Strony związane z hasłem: shell - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'shell':

 • V220 - Hosting i Multimedia »

  Oferujemy profesjonalny hosting dla każdego. Nasza oferta zawiera konta www z dostępem przez FTP, konta shell, skrzynki e-mail, bazy danych. Obsługa zewnętrznych domen, PHP5, MySQL z phpMyAdmin, Perl, SSL, dostęp przez IPv6.
  Transfer bez ograniczeń! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Możesz wybrać i zamówić usługi, które Cię interesują lub skorzystać z gotowych pakietów.

  Nasz serwer świetnie się nadaje do tworzenia serwisów informacyjnych, sklepów internetowych, blogów, forów, portali lub galerii. Możesz postawić dowolny gotowy lub napisany przez Ciebie CMS. Bez reklam i spamów!

  Projektujemy również strony internetowe na zamówienie oraz design graficzny do nich.
  Jedne z najtańszych cen usług hostingowych - TYLKO U NAS!

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hosting »

  Nasza firma zajmuje się utrzymaniem stron WWW (tzw. hosting), serwerami dedykowanymi, wirtualnymi oraz tanią rejestracją domen polskich i globalnych. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do współpracy. Zdecydowana większość małych providerów oferujący tzw hosting (utrzymanie stron WWW) dla swoich klientów, świadczy te usługi przy pomocy ogólnie dostępnych i masowych rozwiązań. Nasza firma oferuje, hosting w bardziej zaawansowanej formie, tzw serwerów wirtualnych. W celu łatwego i prostego zarządzania usługą. Udostępniamy wszystkim naszym klientom profesjonalny panel administracyjny. W odróżnieniu od wielu usługodawców oferujemy autorski panel. Panel administracyjny to centeralne miejsce zarządzania usługą. Panel może być np. wykorzystywany do zarządzania serwerem. Wszystkie serwery wirtualne, oferowane na naszej stronie posiadają dostęp do zaawansowanego systemu, zwanego dalej panelem klienta. Z tego względu nie udostępniamy oprogramowania typu Plesk, CPanel, DirectAdmin czy WebMin.
  Jeżeli rejestrujesz hosting czy też serwera, można skorzystać z super promocji, która zgodnie zasadami zezwala na rejestrację polskiej domeny zupełnie za gratis. Rejestrowane domeny zostaną aktywowane po opłaceniu płatności za serwer. Oferta przedłużenia domen na okres abonamentowy jest dostępne w cenniku na naszym serwisie www.
  Nasze serwery wirtualne, podzieliliśmy na pakiety, które oferujemy w zależności od wymaganego trafiku oraz wymaganej pojemności www.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Konto Shell »

  Devilroot.pl jest to strona projektu, na której za darmo możemy otrzymać konto shell. Konto shell pozwala użytkownikowi na zapoznanie się ze strukturą linuksową, a także dostęp do IRC\'a nawet gdy nie jest w domu. Konto shell można otrzymać za darmo kontaktując się z administratorem projektu. Więcej informacji o tym jak otrzymać darmowe konto shell na naszej stronie.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog.Bmobi.pl »

  Firmowy blog o oprogramowaniu dla telefonów komórkowych. Nowości z rynku, artykuły i opinie. W serwisie Blog.Bmobi.pl znajdują się praktyczne i skuteczne porady oraz recenzje aplikacji dla różnych platform systemowych (Windows Mobile, Symbian, Android, BlackBerry, Java). Rankingi popularności aplikacji oparte na wynikach sprzedaży.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Shell »

  W chwili obecnej nasza firma zajmuje pierwsze miejsce w Polsce w dynamice wzrostów sprzedaży olejów i smarów, a czwarte pod względem wielkości sprzedaży. Nasza pasja oraz zaangażowanie w pracę przy dystrybucji tych produktów zostały dostrzeżone w Shell Polska a dowodem tego jest fakt, że nasza firma jest uczestnikiem globalnego projektu o nazwie „CHOPIN”. Zapoznajcie się Państwo z prezentowanymi i oferowanymi jednocześnie przez nas produktami firmy shell. Gwarantujemy wysoka jakość oferowanych olejów, smarów i innych produktów z serii kosmetyki samochodowej .

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motoparts - oleje i smary »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu w wysokiej jakości oleje (olej przemysłowy np mobilgear, cassida, Rarus 427 oraz olej silnikowy np. delvac mx, nuto h 46), smar (np mobilux), chłodziwa w pełnym asortymencie renomowanych firm takich jak Shell, Mobil, Castrol, Statoil, Orlen, Lotos. Oferujemy produkty, które zapewnią Państwa firmie kompleksowe utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn. Dostępna jest różnego rodzaju chemia techniczna i laboratoryjna z pełną ofertą produktów Teroson i Loctite. Ponad to farby i lakiery, octan butylu, nafta, sorbent, silikon, czy benzyna ekstrakcyjna. Poza artykuły higieniczne oraz dozowniki do mydła, pojemniki na mydło firm: Merida czy Tork . Gwarantujemy profesjonalną pomoc techniczną i obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę www oraz do bezpośredniego kontaktu w celu zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą, a jeśli jakiś produkt nie znajduje się w ofercie, nasza hurtownia oleju jest w stanie zamówić go dla Państwa.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »