Strony związane z hasłem: ślusarstwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ślusarstwo':

 • Wojmet, spawanie, usługi, konstrukcje metalowe, ślusarstwo »

  Wykonujemy usługi spawalcznicze, ślusarskie. Tworzymy wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe. Mamy doświadczenie z zagranicznymi kontrahentami i z wielkimi polskimi firmami. Krótko mówiac: wojmet, spawanie, konstrukcje metalowe, wodzisław śląski, ślusarstwo, wielobranżowe

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ALTUS MEBLE WARSZTATOWE usługi »

  Zakład Ślusarski Altus, posiadający siedzibę w Krakowie, to firma świadcząca usługi na terenie województwa małopolskiego. Propozycja tego przedsiębiorstwa prowadzona jest do wszelkich podmiotów: osób indywidualnych, firm i firm oraz instytucji. Aktywność przedsiębiorstwa Altus podtrzymuje się na realizowaniu małych konstrukcji stalowych. W ofercie przedsiębiorstwa odnajdą Państwo: stoły robocze o niestandardowych rozmiarach, regały, rolkowe podajniki, regały i szafy, w tym te na komputery fabryczne, stoliki operacyjne, podstawy i ramy maszyn, wanny olejowe, osłony i obudowy maszyn, wykonane z metalu. W ramach oferty, firma Altus realizuje też modyfikacji i naprawy wszelkich metalicznych wyrobów a też obróbkę odlewów aluminiowych i montaż wyrobów gotowych a również zestawy SMED. Trzeba podkreślić, że Altus świadczy usługi fachowo i posiada wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pilmasz »

  Opis:
  Posiadamy 15 lat doświadczenia w wykonywaniu wysokiej jakości konstrukcji i elementów o dużej skali trudności technologicznej. Zatrudniamy ponad 40 wysoko wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC, spawaczy i ślusarzy, malarzy oraz konstruktorów i technologów. Dzięki kadrze posiadamy bogate doświadczenie w różnych dziedzinach technologii maszyn i duży potencjał. Wykorzystujemy najnowocześniejsze komputerowe systemy wspomagające projektowanie – Inventor, Solid Edge 20 oraz AutoCad. Posiadamy izbę pomiarową wyposażoną w wysokiej jakości urządzenia pomiarowe.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Weiss-Bud - montaż kotłów »

  Posiadająca swoja siedzibę w Włoszakowicach firma Weiss-Bud oferuje szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w instalacjach hydraulicznych. Budujemy oraz montujemy kotły centralnego ogrzewania. Oferujemy Państwu: montaż instalacji zewnętrznych i wewnętrznych, budowę instalacji odpływowych i kanalizacyjnych, instalację grzejników. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, zatem angażujemy jedynie doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług. Żeby omówić szczegóły zlecenia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABACO rzemiosło artystyczne »

  W Mysłowicach powstała nasza firma Abaco, której zasadnicza działalność to usługi malowania metodą proszkową. Posiadamy przeszło 10 letnie doświadczenie w nanoszeniu powłok na wielkogabarytowe oraz mniejsze elementy ze stali, aluminium, żeliwa, szkła i ocynkowane. Abaco dodatkowo tworzy zespół profesjonalnych rzemieślników, którzy według własnych pomysłów lub powierzonych projektów wykonają kute ogrodzenia, balustrady, kwietniki, świeczniki albo stojaki na wino. Oferowane wyroby nie tylko mają praktyczne zastosowanie, ale są także doskonałą ozdobą budynku bądź wnętrza. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na każde Państwa pytanie i udzielą rzeczowych wskazówek. Gwarantujemy, że profesjonalne podejście oraz terminowa realizacja zleceń będą gwarancją owocnej współpracy. Dokładne informacje mieszczą się na stronie.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • METALEX-SZYMA SP. Z O.O. KOMPRACHCICE balustrady »

  Zakład handlowo usługowy Metalex-Szyma to firma, która może pochwalić się już przeszło 20 letnią tradycją. Działalność kowalską rozpoczęliśmy w 1992, a na przestrzeni lat zapracowaliśmy sobie na miano odpowiedzialnej i rzetelnej firmy. Nasze usługi kowalskie i ślusarskie świadczymy nie tylko w Komprachcicach, gdzie znajduje się siedziba firmy, ale w całej Polsce i za granicą. Zapewniamy przewóz i zręczny montaż skończonych wyrobów, niezależnie od koniecznej do pokonania odległości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo praktyczne, a zarazem piękne poręcze oraz balustrady, kraty okienne oraz bramy. Wykonujemy plany klientów oraz zlecenia. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »