Strony związane z hasłem: siłowniki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'siłowniki':

 • ACS Serwis Klimatyzacji - Profesjonalny Serwis Klimatyzacji »

  Profesjonalny Serwis Klimatyzacji. Serwis urządzeń, instalacji i systemów wentylacji. Klimatyzacja komfortu, klimatyzacja przemysłowa, oraz chłodzenie przemysłowe. Automatyka przemysłowa.Naprawiamy i konserwujemy: agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, zdalne skraplacze, chłodnice cieczy, wieże chłodnicze, klimatyzatory i klimakonwektory, instalacje chłodzenia technologicznegonnProjektujemy, wykonujemy i dostarczamy automatykę przemysłową i automatykę budynków.Projektujemy i dostarczamy układy automatyki do obsługi chłodzenia instalacji technicznej pracowni Rezonansu Magnetycznego (MR).Jesteśmy dostawcą i autoryzowanym serwisem zaworów i siłowników firmy BELIMO. Oferujemy regulatory firmy S.EL.PRO.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • BTH DANIEL - Pneumatyka »

  Od 1999 roku świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pneumatyki i hydrauliki siłowej.

  Oferujemy elementy firm: C.P.P. Prema S.A., Norgren, Festo, Argo-hytos, Ponar i wiele innych.

  Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska prowadzi szeroki zakres usług: remonty, serwis, modernizacje, projektowanie i budowę układów.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Pneumat System Sp. z o.o. - czołowa firma branży pneumatycznej oferująca kompleksowy wybór armatury i aparatury pneumatycznej. Jesteśmy renomowanym polskim producentem innowacyjnych siłowników pneumatycznych : liniowych i beztłoczyskowych. Jako dystrybutor oferujemy ciekawy i bogaty wybór zaworów, elektrozaworów, manometrów, siłowników, sprężarek, pomp, osuszaczy, zbiorników ciśnieniowych, wysp zaworowych czy węży przemysłowych. Oferta produktowa uzupełniona jest usługami które świadczymy w tym : serwis i monitoring kompresorów, projektowanie i wykonywanie instalacji pneumatycznych czy szkolenia z pneumatyki i obsługi maszyn. Klientami Pneumat System są zarówno klienci indywidualni jak i specjalistyczni. Akceptujemy różne formy płatności. Polecamy naszą stronę www, w której znajdą Państwo szczegółowy wykaz naszej oferty.nNagrody i wyróżnienia przyznane firmie Pneumat System: Produkt Roku I&UR dla systemu instalacji pneumatycznej INFINITY, Produkt Roku I&UR dla siłownika liniowego Smart Line, Quality International dla Siłownika Newton, Quality International dla systemu zarządzania jakością, EuroCertyfikat, Gazele Biznesu 2005,2006, 2007, 2008,2009. Firma działa zgodnie ze standardem ISO 9001.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka i teletechnika, systemy zabezpieczeń »

  Jesteśmy integratorem systemów teleinformatycznych. Głównym kierunkiem działalności naszej firmy jest kompleksowa dostawa rozwiązań dla biznesu oraz osób indywidualnych. Współpracujemy z producentami sprzętu telekomunikacyjnego, komputerowego oraz dostawcami usług teleinformatycznych. Naszym atutem jest: doświadczenie potwierdzone certyfikatami i umiejętnością rozwiązywania trudnych zagadnień, solidność oraz konkurencyjnośd cenowa.
  Usługi świadczone przez naszą firmę to:
  -Montaż central telefonicznych z kompleksową obsługą serwisową
  -Instalacja sieci strukturalnych
  -Instalacje elektryczne do 1 kV.
  -Montaż instalacji niskoprądowych (domofony, bramofony, wideodomofony)
  -Telewizja przemysłowa CCTV
  -Systemy alarmowe i kontrola dostępu
  -Obsługa informatyczna
  -Instalacje telewizji naziemnej DVB-T i TVSAT
  -Systemy nagłośnieniowe
  -Automatyka bramowa

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka Rexair - Zaopatrzenie Przemysłu »

  Firma RexAir - zajmujemy się profesjonalną sprzedażą i serwisowaniem sprzętu pneumatycznego takiego jak; siłowniki, złączki, szybkozłącza, przewody, elementy pomiarowe. Dostarczamy wyroby wiodących światowych producentów do różnych typów maszyn i urządzeń, oraz zamienniki zastępujące elementy, które zostały już wycofane z produkcji, bądź są trudno dostępne. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży z zakresu zaopatrzenia przemysłu . Nasza oferta obejmuje urządzenia takich firm jak np. Camozzi.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • BRAY Zawory zwrotne »

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Bray International INC Spółka Akcyjna. Oferujemy Państwu armaturę przemysłową: przepustnice centryczne miękko uszczelniane, przepustnice dwu-mimośrodowe, przepustnice potrójnie excentryczne, zawory kulowe kołnierzowe, gwintowane, z końcówkami do wspawania, klapy zwrotne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki elektryczne Bray, AUMA, wyłączniki krańcowe, pozycjonery elektropneumatyczne, elektrozawory, zasuwy nożowe, zasuwy klinowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Szczegółowe informacje o firmie mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka Napędy Bram Krosmatic »

  Automatyka Napędy Bram - Krosmatic. Oferujemy szlabany automatyczne, napędy do bram garażowych, przesuwnych i skrzydłowych, automatyka bram, siłowniki, piloty, akcesoria do bram. Domofony i wideodomofony. Usługi elektryczne i ogólnobudowlane.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa i konserwacja dźwigów samochodowych i żurawi samojezdnych »

  Naprawa i konserwacja dźwigów i żurawi samojezdnych. Serwis dźwigów i żurawi samojezdnych świadczy usługi serwisowe w zakresie napraw elektrycznych, hydraulicznych oraz mechanicznych przez 24 godziny na dobę na terenie całej Polski

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • "TiG" Spółka Cywilna »

  Pneumatyka
  - Siłowniki i zawory Łucznik, Prema i inne firmy
  - Elementy przygotowania sprężonego powietrza G1/4 - G1
  - Prasy pneumatyczne

  Hydraulika
  - Siłowniki wg wzoru klienta

  Układy sterowania
  - Projektowanie, wykonanie i modernizacja układów sterowania elektrycznego przekaźnikowych oraz ze sterownikami PLC

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Siłowniki i automatyka do bram »

  Cannex to przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży oraz montażu bram garażowych oraz akcesoriów z nimi powiązanych. W ich ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi automatykę oraz siłowniki do bram garażowych. Z pełną ofertą mogą Państwo zapoznać się na oficjalnej witrynie firmy Cannex.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycieraczki samochodowe | sklep internetowy ABC Wycieraczki »

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty asortyment wycieraczek do wszystkich modeli wielu popularnych marek samochodów (dostawcze, ciężarowe i osobowe). Wycieraczki w naszym sklepie pochodzą od producentów Bosch, Valeo, Dipp i innych.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • PNEUMATIG - Lider w pneumatyce! »

  Nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń pneumatycznych: elementy armatury pneumatycznej, zawory, narzędzia pneumatyczne, siłowniki, zespoły przygotowania powietrza, osuszacze, sprężarki, i inne.
  Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi producentami. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem handlowym firm YPC, SUMAKE i HI-TECH w Polsce.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika siłowa »

  Firma HP Szczecin działa na krajowym rynku od 1996 roku.
  Specjalizuje się w realizacji usług w zakresie hydrauliki siłowej.
  Oferujemy sprzedaż nowych oraz konserwację i regenerację bieżąco użytkowanych elementów.

  Dodatkowo nasi konsultanci często mogą telefonicznie, bez konieczności dojazdu i całkowicie za darmo pomóc rozwiązać Państwa problem.

  Zapraszamy na naszą stronę hp.szczecin.pl.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram przesuwnych »

  Zawarte w ofercie firmy automacik.pl urządzenia zagwarantują, że mienie, które posiadamy jest całkowicie bezpieczne. Posiadają one nowoczesne fotokomórki, które uruchamiają siłowniki przez sterującą centrale. Te nowoczesne rozwiązania są gwarancją, że zabezpieczenia będą wysokiej jakości i nikt niepowołany nie wejdzie na teren posesji. Każdy klient, który zdecyduje się na zakup urządzeń z oferty firmy, ma pewność, że wybiera produkty najwyższej jakości. Pracownicy firmy chętnie służą radą i wsparciem na każdym etapie.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nice automatyka domowa, napędy do bram, bramy garażowe »

  Nice to firma zajmująca się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, a także systemów alarmowych. Istniejąca na rynku polskim od 1996 roku zyskała zaufanie klientów i partnerów handlowych, które pozwoliło na permanentny rozwój firmy i wdrażanie nowoczesnych systemów opartych na innowacyjnych, światowych technologiach. W bogatej ofercie Nice można znaleźć między innymi automatykę do bram przesuwnych i skrzydłowych oraz do bram garażowych, automatykę do rolet okiennych, a także systemy parkingowe z nowoczesnymi szlabanami elektromechanicznymi. Od kilku lat firma proponuje również niezawodne systemy alarmowe wyróżniające się doskonałą estetyką i bogactwem funkcji odpowiadających na potrzeby współczesnych, inteligentnych domów.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »