Strony związane z hasłem: sklepy online - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'sklepy online':

 • Internetowe sklepy za darmo »

  GekoSale to oprogramowanie sklepu internetowego wydawane w Polsce przez polskich koderów oraz dedykowane na polski rynek. Nie znaczy to jednakże, że nie da się przy jego wykorzystaniu prowadzić sprzedaży za granicą. Oprogramowanie sklepu GekoSale zostało wyposażone w tryb multistore umożliwiający uruchomienie nieograniczonej ilości sklepów na jednej instalacji. Poza tym oprogramowanie to jest coraz mocniej zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe, posiada wiele narzędzi związanych z SEO, a takie rozszerzenia jak integracja z systemem sprzedaży Subiekt GT udostępnione w GekoLab stanowią, że oprogramowanie sklepu internetowego GekoSale pomału staje się świetnym wyborem dla ludzi szukających porządnego systemu sprzedaży w sieci.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strony3w »

  Tworzenie profesjonalnych stron internetowych wg. obowiązujących standarów, dzięki czemu strony są odporne na zmieniające się algorytmy przeglądarek, zakładanie sklepów internetowych, składanie publikacji w edytorze TeX

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szablony »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie można zakupić profesjonalne szablony stroninternetowych,szablony flash a także sklepów online opartych na oprogramowaniu oscommerce, zen cart, magento. Do wyboru kilka tysięcy wzorów stron www i sklepów. Nasza oferta obejmuje również wdrażanie, wypełnianie treścią oraz instalacja i konfiguracja szablonów i sklepów internetowych. Jesteśmy oficjalnym partnerem TemplateMonster.com w Polsce.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • NajSKLEPY.pl - katalog sklepów internetowych »

  najSKLEPY.pl to nowoczesny katalog sklepów internetowych.

  Wszystkim Klientom pozwala na znalezienie sklepów z odpowiedniej branży, a samym Sklepom umożliwia atrakcyjną i efektywną prezentację swojej marki.

  Znajdź najlepszy sklep internetowy

  Szukasz najlepszego sklepu internetowego? Skorzystaj z najSKLEPY.pl! Możesz przeglądać całą listę wirtualnych sprzedawców lub przefiltrować ją na podstawie Kategorii oraz Lokalizacji sklepów.

  Zdobądź nowych klientów

  najSKLEPY.pl to aktywnie odwiedzany katalog, gdzie użytkownicy szukają najlepszych sklepów internetowych. Dodanie wpisu prezentującego Twój sklep powinno przełożyć się na zdobycie nowych Klientów i zwiększenie sprzedaży!

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog sklepów »

  Profesjonalny katalog sklepów internetowych. Tylko najlepsze sklepy internetowe w sieci. Zakupy internetowe bez ryzyka. Baza sklepów umożliwia zamieszczenie firmowej wizytówki twojego e-sklepu. Adres, dane kontaktowe, prezentacja oferty, formy płatności i wysyłki to tylko część możliwości katalogu sklepów Zakupy24. Wiele kategorii tematycznych to wszystko znajdziesz w katalogu sklepów online. Różne formy promocji sklepu internetowego. Rygorystycznie moderowany i stale sprawdzany oraz aktualizowany gwarantuje rzetelność informacji. Zapraszamy na zakupy internetowe. Dołącz do najlepszych sklepów w sieci. Promuj swój e-biznes.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Poznań »

  Zaistniej w Internecie dzięki nam. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową stron www oraz sklepów internetowych. Jeżeli, prowadzisz własną firmę i chcesz zainwestować w reklamę wybierz strony www. Poznań jest siedzibą naszej firmy, ale działalność prowadzimy w obrębie całego kraju jak i poza nim. Strony www to przyszłość Twojej firmy, stwórz ją ze specjalistami. Zapraszamy na naszą stronę domową, gdzie znajdą Państwo między innymi przykładowe nasze projekty. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • 468 Projektowanie Witryn Internetowych »

  Witryny Internetowe, zaprojektowane przez 468, to unikalne rozwiązania z bogatą grafiką, zgodne z wymogami W3C. Tworzymy witryny dopracowane w najdrobniejszych detalach, z bogatymi ilustracjami, dopasowanymi do Twojej branży.

  Projektujemy również Sklepy Internetowe.

  Sklepy Internetowe, są rozwiązaniami dostosowane do potrzeb klienta oraz specyfiki danej branży. Łatwość, intuicyjność zaplecza sklepu, pozwoli bez problemu zaistnieć w rynku sprzedaży online. Dodatkowymi atutami są m.in.:systemy rabatowe, integracje z płatnościami online, wysoka wydajność oraz bezpieczeństwo.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog sklepów »

  Ogłaszany katalog to tematyczny zbiór sklepów internetowych. Tu każdy sklep został przyporządkowany do adekwatnej kategorii, a następnie do podkategorii, co znacznie usprawnia ich przegląd co więcej oferowany towar. Fajne Sklepy to pozycja sumiennie prowadzona - moderatorzy akceptują wyłącznie wpisy zgodne z regulaminem spisu, serwis działa na profesjonalnym oprogramowaniu, a do tego jest bezustannie lansowany w internecie. Wymienione argumenty sprawiają, że powinien zrobić użytek z katalogu którykolwiek właściciel sklepu również pozycjoner poprawiający w wyszukiwarkach pozycję strony stosowną z jego regulaminem. Ulokować tu wpis można bezpłatnie ewentualnie używając płatnego wariantu z ciekawymi wyróżnieniami.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Pasaż Handlowy »

  Witryna Internetowa pokazuje ofertę wielu sklepów internetowych. Towary są poukładane według Kategorii. Na stronie można wybrać sklep internetowy lub skorzystać z wyszukiwarki produktów. Korzyścią jest możliwość przeglądania wielu produktów na jednej stronie internetowej, a następnie przejście do właściwego sklepu w celu dokonania zakupu.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regulamin sklepu internetowego »

  Obecnie regulamin sklepu internetowego stanowi konieczność w prowadzeniu e-biznesu. Ustawa, która nakłada taki obowiązek obejmuje każdego e-przedsiębiorcę. Samodzielne sporządzanie regulaminu lub jego brak może przysporzyć wielu kłopotów. Legalniewsieci.pl to solidna i profesjonalna firma, która stworzy dla Państwa bezpieczny regulamin sklepu internetowego.

  Swoje działania opiera na ściśle obowiązujących zasadach oraz przepisach prawnych. Sporządzany regulamin sklepu internetowego całkowicie odzwierciedla charakter oraz profil działalności. Ma to ogromny wpływ na zabezpieczenie i ochronę interesów zarówno e-przedsiębiorcy, jak i jego klientów. Regulamin sklepu internetowego musi być jasny i czytelny dla konsumentów. Tylko wiarygodne przedstawienie informacji wzbudzi w nich zaufanie oraz podniesie rozpoznawalność marki.

  Rzetelny i bezpieczny regulamin sklepu internetowego musi zawierać następujące punkty:

  - informacje dotyczące prawa od odstąpienia od umowy
  - brać pod uwagę wszystkie prawa konsumenta wynikające z ustawy o prawach konsumenta
  - zawierać informacje o świadczeniu usług drogą elektroniczną
  - zrozumiale i jasno określać warunki zakupu, opłat, reklamacji oraz zwrotu produktu

  Legalniewsieci.pl na indywidualne życzenie klienta obejmie regulamin pełnym monitoringiem oraz zadba o wszystkie sprawy formalne. W przypadku posiadania danych klientów zajmie się zgłoszeniem ich w rejestrze prowadzonym przez GIODO.

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »