Strony związane z hasłem: skup aut Dolny Śląsk - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'skup aut Dolny Śląsk':

 • Skup aut i złomowanie - VERNAL »

  Firma VERNAL oferuje usługi dotyczące urzędowego złomowania aut i kasacji pojazdów. Posiadamy decyzję Wojewody Dolnośląskiego Nr D/25/2006 zezwalającą na złomowanie pojazdów i wydawanie zaświadczeń do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania aut.
  Prowadzimy skup aut na terenie Dolnego Śląska, skup aut z terenów miast: Zgorzelec, Bogatynia, Lubań, Gryfów, Lwówek, Bolesławiec i Nowogrodziec.
  Skupujemy auta powypadkowe oraz całe w każdym stanie technicznym. W przypadku uszkodzonych samochodów możliwy dojazd do klienta i transport uszkodzonych aut na lawecie.
  Prowadzimy legalny auto szrot.
  Sprzedaż części używanych pochodzących z demontażu samochodów. Kupując w naszym auto szrocie używaną część samochodową masz pewność że nabywasz część pochodzącą z legalnego demontażu aut.
  Sprzedajemy części używane które są przez nas starannie selekcjonowane, oferujemy części które jeszcze nadają się do dalszej eksploatacji.
  Złomowanie aut osobowych, ciężarowych, dostawczych, busów, autobusów i innych. Przyjmujemy na złom przyczepy, naczepy, pojazdy rolnicze i inne samochody specjalnego przeznaczenia.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »