Strony związane z hasłem: Serwis laptopów - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Serwis laptopów':

« poprzednia strona · 3
 • Serwis komputerowy Kraków »

  Interesuje Cię najlepszy serwis komputerów Kraków? Wystarczy zatem, że odwiedzisz nasze Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych. Naprawimy każdą, nawet najcięższą usterkę. A jeśli okaże się, że koszt naprawy Twojego sprzętu będzie przewyższał jego wartość, zadbamy o to, abyś się o tym dowiedział.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zar-Kom - serwis komputerowy. Naprawa laptopów i sprzętu »

  Serwis Laptopy Poznań to istniejąca na rynku już od 7 lat firma zajmująca się naprawą komputerów oraz sprzętu komputerowego. Pracownicy zatrudnieni w firmie specjalizują się w serwisowaniu oraz posiadają doświadczenie pozwalające na naprawę nawet najbardziej skomplikowanych usterek.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis naprawy sprzętu Apple: iPhone, MacBook, iPad, iMac »

  MacForce to firma istniejąca na rynku naprawy sprzętu Apple od ponad 8 lat. Główna siedziba serwisu znajduje się w Warszawie (w okolicach centrum - 350m od Ronda ONZ). Naprawy jednak realizowane są w całej Polsce dzięki obsłudze door to door. Serwis realizuje wszelakie naprawy pogwarancyjne, wszystkich urządzeń marki Apple. Serwis charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem skuteczności napraw, część napraw realizowana jest od ręki. Serwisujemy telefony iPhone, tablety iPad, laptopy MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, komputery stacjonarne iMac i Mac Pro oraz akcesoria Apple. Serwis podejmuje się wykonywania trudnych napraw takich jak naprawa MacBooka po zalaniu czy po uszkodzeniach mechanicznych. Najczęstszym uszkodzeniem wśród urządzeń Apple jest zbity ekran, wymiana ekranu w MacForce realizowana jest w 30min co czyni go jednym z najszybszych serwisów Apple w Polsce.

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3