Strony związane z hasłem: rytmika - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rytmika':

 • Szkoła Tańca Jacek Jelinek - kursy, nauka tańca »

  Strona przedstawia historię szkoły tańca, jej nauczycieli oraz pełną ofertę kursów, szkoleń, wyjadów szkoleniowych w podziale na grupy wiekowe. Zaprawszamy równiez do obejrzenia galerii zawierającej zdjęcia z kursów, wyjazdów oraz imprez tanecznych.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wesołe Rybki »

  Drogie Wesołe Rybki, nasza świetlica prowadzi stałą grupę dzieci w wieku przedszkolnym oraz zajęcia stymulujące rozwój i twórcze myślenie, muzyczno-plastyczne, teatralne, konstruktorskie, fascynujące eksperymenty, bezpieczne zabawy i balet. Organizujemy przyjęcia urodzinowe. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Edukacji Muzycznej. DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja. Warszawa. »

  Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej „DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja”. W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym oraz indywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, gitara, skrzypce). Prowadzimy zajęcia z baletu i śpiewająco uczymy języków obcych. Młodzież (od 14. roku życia) i dorosłych zachęcamy do udziału w warsztatach teatralnych i wokalnych oraz w indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu. Na zakończenie semestrów organizujemy koncerty naszych uczniów. Osoby uczące się śpiewu realizują nagrania studyjne piosenek. W soboty zapraszamy na zajęcia otwarte: spektakle, koncerty, spotkania autorskie i in. Organizujemy zabawy urodzinowe. Mamy windę, przewijak, kącik zabaw i miejsce na wózki. Poczęstujemy cię gorącą czekoladą, herbatą lub kawą i ciastkami.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki - nauka gry na... »

  Witamy Państwa na oficjalnej stronie Autorskiej Szkoły Muzyki ALL THAT MUSIC działającej w Łodzi, specjalizującej się w nauce gry na instrumentach i nauce śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również zajęcia umuzykalniająco-rytmiczne dla dzieci w wieku 2-6 lat.  Proponujemy:

  Indywidualną oraz grupową naukę gry na instrumentach, naukę śpiewu od podstaw w miłej, bezstresowej atmosferze. Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych
  Atrakcyjne zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych (Rytmika Dla Smyka)
  Bezpłatne zajęcia teoretyczne
  Program nauki indywidualnie dopasowany do zainteresowań każdej osoby
  Zajęcia od godz. 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty
  Nowoczesną salę i sprzęt muzyczny
  Możliwość udziału w zespołach i występach
  Wypożyczamy i doradzamy w wyborze instrumentów
  Dla rodziców i opiekunów udostępniamy darmową kawiarenkę
  Super lokalizację w ścisłym centrum Łodzi(dogodne parkowanie oraz bardzo dobry i szybki dojazd komunikacją miejską z każdej dzielnicy Łodzi)

  Zapisy przez cały rok!


  Serdecznie zapraszamy po spełnianie muzycznych marzeń :-)

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start" »

  Misją naszego przedszkola jest stworzenie warunków, w których dzieci przygotowują się do życia poprzez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności oparte na wykorzystaniu pedagogiki dr Marii Montessori. Od tego, jak dziecko się rozwija, czego doświadcza, w jaki sposób jest motywowane i wspierane, zależy całe jego przyszłe życie. Zapewniamy przyjazną atmosferę, w której stawiamy na pełną akceptację, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Respektowanie indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał stanowią podstawę działalności prowadzonej przez nasze przedszkole.

  Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to zespół ludzi kreatywnych, wykształconych, posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Nasze nauczycielki dbają o wszechstronny rozwój dziecka, tworząc radosny klimat zabawy i nauki.

  Nauczyciele specjaliści - języka angielskiego, hiszpańskiego, rytmiki, wspomagają rozwój dzieci aktywnie uczestnicząc w codziennej pracy dziecka.

  Personel pomocniczy dba o czystość naszej placówki a nasza pani kucharka, która przygotowuje nam posiłki, dba o to byśmy zdrowo rośli.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »