Strony związane z hasłem: rzeczoznawca - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rzeczoznawca':

 • GEODEZJA, WYCENA NIERUCHOMOŚCI »

  GEO-MARGO zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości. Świadczymy usługi geodezyjne oraz usługi związane z określaniem wartości nieruchomości dla różnych celów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Zapewniamy fachowość i solidność usług, konkurencyjne ceny oraz szybkie wykonywanie powierzonych nam zadań. Działamy na terenie województwa podkarpackiego.
  Świadczymy następujące usługi:
  - mapy do celów projektowych (tradycyjne/numeryczne),
  - tyczenie budynków,
  - tyczenie urządzeń infrastruktury technicznej i sieci uzbrojenia terenu,
  - inwentaryzacje budynków,
  - pomiary powierzchni i kubatur lokali mieszkalnych,
  - inwentaryzacje i sporządzanie dokumentacji powykonawczej obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu,
  - pomiary objętości mas ziemnych (hałd, nasypów itp.),
  - inne pomiary specjalne,
  - podziały działek,
  - rozgraniczenia,
  - wznowienia znaków granicznych,
  - wyznaczenia punktów granicznych,
  - mapy do celów prawnych (synchronizacje, służebności)
  - określanie wartości nieruchomości
  - określanie wartości praw, odszkodowań, nakładów
  - określanie wartości przedsiębiorstw
  - analizy rynku

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca oferujący wyceny nieruchomości »

  Rzeczoznawca oferujący takie usługi jak wycena domu, wycena nieruchomości oraz przedsiębiorstwa, służący fachową poradą w dziedzinie finansów. Na zamówienie naszych Klientów dokonujemy wyceny wskazanej nieruchomości i sporządzamy operat szacunkowy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, zainteresowanych wyceną domu lub mieszkania, a także do przedsiębiorców i instytucji. Więcej informacji na temat naszej firmy oraz świadczonych przez nas usług, znajdą Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy. Operat szacunkowy i rzeczoznawca godny zaufania w firmie Wyceny i Ekspertyzy.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy - Bogdan Mituniewicz »

  Firma Bomit to profesjonalne usługi wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości. Wykonujemy wyceny nieruchomości na zlecenie osób fizycznych i firm oraz urzędów i banków. W każdym przypadku uwzględniamy indywidualne potrzeby klienta.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ceny mieszkań i wycena nieruchomości »

  Rzeczoznawca nie jest już potrzebny. Dzięki serwisowi e-wyceniarka, każdy może samodzielnie sprawdzić wartość dowolnej nieruchomości. Wycena nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy kilka minut i wypełnienie prostego formularza, by poznać ceny mieszkań w całej Polsce. Od dziś każdy może poczuć się jak rzeczoznawca i w ciągu kilku chwil dokonać wyceny nieruchomości. Zapraszamy do serwisu. Już dziś sprawdź wartość swojego mieszkania.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Katarzyna Gryfkowiec »

  Kancelaria gwarantuje klientom kompleksowe i rzetelne usługi polegające na wycenie nieruchomości. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, banków, instytucji państwowych, firm prywatnych, biur nieruchomości oraz innych podmiotów działających na rynku nieruchomości w całym kraju.

  Sporządzane przez kancelarię opracowania mogą być wykorzystane w procesach inwestycyjnych, kredytowych i postępowaniach sądowych.

  Wyceny opracowywane są w języku polskim, zgodnie ze standardami zawodowymi Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny majątkowe anna maria szostak »

  Zajmujemy się kompleksowymi usługami w zakresie wycen nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym w zakresie nieruchomości, a także sporządzaniem analiz rynku i raportów o nieruchomościach. Obszar działalności obejmuje przede wszystkim Wrocław i okolice (powiaty wrocławski, średzki, wołowski, trzebnicki, oławski i oleśnicki), nie mniej wykonywane usługi wyceny i doradztwa inwestycyjnego obejmują całą Polskę.

  Wyceny wykonywane są terminowo, a opracowania cechuje dokładność i pełen profesjonalizm.

  Operaty oraz inne opracowania i ekspertyzy wykonywane są z zachowaniem zasady poufności i tajemnicy zawodowej oraz ochrony danych osobowych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Sporządzanie wycen nieruchomości, gruntów niezabudowanych, działek, lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, domów, budynków mieszkalnych, budynków gospodarczych, budowli, nieruchomości rolnych, nieruchomości leśnych, komercyjnych, biurowych, magazynowych, przemysłowych, handlowych, służebności oraz nakładów. Przygotowywanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali mieszkalnych, spółdzielczych własnościowych praw do lokali, lokali użytkowych, budynków mieszkalnych. Doradztwo przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonych opłat adiacenckich z tytułu podziału nieruchomości, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonych opłat adiacenckich z tytułu budowy urządzeń infrastruktury technicznej, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonej opłaty planistycznej z tytułu wzrostu wartości nieruchomości przy uchwaleniu lub zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości odszkodowań za nieruchomości, przy naliczaniu nowych wysokości opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, w sprawach inwestycyjnych i prawnych dotyczących nieruchomości

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Wrocław »

  Rzeczoznawca Wrocław - Nasza firma oferuje profesjonalną wycenę wszelkiego rodzaju nieruchomości (mieszkanie, grunty, domy, budynki przemysłowe, lokale użytkowe). Działamy na terenie województwa dolnośląskiego głównie Wrocławia.

  Opłatę za wyceny nieruchomości wyznaczamy na podstawie nakładu pracy i kosztów związanych z opracowaniem operatu szacunkowego a nie od wartości nieruchomości.

  Do każdej wyceny sporządzamy obszerny operat szacunkowy wzbogacony o analizę lokalnego rynku nieruchomości oraz bogatą dokumentację fotograficzną.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawcy samochodowi »

  DECK Consulting jest doskonałym miejscem dla Ciebie niezależnie od tego, czy szukasz nowego czy używanego auta. Nasza firma jest doskonale znana ze swojej atmosfery. Zaufanie do Twojego sprzedawcy jest najważniejsze, gdy kupujesz samochód. Możesz liczyć na naszą uczciwą, rzetelną pomoc w dokonaniu wyboru.nn nnSzukasz fachowej pomocy w dziedzinie techniki i motoryzacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi doświadczeni Reczoznawcy Samochodowi przygotują dla ciebie wycenę, opinię lub kosztorys. Skontaktuj się z nami i umów na konsultacje.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna wycena nieruchomości »

  Aby wycena nieruchomości mogła być sporządzona w sposób wiarygodny, sumienny i precyzyjny, musi być wykonana przez najwyższej klasy specjalistów. Z tego też powodu warto zapoznać się z ofertą firmy, która posiada szeroki wachlarz usług, dostosowany do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Do najważniejszych z nich zaliczane są analizy rynku nieruchomości oraz wyceny takich elementów i obiektów, jak chociażby wyceny nieruchomości komercyjnych, lokali mieszkalnych i użytkowych, zabudowań mieszkalnych, nieruchomości gruntowych, gruntów rolnych i leśnych, nieruchomości zabytkowych, przedsiębiorstw oraz maszyn. Wachlarz możliwości pozwala także na wyjaśnianie stanu prawnego nieruchomości, wydawanie ekspertyz i opinii budowlanych, doradztwo inwestycyjne z zakresu nieruchomości, a także tworzenie pomiarów inwentaryzacyjnych poszczególnych obiektów. Przeprowadzanie badania i analizy rynku nieruchomości dla firm funkcjonujących w przestrzeni branży polskiej, pozwalają na finansowe oszczędności za pośrednictwem często stosowanej outsourcingu. Istotnym elementem ułatwiającym współpracę jest prowadzenie usług dla osób prywatnych, dzięki czemu wycena nieruchomości może ułatwić im ubieganie się o kredyty hipoteczne czy obliczanie kwoty podatku pochodzącego od darowizn i spadków. Rzeczoznawca majątkowy precyzyjnie i starannie zadba o sporządzenie operatu szacunkowego i ustalenie wartości posiadanego mienia, ułatwiając inwestowanie i zawieranie umów kupna-sprzedaży.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMERIT Rzeczoznawca majątkowy Sanok »

  Biuro Promerit prowadzi kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości i analizy rynku. Zapewniamy pomoc oraz profesjonalne konsultacje w pełnym zakresie związanym z wyceną oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Wyceniamy wszelkie rodzaje nieruchomości, w tym mieszkalne, użyteczności publicznej oraz komercyjne, grunty leśne oraz rolne, a także określamy wartość mienia zabużańskiego. Ponadto sporządzamy analizy rynku, kosztorysy i świadectwa charakterystyki energetycznej dla instytucji samorządowych, inwestorów, biur deweloperskich i innych firm. Przygotowane wyceny i opinie powstają, m. in. na potrzeby transakcji sprzedaży oraz kupna, opodatkowania, ubezpieczenia, zabezpieczenia wierzytelności, postepowań administracyjnych oraz sądowych oraz oceny opłacalności inwestycji. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej pożytecznych informacji.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MF Projekt Marek Frączkowski - Projektowanie konstrukcji budowlanych »

  Firma zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Wykonujemy kompleksowe projekty konstrukcyjne budowlane i wykonawcze budynków mieszkalnych, biurowych oraz budynków użyteczności publicznej. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu budynków z garażami podziemnymi, usytuowanych w zabudowie miejskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków istniejących. Projektujemy obudowy wykopów i posadowienia głębokie. Wykonujemy ekspertyzy techniczne, projekty napraw konstrukcji i projekty modernizacji budynków istniejących. Jako doświadczone biuro konstrukcyjne podejmujemy się weryfikacji rozwiązań zastosowanych w innych projektach konstrukcyjnych, szczególnie dotyczących części podziemnej budynków.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawcy Samochodowi i Techniczni Sato Sp. z o.o. »

  Rzeczoznawcy, Biegli Sądowi – wyceny, opinie, ekspertyzy, kosztorysy. Wycena pojazdów, maszyn i urządzeń. Rok założenia firmy 1989 r.
  Członek Stowarzyszenia Inżynierów
  i Techników Mechaników Polskich Simp.
  Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej
  i Ruchu Drogowego Autoconsulting.
  Rzeczoznawcy Sato zajmują się zagadnieniami techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego, oraz oferują usługi w zakresie:
  - oceny i opinie techniczne pojazdów, maszyn i urządzeń
  - pomoc przy likwidacji szkód komunikacyjnych
  - wyceny pojazdów, maszyn i urządzeń
  - wyceny dla Sądów, Urzędów Celnych i Skarbowych

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy w Częstochowie »

  Oferujemy pełen zakres usług związanych z szacowaniem nieruchomości. Wycena nieruchomości dokonywana jest przez doświadczonego i uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego. Dokonujemy wyceny nieruchomości m.in. dla celów kredytowych, odszkodowawczych i ubezpieczeniowych. Rzeczoznawca Częstochowa oferuje wycenę biur, magazynów, obiektów handlowych, gruntów rolnych i leśnych, domów, mieszkań i działek.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Bydgoszcz Krzysztof Galla »

  Potrzebują Państwo doświadczonego rzeczoznawcy, który wyceni nieruchomość? Zapraszamy do skorzystania z usług Pana Krzysztofa Galla, który od lat specjalizuje się w wycenie różnego rodzaju nieruchomości - zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych. Rzetelne wyceny na potrzeby sprzedaży mieszkań a także wniosków kredytowych - na stronie znajdą Państwo więcej informacji a także kontakt.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Budowlany - mpExpertBud »

  Firma Mpexpertbud zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych ekspertyz budowlanych i przeglądów okresowych. Wszystkie nasze usługi są przeprowadzane przez grono specjalistów w tej dziedzinie, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Korzystamy z technik alpinistycznych, więc nawet trudno dostępne budynki nie są dla nas zbyt trudnym wyzwaniem.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy i wycena nieruchomości Emun »

  Zajmujemy się wyceną nieruchomości dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wyceni Twoją nieruchomość. Działamy na terenie miast: Lublin, Zamość, Tomaszów Mazowiecki. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »