Strony związane z hasłem: skup nieruchomości - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'skup nieruchomości':

 • Szybki Skup Nieruchomości - mieszkań, domów, działek, lokali. »

  Szybki Skup Nieruchomości to skup mieszkań, domów, działek oraz lokali na terenie całego kraju. Gwarantujemy : szybkość i bezpieczeństwo transakcji, bezpłatny dojazd do klienta, płatność gotówką lub przelewem.
  Działając na rynku nieruchomości od kilkunastu lat posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w wycenach mieszkań, domów, gruntów i lokali komercyjnych.

  Szybki Skup Nieruchomości to także pomoc w sytuacjach, gdy mają Państwo zadłużone nieruchomości poprzez prowadzenie negocjacji z bankami oraz innymi podmiotami.Tylko jeden telefon dzieli cię od twoich pieniędzy !


  Skontaktuj się z nami - czas ucieka, a razem z nim Twoja inwestycja

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tracor Nieruchomości - Działki Katowice »

  Firma sprzedaje działki w Katowicach przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych. Zajmuje się także skupem nieruchomości oraz ich wynajmem i zarządzaniem oraz wyceną nieruchomości. Oferta obejmuje także nieruchomości inwestycyjne oraz gotowe projekty inwestycyjne.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup mieszkań »

  Nasza firma zajmuje się skupem nieruchomości za gotówkę. Działamy głównie w Gdańsku i w okolicznych miastach. Skupujemy mieszkania, domy, działki i lokale użytkowe, także lokale zniszczone, niewykończone, zadłużone. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich chcących szybko sprzedać nieruchomość i błyskawicznie otrzymać gotówkę. Transakcje z nami są zawsze bezpieczne, co potwierdziły setki naszych klientów. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup-mieszkania.pl - Skup mieszkań Gdańsk »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu sprzedaży nieruchomości. Działamy przede wszystkim na terenie Gdańska. Obsługujemy klientów z całego województwa pomorskiego a także możemy zapewnić obsługę klientom z innych regionów kraju. Prowadząc skup nieruchomości możemy zapewnić naszym klientom zakup między innymi takich nieruchomości, jak domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty, lokale użytkowe.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup-nieruchomosci-gdynia.pl - Skup mieszkań Gdańsk »

  Oferujemy naszym klientom usługi związane ze skupem nieruchomości. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić skup nieruchomości zarówno należących do klientów indywidualnych oraz firm. Działamy zarówno na rynku województwa pomorskiego jak też w innych regionach kraju. Oferujemy skup między innymi domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów, lokali użytkowych, lokali biurowych, lokali przemysłowych.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup mieszkań Gdańsk »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku obrotu nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy skup różnych nieruchomości oraz kompleksowe usługi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów. W ramach naszej oferty zapewniamy między innymi skup nieruchomości od osób prywatnych, w tym mieszkań, domów jednorodzinnych oraz od firm, w tym lokali użytkowych, lokali biurowych, lokali przemysłowych.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup-nieruchomosci-pomorskie.pl - Skup domów Gdańsk »

  Witryna www.skup-nieruchomosci-pomorskie.pl pomoże Ci zapoznać się z ofertą naszego skupu. Oferta obejmuje następujące nieruchomości: mieszkania, apartamenty, domy, lokale użytkowe oraz biurowe, działki, tereny, lokale przemysłowe. Atutem naszej firmy jest profesjonalizm, rzetelność, uczciwość, ekspresowa obsługa nieruchomości przez Internet, uczciwa wycena, doradztwo w kwestiach formalnych, pomoc notariusza.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup nieruchomości »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu skupu nieruchomości. Działamy na rynku wtórnym Trójmiasta oraz okolic. Obsługujemy również klientów z województwa pomorskiego. Zapewniamy skup szerokiej gamy nieruchomości, jak mieszkania, domy jednorodzinne, lokale użytkowe, lokale przemysłowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić sprawny proces przeprowadzenia całej transakcji.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup lokali użytkowych »

  Nasza firma działa na terenie Gdańska, gdzie oferujemy skup nieruchomości. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku skupu nieruchomości, co pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi realizowane przez zespół specjalistów. Wszystkie usługi przeprowadzamy wygodnie dla klientów, szybko oraz bezpiecznie. Zapewniamy również indywidualne podejście do klientów oraz pomoc przy formalnościach.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup nieruchomości »

  Nasza gdyńska firma Skup-Nieruchomości od kilku lat prowadzi swą działalność na lokalnym rynku obrotu nieruchomości. Jesteśmy agencją, która potrafi skrócić wszelkie formalności transakcji zaledwie do kilku dni. Skupujemy różnego typu nieruchomości, bez znaczenia na ich stan czy też obciążoną hipotekę. Pomagamy w najważniejszych formalnościach. Już teraz zapraszamy na naszą stronę internetową http://nieruchomosci-skup.com.pl.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szybki skup nieruchomości »

  Działamy na terenie województwa pomorskiego, gdzie naszym klientom zapewniamy usługi sprzedaży mieszkań, domów, gruntów oraz lokali. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej!

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup nieruchomości za gotówkę »

  Nasza firma działająca na terenie regionu pomorskiego specjalizuje się w realizowaniu skupu nieruchomości. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi na każdym etapie realizowania transakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZaMieszkanie - oddłużanie mieszkań i zamiana mieszkań »

  Firma ZaMieszkanie - oferuje oddłużanie mieszkań, budynków i lokali w Krakowie - bez względu na sytuację prawną nieruchomości i formę własności. Prowadzi oddłużanie nieruchomości wynikające m.in. z zaległości w czynszu, niespłacaniu kredytu, pożyczki a nawet w trakcie postępowania komorniczego.

  Firma ZaMieszkanie świadczy również usługi z zakresu zamiany mieszkań w zależności od potrzeb i oczekiwań na mniejsze lub na większe. Dzięki dobrej znajomości rynku mieszkań w Krakowie zamiana nieruchomości odbywa się szybko i sprawnie.

  Do istotnych usług należy również skup nieruchomości o różnej formie prawno-własnościowej. Mogą to być m.in. mieszkania zadłużone, zajęte przez komornika, do remontu, spadkowe, z problemami prawnymi. Skup mieszkań charakteryzuje się szybko przeprowadzoną transakcją i wypłaceniem gotówki!

  Firma ZaMieszkanie prowadzi również regulowanie stanów prawnych nieruchomości. To m.in. postępowanie spadkowe, zasiedzenie, znoszenie współwłasności, służebność, czyszczenie księgi wieczystej.

  Świadczone usługi kierowane są również do najemców mieszkań komunalnych i dotyczą oddłużania, zamiany, wykupu mieszkań lub przywrócenia wypowiedzianych umów najmu.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »