Strony związane z hasłem: schody drewniane - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'schody drewniane':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Schody drewniane, Schody z drewna, Schody - Trelli »

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą takich elementów jak schody drewniane. W naszej ofercie znajdą państwo oprócz schodów, okna oraz drzwi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane, drzwi drewniane. K.Janeczek »

  Oferujemy schody i drzwi drewniane z najlepszych gatunków drewna, projektujemy, produkujemy i montujemy. Od najprostszych form do skomplikowanych kształtów. Projekty schodów takich jak schody kręcone, schody proste, schody zabiegowe i schody spiralne. Znajdziesz nas zawsze pod adresem: www.Schody.info - produkcja i montaż schodów oraz drzwi z niemal każdego rodzaju drewna - Krzysztof Janeczek.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody i stoły drewniane »

  W oparciu o wieloletnie doświadczenia, a także najnowsze technologie obróbki drewna, wytwarzamy:
  Schody drewniane, projektujemy także nietypowe schody na zamówienie indywidualnych klientów.
  Oryginalne meble, według projektów naszych i klientów.
  Drewniane obudowy zegarów dla potrzeb rynku krajowego i na export.
  Klejonkę (drzwiową i okienną, także inne).
  Produkty wykonujemy z różnych rodzajów drewna o szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno rodzimych gatunków jak i egzotycznych.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • JUBO - producent schodów i drzwi drewnianych »

  Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Działamy na rynku stolarskim od 1990 roku. Skupiamy się głównie na produkcji schodów oraz drzwi. Nasze wyroby są zawsze wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Każdy nowy projekt konsultujemy z klientem tak, by sposób wykonania spełniał wszystkie normy budowlane oraz oczekiwania zamawiającego. Zapewniamy fachowe doradztwo, jesteśmy otwarci na nawet najbardziej nietypowe rozwiązania. Łączymy drewno z innymi materiałami, co zawsze tworzy niepowtarzalne kompozycje. Siedziba firmy znajduje się w Rokitnicy koło Złotoryi. Ze względu na lokalizację realizujemy projekty głównie na terenie Dolnego Śląska.

  Realizacja projektu obejmuje:

  * omówienie koncepcji z klientem,
  * pomiary,
  * produkcję,
  * montaż gotowego wyrobu.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane »

  Producent schodów drewnianych. W ofercie także renowacja schodów oraz inne usługi związane ze schodami - montaż, sprzedaż balustrad i tralek, projektowanie schodów. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady »

  Firma Schodpol posiada duże doświadczenie w wykonywaniu schodów oraz balustrad, poręczy i bram. Proces tworzenia schodów przez opisywaną firmę rozpoczyna się od wykonania szczegółowych pomiarów u klienta i wyborze najlepszego wariantu schodów. Dobierane są także odpowiednie balustrady, które wraz ze schodami będą tworzyły integralną całość. W dalszej części całego procesu odbywa się projektowanie odpowiednich do zabudowy klienta schodów i ostatecznie ich montaż. Zarówno schody jak i balustrady wykonywane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Firma wykonuje zarówno balustrady drewniane wykorzystując drewno różnych gatunków, jak i metalowe ze stali nierdzewnej. Jeśli chodzi o ofertę schodów, to firma oferuje schody zabiegowe, spiralne i proste, wewnętrzne oraz zewnętrzne. Pracownicy firmy są otwarci na sugestie klienta oraz gwarantują bardzo dobom trwałość schodów i balustrad. Głównym rejonem na którym prezentowana firma wykonuje balustrady oraz schody jest Śląsk i Małopolska. Zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonanych zleceń, która znajduje się na proponowanej stronie WWW.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane - drawex.net.pl »

  Zamawiając u nas schody drewniane kupujecie państwo mebel specjalnie odpowiedni pod względem wymiarów do klatki schodowej, i wyglądem do Państwa preferencji, a co za tym idzie jest to arcydzieło sztuki stolarskiej w które i Państwo macie osobisty wkład. Witamy na stronie internetowej przedsiębiorstwa DRAWEX, największego producenta schodów drewnianych w Polsce i chcemy zaprosić do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy którą stanowią różnego rodzaju schody drewniane. Jeżeli potrzebujesz schodów, klejonki czy też tarcicy suchej to trafiłeś bezbłędnie. Nasze schody charakteryzuje najwyższa klasa w bardzo pociągających cenach. Firma założona została w 1992 roku i w ciągu lat funkcjonowania stała się liderem na rynkach europejskich. Obecnie zatrudniamy w naszej firmie 355-ciu obeznanych pracowników, którzy to dołożą starań tak aby Państwa schody drewniane były solidnie wykonane. Każde schody produkowane w naszej firmie są szczegółowo wymiarowane i całkowicie omawiane ze zleceniodawcą, projektowane i produkowane co powoduje, że nie ma dwóch identycznych zestawów.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja i montaż schodów z drewna »

  Strona prezentuje wszystkie możliwe rozwiązania konstrukcyjne schodów drewnianych.Ułatwia optymalny wybór schodów jak również balustrady w różnych konfiguracjach.Daje także możliwość poznania szybkigo sposobu renowacji starych schodów.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PARKIETY DREWEX :: Parkiety Lublin :: podłogi, schody, drzwi oraz balustrady »

  ZPHU DREWEX -- Parkiety do każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz również schody drewniane i balustrady

  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży podłóg drewnianych, schody drewniane Lublin i balustrad, preparatów do pielęgnacji i renowacji podłóg a także szerokiego wachlarza usług związanych z podłogami i schodami.

  Podłogi Lublin

  W naszej ofercie znajdziecie pełny asortyment podłóg drewnianych wykonanych z większości dostępnych na rynku gatunków drewna, zarówno krajowego jak i importowanego, w tym także niezwykle atrakcyjnych i równie trwałych podłóg z egzotycznych gatunków drewna. Oferujemy także szeroką gamę preparatów z dziedziny chemii podłogowej oraz akcesoriów, a także fachowe doradztwo techniczne w zakresie naszej działalności.

  Najbardziej popularnym asortymentem sprzedawanym przez Naszą firmę są parkiety Lublin i deski podłogowe o grubości 15-16 mm, 20-22mm, szerokości 9 cm i mieszanych długościach od 45 do 120 cm. Oczywiście nie są to jedyne możliwe produkty. Niektóre gatunki występują w postaci klepek o stałej szerokości od 6 do 18 cm. i długości od 30 do 220cm.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strzałka - Schody drewniane, drzwi, podłogi z drewna »

  Firma "Strzałka" oferuje ekskluzywne, nowoczesne, a także klasyczne schody drewniane.
  Projektujemy, wykonujemy oraz montujemy schody drewniane na terenie całego kraju.

  Na naszej stronie:
  - Pełny opis firmy;
  - Oferta;
  - Referencje;
  - Galerią zdjęć;
  - Formularz kontaktowy.

  Serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stal-Tech schody balustrady Kraków »

  Firma Stal - Tech produkuje nowoczesne schody i balustrady.
  Specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu schodów na konstrukcjach stalowych,
  balustrad, poręczy w połączeniu z takimi materiałami jak drewno, szkło i kamień.
  W naszej ofercie znajdą Państwo:

  - schody stalowe
  - schody ażurowe
  - schody zabiegowe
  - schody policzkowe
  - schody drewniane
  - schody kręcone (spiralne)
  - schody wewnętrzne i zewnętrzne
  - balustrady lakierowane
  - balustrady ze stali nierdzewnej
  - poręcze

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Teleyko - Sprzedaż i produkcja tarcicy »

  Teleyko - firma posiadająca duże doświadczenie w obróbce drewna, sprzedająca najwyższej jakości tarcice oraz drewno okleinowe. Dysponuje dużą rozmaitością w wyborze gatunków drewna jak na przykład olcha, dąb, jesion, orzech, jawor, wiąz, czereśnia, brzoza, lipa, sosna, modrzew, jabłoń, grusza. Głównymi odbiorcami są producenci mebli, zakłady stolarskie, klienci indywidualni.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane Wrocław »

  Witamy Serdecznie na naszej stronie firmowej!

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem schodów z drewna na zamówienie.
  W 100% dostosowujemy się pod zamówienie przekazane przez Klienta i wykonujemy je z pełną fachowością oraz rzetelnością dzięki czemu nasi Klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług.

  Schody drewniane wykonujemy w takich miastach jak Wrocław, Trzebnica i okolice tych miast.

  Schody z drewna wykonujemy od przeszło 15 lat dzięki czemu mamy ugruntowaną pozycje na rynku.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie deski podłogowe »

  Misją naszej firmy jest zaopatrzenie klientów w najwyższej jakości drewniany parkiet, mogący służyć przez długie dziesięciolecia. Materiały, z których składają się nasze podłogi wykonane są starannie, z najlepszej jakości drewna. Ponadto zajmujemy się układaniem parkietów, w czym jesteśmy najlepsi w całej Polsce, co potwierdza I miejsce na Mistrzostwach Polski parkieciarzy. Parkietlux to gwarancja najwyższej jakości i korzystnej ceny.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody wewnętrzne »

  Firma Helta zajmuje się wykonywaniem schodów wewnętrznych z drewna naturalnego. Projekty schodów oparte są o minimalistyczne formy oraz kompozycje z nowatorskimi rozwiązaniami: balustrad drewnianych, balustrad metalowych lub ze stali nierdzewnej oraz szkła bezpiecznego.
  Nowoczesne realizacje projektów sprawiają że firma Helta jest liderem w województwie pomorskim. Aktualna promocja na schody wewnętrzne w wysokości 10% obejmuje mieszkańców miejscowości: Gdańsk, Gdynia, Sopot.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane Kraków »

  Zakład stolarski Kazimierz Kornecki specjalizuje się w budowie i projektowaniu schodów drewnianych na terenie Małopolski. Najlepszym potwierdzeniem jakości usług jest ponad 20 letnia obecność na rynku usług budowlanych. Większość zbudowanych przez firmę schodów powstała w Krakowie, Myślenicach, Wieliczce i Bochni, ale nie jest to sztywne ograniczenie, ponieważ możliwe jest skonstruowanie schodów także na innych obszarach. Oprócz typowych schodów z drewna krajowego (dąb, jesion, buk, grab) oferuje również konstrukcje z drewna wędzonego, egzotycznego. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór balustrad i elementów zdobniczych w szczególności elementy kute i stalowe. Możliwe jest także stworzenie unikalnych elementów na życzenie klienta.

  Zakład produkcyjny znajduje się w Gdowie, który jest położony 30km od Krakowa. Pozwala to na oferowanie usług w Krakowie, ale także w całym województwie Małopolskim. Ofertę uzupełniają prace wykończeniowe zwłaszcza związane z drewnem. Drzwi drewniane, okna z drewna, balustrady, balkony, tarasy mogą zostać wykonane lub zamontowane przez Zakład Stolarski Kazimierza Korneckiego. Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej gdzie można obejrzeć zdjęcia schodów i drzwi wykonanych realizacji oraz znaleźć dane kontaktowe.

  Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zakładu stolarskiego to zapraszamy do kontaktu. Wycenimy Twoje zlecenie i postaramy się doradzić.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody »

  Firma Piaspol działa na rynku branży stolarskiej, specjalizująca się w pojektowaniu schodów drewnianych. Ich schody doceniły firmy wykonawcze i nabywcy indywidualni z Niemiec, Norwegii, Francji, Szwecji oraz Danii.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody - Rintal »

  Schody od firmy Rintal. W ofercie mamy również schody drewniane, zabiegowe oraz schody drewniane. Zapraszamy do jednego z naszych salonów firmowych na terenie całego kraju. Firma Rintal powstała w 1974 roku i od ponad 35 lat jest wiodącym producentem schodów do wnętrz zarówno we Włoszech, w Polsce, jak i na całym świecie.

  Od lat rozwój firmy jest stabilny i z każdym rokiem stajemy się coraz mocniejszym liderem w zakresie projektowania, technicznych i projektowych innowacji oraz tworzenia nowoczesnych rozwiązań.

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz zaprojektować funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne schody do każdego rodzaju wnętrza. Specjalizujemy się w produkcji schodów zabiegowych, spiralnych, mini, składanych, a także w produkcji poręczy i obić schodów betonowych.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stolarz Warszawa »

  Moja firma funkcjonuje już od wielu lat w Warszawie i jest firmą rodzinną. Trudnię się tworzeniem szaf wnękowych, drzwi czy schodów. Otworzyłem także punkt handlowy, w którym mogą odszukać Państwo parkiety drewniane, panele podłogowe i boazeryjne, glazurę, terakotę i gres polskich producentów, a także drzwi wewnętrzne. Wszystko zrealizowane sumiennie, uczciwie, w wyznaczonych terminach i w niesłychanie korzystnych cenach.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • WOOD-POL schody drewniane »

  Marzysz o wspaniałych, drewnianych schodach? Wood - Pol jest firmą, jakiej szukasz! Jesteśmy małą firmą rodzinną, jaka swą działalność skupiła na fabrykacji schodów drewnianych. W naszej ofercie znajdą państwo schody, a także balustrady drewniane i bardzo lubiane w ostatnim czasie stalowo-drewniane. Naszymi pracownikami są jedynie wyspecjalizowani stolarze. To, a także fakt, iż miesięcznie produkujemy wyłącznie parę kompletów schodów daje nam stały i szczegółowy nadzór nad każdym projektem, a Tobie - Szanowny Kliencie gwarancję odpowiednio wykonanych schodów. Dla naszych klientów oferujemy kompleksowe wykonanie schodów różnego rodzaju, rozpocząwszy od planu (wizualizacja 3D) przez wykonanie i usługi montażowe. Ofertę kierujemy do klientów z Krakowa oraz okolic, jak również całkowitego województwa małopolskiego. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »