Strony związane z hasłem: Skierniewice - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Skierniewice':

 • Skierniewickie.pl - Regionalny serwis informacyjny »

  Najświeższe informacje z miast między Łodzią a Warszawą: Skierniewice, Żyrardów, Mszczonów, Rawa Mazowiecka, Łowicz, Sochaczew. Darmowe ogłoszenia drobne, katalog firm, galerie zdjęć. Ideą tego niezależnego serwisu jest rzetelne informowanie czytelników o wydarzeniach z regionu. Z założenia staramy się informować o tym co jest lub będzie, rzadziej o tym, co było… Jesteśmy również po to, aby promować wszelkie przejawy działalności artystycznej mieszkańców oraz różnego rodzaju inicjatywy obywatelskie.
  Serwis jest stworzony także z myślą o osobach dojeżdżający do Warszawy i Łodzi dlatego na jego stronach, oprócz informacji lokalnych można znaleźć informacje z tych miast, które dla dojeżdżających mogą być ważne.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna - Grzesiek Gałązka »

  Zajmuję się fotografią ślubną. Wykonuję reportaże ślubne w dniu uroczystości oraz sesje plenerowe (najczęściej kilka dni później). Działam przede wszystkim na terenie województwa łódzkiego, ale jestem w stanie dojechać do Was w każde miejsce w Polsce i nie tylko. Pamiętajcie, że dzień ślubu to najważniejszy dzień dla Waszego związku. Nie pozwólcie, aby pozostał nieutrwalony.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biur Skierniewice »

  BIS Business Center to biurowiec z ogromną przestrzenią do wykorzystania na biura, znajdujący się w Skierniewicach. Na każdym piętrze znajduje się ponad 1080 metrów kwadratowych powierzchni. Głównym celem przedsiębiorstwa jest wynajem powierzchni biurowej. Dzięki centralnemu położeniu w kraju, między Łodzią a Warszawą, znajdujemy się blisko ważnych szlaków komunikacyjnych drogowych i kolejowych. Dobra komunikacja oraz centralne położene miasta, jak również korzystne położenie naszego biurowca skazuje nasze miasto na sukces gospodarczy w najbliższych latach. Stąd też już teraz jest naszym zamiarem przygotowanie odpowiedniego podłoża pod przyszły rozwój. Naszym atutem jest również bliskość warszawskiego lotniska im. F. Chopina. W najbliższych latach powstanie również w pobliżu Skierniewic autostrada łącząca Warszawę z zachodnią Polską. W samym budynku oprócz biur, znajdują się sale konferencyjne i pokoje gościnne, w których można wypocząć po ciężkiej pracy. Na terenie biurowca znajduje się restauracja/bar z przekąskami, recepcja z miłą obsługą a także całodobowa ochrona.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbosprężarek Mazowieckie - ResTurbo »

  Res-Turbo specjalizuje się w turbosprężarkach do samochodów - sprzedaż, diagnostyka, serwis. W ofercie zarówno części nowe, oryginalne, jak też regenerowane. Działamy w miastach: Biłgoraj, Żyrardów, Skierniewice, Sochaczew i Rawa Mazowiecka. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZUM pielęgnacja terenów zielonych »

  Zakład Utrzymania Miasta w Skierniewicach to prężnie działająca spółka, która prowadzi działalność na wielu polach, mając na celu rozwój oraz prawidłowe funkcjonowanie miasta oraz okolic. Zapewnia dostęp do profesjonalnych usług w zakresie czyszczenia ulic, placów i parkingów, co jest możliwe dzięki rozporządzaniu dużym parkiem maszynowym. Oferuje też planowanie przestrzeni i projektowanie terenów zielonych, a również ich fachową pielęgnację. Zakład Utrzymania Miasta w Skierniewicach prowadzi również schronisko dla zwierząt, dbając o to, żeby otrzymały one najwyższej jakości opiekę oraz godne warunki życia. Kieruje także dwoma ośrodkami we wsi Budy Grabskie: wypoczynkowo-konferencyjnym i Edukacji Ekologicznej i Wypoczynku, tworząc miejsce świetne do prowadzenia szkoleń bądź wyjazdów edukacyjnych. Szczegóły osiągalne na stronie

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi radiestezyjne- badanie żył wodnych, odpromieniwanie cieków wodnych, Mazowieckie »

  - Miewasz problemy zdrowotne lub brakuję Tobie ciągle energii?
  - Źle sypiasz, budzisz się spocony, niewyspany, „połamany”?
  - Masz problemy z chodzeniem, z kręgosłupem?
  - Twoje dziecko jest rozdrażnione, ma problemy z koncentracją, nie chce
  usiedzieć przy biurku?
  - Twój kot zawsze śpi na Twoim łóżku?
  - Czujesz się dużo lepiej gdy śpisz poza swoim mieszkaniem?
  - Czujesz się smutny/a gdy przebywasz w domu?

  Jeżeli chociaż na dwa z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK – na 99% miejsce w którym przebywasz znajduje się pod wpływem żył / cieków wodnych.

  Wykorzystaj radiestezję – potwierdzoną licznymi badaniami naukę która istnieje od tysięcy lat (zobacz historię) i uchroń się od negatywnych wpływów promieniowań geopatycznych. Zamów pomiar radiestezyjny swojego mieszkania, domu lub działki.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowlani.co.pl - Docieplenia budynków »

  Jesteśmy budowlaną firmą z wieloletnim doświadczeniem w modernizacjach elewacji budynków użyteczności publicznej, mieszkaniowej i domów jednorodzinnych. Wykonujemy Bezspoinowe Systemy Ociepleń czyli popularne docieplenia budynków. Zapewniamy także wykończenia wnętrz, wykonujemy gładzie gipsowe, sufity podwieszane oraz tapety natryskowe.

  Data dodania: 25 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • LEGAR schody drewniane- nowoczesne i klasyczne »

  Legar to firma zajmująca się kompleksową produkcją ekskluzywnych schodów wewnętrznych.Oferujemy naszym klientom nowoczesne schody drewniane o minimalistycznej formie,jak i schody klasyczne,ciężkie-bogato zdobione,z elementami ręcznie rzeźbionymi.U nas mogą Państwo wykonać schody gięte,zabiegowe,proste lub kręcone-spiralne.Postaramy się dobrać odpowiedni kształt oraz formę schodów do Państwa domu, tak aby pełniąc funkcję użytkową, były pełno wartościową ozdobą wnętrza w którym będą się znajdować,tworząc piękno i styl.

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Ogrodu - Projektowanie Ogrodów - Warszawa »

  Zajmujemy się kompleksowym zagospodarowaniem terenów zielonych. Głównym przedmiotem działalności jest projektowanie i wykonawstwo.

  Architekt ogrodów, projektowanie ogrodów przydomowych, zakładanie, modernizacja i całoroczna pielęgnacja ogrodów.

  Warszawa / Skierniewice

  W naszej ofercie i na stronie internetowej znajdziesz dużo więcej, zapraszamy:

  Projekty ogrodów przydomowych
  Cennik. Projekty ogrodów.
  Aranżacje tarasów i balkonów
  Całoroczna pielęgnacja ogrodów
  Zakładanie i pielęgnacja ogrodów
  Zakładanie i pielęgnacja ogrodów cennik
  System nawadniania ogrodu
  Rewaloryzacja ogrodu
  Modernizacja ogrodu
  Mała architektura
  Usługi abonamentowe

  Atrakcyjne rabaty na usługi pielęgnacyjne:

  W sekcji Całoroczna pielęgnacja ogrodu proponujemy:
  - strzyżenie żywopłotów, przycinanie krzewów i drzew
  - rewaloryzacja trawników i rabat
  - koszenie trawników
  - nawożenie przy zastosowaniu najlepszych dostępnych preparatów lub naturalnego kompostu
  - wycinak drzew po konsultacji z dendrologiem
  - konserwacja systemu nawodnienia
  - oczyszczanie oczek wodnych

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie i Obsługa Nieruchomości "Twój Dom" »

  Firma ZARZĄDZANIE I OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI „TWÓJ DOM” działa od 2007 roku oferując usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Zarządzamy 17 budynkami
  o łącznej powierzchni użytkowej ok. 39500 m2. Posiadamy bogate doświadczenie, które pomaga nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy to odpowiednio przygotowany zespół. Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (pogotowie techniczne, firmy hydrauliczne, elektryczne, gazowe i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług. Tworzymy profesjonalną i solidną firmę, rzetelnie podchodzącą do powierzonych nam umową obowiązków . Naszymi działaniami staramy się wykazać, iż powierzając nam zarządzanie/administrowanie nieruchomością zyskujecie Państwo nie tylko zarządcę/administratora, ale także rzecznika swoich praw i interesów.

  Firma posiada polisę ubezpieczenia OC Zarządcy Nieruchomości za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.
  W trosce o należyty przepływ informacji pomiędzy zarządcą, a mieszkańcami wspólnoty oraz bieżące informowanie i szybkie rozwiązywanie zaistniałych problemów prowadzimy internetową kartotekę użytkownika lokalu: www.e-kartoteka.pl.

  Jesteśmy pewni, że każda Wspólnota Mieszkaniowa odnajdzie w naszej firmie rzetelnego i sprawdzonego partnera, który dobrze zadba o Państwa nieruchomość.

  Data dodania: 09 09 2017 · szczegóły wpisu »