Strony związane z hasłem: SAN - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'SAN':

 • Optymalizacja składowania i zabezpieczanie danych »

  ADT Group to integrator systemów informatycznych specjalizujący się w realizacji dużych, złożonych projektów dotyczących opracowania i zbudowania architektury systemu dopasowanego do wymagań użytkownika, a także ich integracji z nową lub istniejącą architekturą sprzętową oraz softwarową. ADT Group, oferuje klientom usługi, specjalizując się w obszarach:

  1. Systemów składowania danych
  2. Systemów zabezpieczania danych
  3. Wirtualizacji środowisk
  4. Systemów o wysokiej dostępności
  5. Zarządzania infrastrukturą
  6. Dostaw sprzętu i oprogramowania
  7. Zarządzania jakością
  8. Zarządzania bezpieczeństwem informacji
  9. Zarządzania procesami i usługami
  Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.adtg.pl

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kołobrzeg wczasy odchudzające »

  Zapraszamy do Kołobrzegu na wczasy odchudzające na licencji Dr Marka Bardadyna (www.dietastrukturalna.pl). Nasza załoga przetestowała na własnych organizmach działanie tej diety. Efekty są zachwycające i polegają nie tylko na spadku masy ciała ale przede wszystkim na poprawie samopoczucia i samooceny, a to wszystko uzyskujemy bez przesadnego głodowania. Dodatkowo nasze laboratorium zbadało nam pozim cholesterolu przed i po kuracji dietą. Spadki poziomu cholesterolu przekraczały 50 jednostek po 5 dniach. Niektórzy z nas odkryli dopiero, że mają problem z jego poziomem. Dieta strukturalna oparta jest na bardzo prostej zasadzie.Wszystkie zalecane w niej produkty zostały wyselekcjonowane według kryteriów minimalnej kaloryczności i maksymalnej zawartości witamin i przeciwutleniaczy. W efekciepowstała lista pokarmów najbardziej wartościowych dla współczesnego człowieka. Ich regularne spożywanie zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie organizmu oraz odchudzenie, czyli trwałą redukcję masy ciała.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • 112it »

  112it.pl Ratujemy projekty IT - expresową dostawą i dobrą ceną.

  Oferujemy serwery i opcje serwerowe firm IBM, Lenovo, HP, oraz sprzęt storage\'owy i sieciowy.

  Serwis 112it.pl nie jest typowym sklepem internetowym. Oferujemy nie tylko sprzęt, jak większość serwisów, ale kompleksowe rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm. Dzięki wieloletniemu świadczeniu usług w zakresie IT nasze doświadczenie opiera się na fizycznych instalacjach u Klientów i rozwiązywaniu realnych problemów. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc Państwu w całym procesie wdrożeniowym.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PowerServer.pl- serwery, backup/storage, oprogramowanie serwerowe. »

  PowerServer to jedyny w Polsce specjalistyczny sklep internetowy z konfiguratorem rozwiązań serwerowych renomowanych producentów.nnNaszym celem jest dostarczenie Państwu w najkrótszym możliwym czasie kompletnego produktu, idealnie dopasowanego do potrzeb.nnPowerServer to platforma internetowa pozwalającą Państwu na:n- wybór serwera z oferty światowych producentówn- skonfigurowanie serwera spełniającego indywidualne wymagania na bazie gotowych rozwiązańn- wybór pamięci masowych backup i storagen- zakup specjalistycznego oprogramowanian- skorzystanie z autorskich rozwiązań serwerowych Power SerwernnNaszym największym atutem jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie. nnJesteśmy gotowi udzielić Państwu profesjonalnej pomocy w całym procesie wyboru serwera. Od momentu podjęcia decyzji o zakupie produktu, poprzez wybór odpowiedniego dla Państwa potrzeb rozwiązania (bez względu na wielkość i stopień jego skomplikowania), a skończywszy na jego konfiguracji i testach (mając na uwadze jego przeznaczenie oraz względy ekonomiczne).

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »