Strony związane z hasłem: senniki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'senniki':

 • SENNIK »

  Sennik internetowy, Tłumaczenia symboli sennych występujących w snach wraz z sprawdzalnością znaczeń. Na stronie znajdziesz ponad 8000 znaczeń (symboli sennych) i ich interpretacje. W senniku także wielka księga snów internautów, cytaty senne, zbiór artykułów o snach, śnie bezsenności, snach świadomych itp.

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik - znaczenie snów. Tłumaczenie najczęściej spotykanych marzeń sennych. W każdym śnie są przedmioty lub symbole powtarzające się i właśnie ten sennik próbuje nam wyjaśnić co oznaczają te symbole. W senniku także smsy na dobranoc, smy na dzień dobry.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie snów »

  Sennik, znaczenia snów - objaśnia nam znaczenia wielu snów, ale nie wszystkich, najczęściej tych najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej nie typowych, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia. Sny zostały ułożone wg. porządku alfabetycznego by można było szybko odkryć ich znaczenie, symbolikę.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ParanormalNET »

  ParanormalNET to internetowy katalog stron o tematyce paranormalnej. Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt kategorii, począwszy od astrologii, ezoteryki, kryptozoologii, przez parapsychologię i psionikę, kończąc na teoriach spiskowych, zjawiskach paranormalnych i ufologii.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  W senniku internetowym znajdziesz szczegółową interpretację snów, dzięki czemu dowiesz się jak zinterpretować dany sen. Często prawidłowa interpretacja snu jest pomocna w podejmowaniu dobrych decyzji i pozwala zrozumieć nasze pragnienia.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik internetowy, w którym znajdziesz interpretację najczęściej występujących marzeń sennych. Jeśli chcesz dowiedzieć się co oznacza twój sen i symbole, które się w nim pojawiły, jak najszybciej skorzystaj z pomocy sennika online. Sennik pomoże ci zrozumieć i prawidłowo odczytywać sny

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Wielki sennik internetowy - darmowy sennik online. Interesują Cię sny prorocze, znaczenie snów oraz ich interpretacja. Przyśniło Ci się coś niespotykanego, ciąża, śmierć - sprawdź znaczenie swojego snu. Nasz sennik to baza ponad 8000 snów oraz ich interpretacje.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twój sennik »

  Sny od zawsze stanowiły zagadkę i tajemnicę, którą ludzkość bardzo chciała rozwiązać. Dlaczego śnimy o tym, a nie o innym wydarzeniu? Z jakiego powodu w naszych snach pojawiają się konkretne osoby – zazwyczaj bliskie i obecne w naszym życiu, ale często też gwiazdy i osoby publiczne, których prywatnie wcale nie znamy? Skąd, zatem w naszych snach? No i najważniejsze – czy nasze sny niosą jakąś ukrytą wiadomość? Czy wyjaśniając zagadkę snów możemy przewidzieć naszą przyszłość albo otrzymać odpowiedzi na nurtujące nas pytania?
  Z pomocą przychodzi nam sennik. To popularne źródło interpretacji snów jest chyba używane w każdym domu – kiedyś była to książka, dziś przybiera wygodną formę internetową. Można zaryzykować stwierdzenie, że strony zawierające senniki są jednymi z najchętniej odwiedzanych przez internautów. Sny katalogowane są motywami, co po porannym przebudzeniu ułatwi nam wyszukanie odpowiedniej interpretacji. Oczywiście najwięcej emocji budzą sny przepełnione negatywnymi wydarzeniami, – jeśli śni nam się śmierć, choroba czy upadek naszej firmy, prosto z łóżka biegniemy w kierunku komputera i wertujemy sennik w nadziei na pozytywną interpretację. Jedną z najczęściej spotykanych interpretacji jest choroba w rodzinie, jeśli przyśnią się nam wypadające zęby... Często jednak po niepokojącej sennej wizji znajdujemy w wyczytanej analizie uspokojenie, jeśli znaczenie naszego snu paradoksalnie jest pozytywne.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Online »

  Porządnie przygotowana strona skierowana do tych, których interesuje parapsychologia, przepowiednie, mantra czy odczytywanie marzeń sennych. Zarówno ten, kto lubi tłumaczyć sny i przywiązuje do ich znaczenia wielką wagę, a także każdy, kto traktuje ich interpretowanie jak luźną zabawę spotka na portalu świetne źródło wiedzy na ten temat. Wiele wytłumaczonych snów jest połączona w sektory tematyczne i uszeregowana alfabetycznie, dzięki czemu korzystanie jest błyskawiczne i proste. W witrynie można wyszukać zarówno omówienia typowych akcesoriów, jak i tych samych akcesoriów w określonych sytuacjach, albo w połączeniu z osobą śniącą. Poza klasycznym spisem snów można też przeanalizować wiele frapujących opowieści o pochodzeniu samych senników, skąd się wywodzą, jakie miały formy i jak wielkie znaczenie nadawali im wierzący w minionych krainach. Zbiór sennych tłumaczeń jest wykreowany dla tych, którzy kierują się zdrowym rozsądkiem i wróżby wynikające ze snów traktują z lekkim przymrużeniem oka.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online »

  Jeśli przyśniło ci się coś ciekawego bądź niezrozumiałego i pragniesz dowiedzieć się, co to może oznaczać - nasz sennik rozwieje Twoje wątpliwości. Rozumienie snów to wielka umiejętność oparta na historycznych a także współczesnych źródłach badań. Symbolika snów to pomocne narzędzie pomagające w budowaniu własnej podświadomości, pokonywaniu oporów przed analizowaniem trudnych życiowych sytuacji, myśleniu o przyszłości jak i unikaniu błędów życiowych. Nasz sennik internetowy zawiera kluczowe znaczenia symboli sennych, na których powinniśmy się skupić interpretując sny. Każde hasło przedstawiane jest w różnym znaczeniu w zależności od sytuacji jaka przytrafia się nam we śnie. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »