO, projekty wizytówek, ulotek, plakatów, kalendarzy, billboardów, bannerów itp.nnNa specjalne zamówienie zajmujemy sie również RYSUNKIEM ODRĘCZNYM.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmy »

  Bogata kolekcja najzabawniejszych filmów krótkometrażowych, zdjęć i rysunków, nagrań dźwiękowych, teledysków, gier internetowych, reklam, animacji, relacji sportowych i innych. Wszystkie materiały publikowane są legalnie. W przeciwieństwie do konkurencyjnych serwisów, właściciel portalu posiada zawartą aktualną umowę generalną z SFP-ZAPA w zakresie przekazywania dodatkowych wynagrodzeń autorskich twórcom dzieł udostępnianych na łamach witryny.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Animowane.pl - kreskówki dla dzieci »

  Animowane.pl jest stroną poświęconą kreskówkom. Znajdują się na niej opisy bajek z najpopularniejszych kanałów z serialami animowanymi dla dzieci: Cartoon Network, Jetix, Boomerang, Disney Channel, Nickolodeon Polska i wielu innych. Poza najnowszymi kreskówkami takimi jak "Ben 10" czy "Generator Rex" lub "Czas Przygody" znajdują się tu również bajki, które powstały kilka lat temu: "Kacze Opowieści", "W.I.T.C.H - Czarodziejki" lub "Johnny Bravo".

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • J-CAD Studio Kreślarskie »

  J-CAD Studio Kreślarskie - kompleksowe usługi kreślarskie CAD. Kreślenie w AutoCAD, CAD Kuchnie, CAD Decor. Kreślenie dokumentacji projektowej (budowlane, koncepcyjne, wykonawcze, po-wykonawcze, detale, przedmiary, wnętrza). Modelowanie i wizualizacje. Inwentaryzacje wraz z wykreśleniem CAD. Przerysowywanie dokumentacji projektowej do postaci CAD. Tworzenie bibliotek bloków, bloków dynamicznych, modeli 2d i 3D. Standaryzacja istniejących rysunków CAD. Szkolenia z zakresu obsługi środowisk CAD.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Vhs na dvd, bluray, tworzenie grafiki, stron www, rysunki do komputera »

  przegrywanie filmów vhs hd na dvd - bluray, przenoszenie rysunków do komputera, projektowanie ulotek, kalendarzy, obróbka zdjęć, retusz, projektowanie, obsługa stron www, konwersja rysunków, filmów, drukowanie okładek, nadruk na płytach, zamiana formatów nagranych filmów, banery internetowe, wykresy, prezentacje multimedialne, zaproszenia, kartki okolicznościowe, wizytówki

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aga Ciszewska - digital drawing »

  Galeria prac wykonanych techniką rysunku komputerowego. Informacje o autorce, projektach i wystawach.

  Aga Ciszewska-jest absolwentką Wydziału Artystycznego UWM w Olsztynie. Zawodowo zajmuje się grafiką komputerową, ale uprawia też rysunek, malarstwo i projektowanie graficzne.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • HUMOR I KARYKATURA »

  Wejdź i zobacz karykatury ze zdjęć, karykatury ulubionych sportowców polskich, oraz przeczytaj ciekawe artykuły zawierające rysunki satyryczne. Galeria autorska rysownika - ilustratora, Sławomira Mart.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Bazaczek - projekty graficzne do internetu, do druku »

  Jesteśmy studiem graficznym, działającym na rynku od 1997 roku. Oferujemy szeroki zakres najwyższej jakości projektów z zakresu reklamy, promocji i komunikacji. Naszym celem jest kreować oryginalne, funkcjonalne i innowacyjne opracowania, które angażują użytkownika, realizują cele, wyznaczone przez klienta oraz spełniają najwyższe standardy sztuki użytkowej.
  Oferujemy projekty graficzne i realizację stron internetowych, opracowania graficzne materiałów drukowanych, opracowania związane z brandingiem oraz opracowania na inne media, obejmujące pozostałe obszary komunikacji, promocji i reklamy.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy 3D na ulicy oraz inne rysunki autorstwa Anny Klosovej w Polsce »

  Zapraszam na stronę, gdzie sztuka łączy się z rzeczywistością, nadając złudzenie trzeciego wymiaru zupełnie płaskim powierzchniom, oraz dokonując interakcji z otoczeniem, czy niejednokrotnie widzem, który sam staje się elementem dzieła. Obrazy te są głównie tworzone z nurtem Street Art`u, co oznacz, że są wykonane na ulicy, ścianach, czy chodniku. Na stronie poznasz podstawy perspektywicznego malowania obrazów, historię tej techniki oraz jedne z pierwszych takich rysunków wykonanych w Polsce, wraz z etapami ich powstawania ukazanymi krok po kroku, tak aby każdy mógł spróbować swoich sił w rysowaniu "trójwymiarowym". Zobacz na własne oczy, jak sztuka może być ciekawa i zaskakująca! Zapraszamy również do galerii obrazów 3D wykonanych w Polsce, z takich miejsc jak: Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Katowice, czy Kraków oraz w wielu innych polskich miejscowościach.

  Autorem obrazów jest polska artystka Anna Klosova, która związana jest z rysunkiem od najmłodszych lat, a od dłuższego czasu również z malarstwem iluzjonistycznym. Na stronie znajdziesz galerię jej prac, nie tylko związanych ze sztuką 3D Street Art`u, ale również tą dwuwymiarową.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie i rysowanie to moja życiowa pasja »

  Jest to witryna opracowana w formie bloga, prezentująca dorobek twórczy Marka Strójwąsa na niwie sztuk plastycznych. Zawiera wirtualną galerię prac malarskich i rysunkowych jej autora, kilka słów o twórcy, opisy eksponowanych obrazów, jak też ofertę wykonania portretu, bądź obrazu o innej tematyce, na podstawie nadesłanego zdjęcia. Autor strony, choć jest samoukiem, dysponuje szerokim wachlarzem środków artystycznego wyrazu. Preferuje realizm w sztuce, jest dobrym obserwatorem, wziętym pastelistą, rysownikiem i portrecistą. Najchętniej tworzy w plenerze. W pejzaże lubi wplatać elementy architektury związane z danym miejscem i jego historią. Bez względu na podejmowany temat, w jego obrazach pierwszoplanowe role zawsze odgrywają: światłocień, przestrzeń i ruch. Witryna jest na bieżąco aktualizowana i mimo, że zawiera już dobre kilkadziesiąt podstron, to jest bardzo zręcznie skonstruowana, przyjazna do nawigacji i miła w odbiorze. Strona została wyróżniona i jest rekomendowana przez Portal Sztuki Polskiej w kategoriach: artyści polscy, malarstwo, pastele, grafika i rysunek.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tropiciele absurdów! »

  Śmieszne zdjęcia, filmy, teksty i memy.Codzienna aktualizacja. Tropimy absurdy z najdalszych zakamarków internetu. Dołącz do naszej ekipy i zapewnij sobie rozrywkę na długie wieczory!
  Bez spamu i nachalnych reklam, bez owijania w bawełnę - humor w najlepszej postaci. Pociskaj razem z nami!

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komiksy »

  KomiksLand.pl jest portalem internetowym, w którym pełno jest śmiesznych komiksów autorstwa różnych osób. Użytkownicy mogą założyć swoje konto, dzięki czemu otrzymują dostęp do możliwości dodawania własnych komiksów do znajdujących się na stronie galerii. Poza tym dostępny jest też poradnik, w którym użytkownicy oraz początkujący twórcy komiksów znajdą podstawowe zasady tworzenia, czy też wskazówki dotyczące rysowania.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »