Strony związane z hasłem: śmieszne komiksy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'śmieszne komiksy':

 • Obrazki »

  Podpiszobrazek jest innowacyjnym serwisem który umożliwia ci tworzenie własnych unikalnych obrazków poprzez podpisywanie ich. Do twojej edycji oddajemy nasz specjalny edytor który umożliwi ci naniesienie dowolnego napisu na dowolnie wybrany przez ciebie obrazek. To ty decydujesz jaka czcionka się na nim znajdzie, jaki kolor jej nadasz i co będzie treścią tekstu. Nie chcemy niczym ograniczać twojej kreatywności. Obrazek który stworzysz może być zabawny ale także słaniać innych do refleksji i zastanowienia. Każde ze zdjęć które stworzysz możesz opublikować na naszej stronie i zobaczyć co sądzą o nim inni użytkownicy naszego portalu. Jeśli znudzi ci się robienie własnych obrazków pooglądaj te które zrobili innych odwiedzający.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komiksy »

  KomiksLand.pl jest portalem internetowym, w którym pełno jest śmiesznych komiksów autorstwa różnych osób. Użytkownicy mogą założyć swoje konto, dzięki czemu otrzymują dostęp do możliwości dodawania własnych komiksów do znajdujących się na stronie galerii. Poza tym dostępny jest też poradnik, w którym użytkownicy oraz początkujący twórcy komiksów znajdą podstawowe zasady tworzenia, czy też wskazówki dotyczące rysowania.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Romansidlo.pl: recenzje książek, seriali, filmów; prześmiewcze felietony »

  Blog Romana Sidły to istny koktajl intertekstualny i gratka dla wszystkich tych, którzy cenią dobre recenzje książek, recenzje seriali. To również blog, na którym znajdziecie prześmiewcze felietony, recenzje piosenek polskich oraz mniej lub bardziej śmieszne komiksy polityczne.

  Wszystkie teksty okraszone specyficznym, często niestosownym humorem. Jakich recenzji książkowych możesz się spodziewać? M.in. prześmiewczej recenzji "Zmierzchu" "50 twarzy Greya" oraz powieści Paulo Coelho. Znajdziesz tutaj także krytyczną recenzję kontrowersyjnej książki "Wyszłam z niemocy i depresji. Ty też możesz" autorstwa Beaty Pawlikowskiej.

  Najogólniej mówiąc blog Romana Sidły jest wielotematyczny. To połączenie bloga książkowego, serialowego, filmowego z blogiem lifestylowym i satyrycznym.

  Zapraszam serdecznie do odwiedzenia bloga i do śledzenia go, m.in. za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »