Strony związane z hasłem: rzepak - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'rzepak':

 • DSV POLSKA »

  DSV Polska Sp. z o.o. jest siostrzaną firmą Deutsche Saatveredelung z Lippstadt, założoną w Polsce w 1998 roku.

  Naszym głównym celem jest wprowadzanie na polski rynek najlepszych odmian różnych gatunków roślin rolniczych wytworzonych przez hodowców z DSV.


  W ofercie:

  - trawy pastewne
  - trawy gazonowe
  - rośliny oleiste
  - zboża motylkowe
  - rośliny poplonowe
  - rzepaki
  - lucerny
  - eko-nasiona


  Wprowadzamy na nasz rynek przede wszystkim odmiany sprawdzone i odpowiednie na warunki klimatyczne w Polsce.

  Wprowadzanie odmian polega jednak nie tylko na ich rejestracji. DSV Polska zajmuje się również ich reprodukcją i sprzedażą na naszym rynku.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasiona, które sprzedajemy były jak najwyższej jakości.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • RAPOOL Polska »

  Z nami zyskujesz najlepsze odmiany rzepaku !Firma AgroBras powstała w listopadzie 2002 roku w Wągrowcu.Do zadań firmy należy produkcja, marketing i dystrybucja nasion odmian rzepaku należących do hodowców - udziałowców firmy.Dotychczas materiał siewny tych odmian był produkowany i dystrybuowany w systemie licencyjnym, zorganizowanym przez przedstawicieli hodowców - firmy DSV Polska i Saaten-Union Polska.Utworzenie firmy AgroBras i przejęcie przez nią zadań bezpośredniej produkcji materiału siewnego ma na celu dostarczenie rolnikowi najwyższej jakości nasion rozpoznawalnych po jednolitym opakowaniu.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo w zakresie uprawy kukurydzy EDWARD CHOLEWA »

  Jestem Komisantem - Doradcą firmy nasiennej PIONEER na Polskę południowo-wschodnią. Moja firma „Doradztwo w zakresie uprawy kukurydzy EDWARD CHOLEWA” z siedzibą w Ujeznej już od 20 lat zajmuje się dystrybucją kwalifikowanego materiału siewnego kukurydzy i rzepaku oraz inokulantów do przygotowywania kiszonek z traw, lucerny i kukurydzy oraz kiszenia wilgotnego ziarna kukurydzy. W ofercie firmy są również nawozy rolnicze YARA, wapno nawozowe KZK Koszelowskich Zakładów Kredowych oraz doradztwo i usługi rolnicze.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Giełda rolna - maszyny rolnicze »

  Giełda rolna to branżowy serwis ogłoszeniowy dla wszystkich uczestników rynku rolnego. Kompleksowa oferta portalu od nasion przez środki ochrony, maszyny rolnicze po kombajny. Portal umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów na terenie całego kraju. Bezpłatne i szybko możesz dodać ogłoszenie które dotrze do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »