Strony związane z hasłem: spółki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'spółki':

 • Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Imielska-Zadrożny »

  doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, autorskiego, reklamy, mediów, własności przemysłowej, danych osobowych, aspektów prawnych dotyczących loterii konkursów, promocji, programów lojalnościowych i sprzedażowych oraz prowadzenia działalności w Internecie

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Społeczność spekulantów »

  Spekulacje giełdowe na temat kursów spółek, inwestorów, akcjonariuszy. Prognozy, newsy, zachowanie akcji spółek notowanych na GPW i NewConnect. Jak zyskać na walutach, towarach, nieruchomościach i akcjach.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Synergia - Biuro rachunkowe »

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości, płac, kadr i finansów. Ofertę wsparcia z zakresu księgowości kierujemy dla sektora NGO, tj. stowarzyszeń i fundacji oraz podmiotów gospodarczych. Wspieramy firmy w procesach planowania i analiz ekonomicznych. Usługa księgowa wykonywana jest przez księgowych posiadających uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zapraszam, Grzegorz Dębowski, tel. 12 288 00 24

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląska Agencja Gospodarcza Sp. z o.o. »

  Spółka Dolnośląska Agencja Gospodarcza Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu została utworzona w maju 2000 r., w celu świadczenia profesjonalnej pomocy i doradztwa podmiotom gospodarczym działającym na terenie Dolnego Śląska oraz wspomagania rozwoju przedsiębiorczości w tym regionie. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem gospodarczym i prawnym. Swoje usługi kieruje zarówno do polskich przedsiębiorstw, jak i firm zagranicznych. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie strategicznym i finansowym oraz w restrukturyzacjach oraz optymalizacji podatkowej. Eksperci spółki oferują ponadto sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, pomoc w prowadzeniu negocjacji. DAG świadczy także usługi w zakresie sporządzania analiz finansowych, biznes planów, wniosków kredytowych, wycen spółek, a także przeprowadzania fuzji i przejęć. Rejestrujemy spółki w kraju (usługa ekspresowej rejestracji w KRS) oraz za granicą (także w tzw. rajach podatkowych).

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy dziennik rynku NewConnect »

  Centrum informacji z rynku NewConnect.
  Aktualności, newsy ze spółek, czat, forum inwestorów rynku NewConnect.
  Dyskusje, wywiady, komentarze, wyniki i prezentacje spółek planujących debiut na NewConnect.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Zapraszamy na naszą stronę poświęconą szczegółowym poradnikom o tym jak zakładać spółki w Polsce. Jeśli sam stajesz przed takim przedsięwzięciem to musisz koniecznie do nas zajrzeć a przekonasz się jak łatwy i przyjemny może być ten proces. Dzięki naszym poradom już nie jedna osoba poradziła sobie z założeniem spółki na własną rękę, bez pomocy prawników.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz »

  Kancelaria Adwokacka oferuje pomoc prawną, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności prawa karnego oraz prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria prowadzi obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.Kancelaria świadczy dodatkowo usługi pomocy prawnej online.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Btb warszawa »

  Grupa kapitałowa powstaje zazwyczaj wtedy, gdy chodzi o długofalowe inwestowanie. Projekty inwestycyjne dotyczą często nieruchomości. Obszary inwestowania mogą obejmować również dziedziny o wysokiej stopie zwrotu, jak choćby rozrywka czy wypoczynek, ale również inwestycje rolne. Grupy kapitałowe obecne są w projektach inwestycyjnych związanych z nowymi technologiami. Inwestycje w branży telewizyjnej (telewizji kablowej) czy branży komputerowej nie są rzadkością. Inwestycje grup kapitałowych obejmują również projekty w branży leasingowej.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Każda osoba zdaje sobie sprawę, iż wynajmowanie biura w stolicy nie jest najtańszym biznesem. Szczególnie w mocniej renomowanych miejscach jest w stanie to wynieść nas grube pieniądze, jakich przeważnie nie posiadamy zaczynając przygodę z firmą. Jeżeli posiadamy możliwości do pracy w domu doskonałym wyjściem z takiej sprawy są w stanie okazać się biura na godziny warszawa. W takim przypadku płacimy tylko za te godziny, w których korzystamy z odpowiedniego biura. Wtedy koszt może być znacznie mniejszy, szczególnie jeżeli nie musimy korzystać z takiego miejsca permanentnie. Jeszcze kolejnym wyjściem, jakie stało się popularne w ostatnim czasie są wirtualne biura warszawa. Polegają na tym, że teoretycznie prowadzona działalność posiada siedzibę w jakiejś niezwykle ciekawej lokacji, odpowiednia osoba zajmuje się sprawami korespondencji czy również sprawami księgowymi, a my pracujemy w mieszkaniu czy odmiennym odpowiednim lokalu, a biuro wirtualne Warszawa możemy wykorzystywać jedynie w przypadku kontroli US. Tego typu wyjście może pozwolić nam zaoszczędzić wiele posiadanych pieniędzy.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie spółkami - Caldwell »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy zajmującej się kupnem, sprzedażą jak i zakładaniem spółek na terenie Polski. Gwarantujemy fachowe wsparcie oraz pomoc. W razie problemów jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Ponad to oferujemy możliwość wynajęcia wirtualnych biur.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Libertowski »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych. Zakres i forma świadczonych usług są zawsze zależne od indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Niezmienny pozostaje jednak cel naszej pracy, którym jest zapewnienie każdemu Klientowi rzetelnej i fachowej pomocy prawnej oraz bezpieczeństwa prawnego.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Jesteśmy spółką, która specjalizuje się sprzedaży gotowych spółek. Naszym klientom zapewniamy w pełni kompleksową ofertę, która polega na tak zwanym „shelf companies”. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich współczesnych przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać zarejestrowaną spółkę, która jest gotowa do przejęcia. Nasza firma gwarantuje, że działalność można rozpocząć w przeciągu 24 do 48 godzin. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Copa - Usługi Prawne »

  Świadczymy Usługi Prawne w szerokim zakresie, w szczególności: prawa spółek handlowych, prawa umów gospodarczych, prawa rejestrowego, zwalczania nieuczciwej konkurencji, ubezpieczeń gospodarczych, prawa upadłościowego, bankowego, prawa pracy, prawa rzeczowego, zobowiązań spadków, prawa administracyjnego. Badamy w konkretnej sprawie konkretne akty prawne posiłkując się orzecznictwem i doktryną. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczymy bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających badania i analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomendujemy następnie stosowne rozwiązania. Kancelaria to my. Kancelaria (lokal) wyposażona jest we wszystkie środki techniczne, niezbędne dla prowadzenia działalności gospodarczej, jak również posiada pełne zbiory informacji prawnych: akty prawne, orzecznictwo, literatura, oprogramowanie prawnicze. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i standardów usług prawniczych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne w zakresie stałej obsługi prawnej dla podmiotów gospodarczych jak również usługi specjalistyczne związane z konkretnymi projektami gospodarczymi.Mówimy: PRAWO ISTNIEJE NA TO ABY PRZYNOSIŁO POŻYTEK OSOBIE.... Tobie.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Abconsulting.pl »

  Firma AB Consulting świadczy doradztwo prawne i merytoryczne z zakresu kupna i przejmowania spółek. Kupujemy spółki w trudnej sytuacji finansowej, szukamy nabywców zainteresowanych zakupem spółek, sprzedajemy spółki, które nie posiadają długów. Przeprowadzamy postępowania likwidacyjne i wyznaczamy likwidatorów. Opiniujemy i sprawdzamy umowy, zapewniamy pomoc podczas zawarcia układów sądowych, pozyskujemy dla spółek branżowych inwestorów oraz inne źródła finansowania. Spółkom, które są przeznaczone na sprzedaż, pomagamy zgromadzić potrzebną dokumentację, sprawdzamy ich stan w ZUS i US, zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SSP »

  Adwokaci oraz radcowie prawni z naszej kancelarii działającej na terenie Warszawy, Marek oraz całej Polski doradzają w wielu sprawach. Świadczymy doradztwo na rzecz osób fizycznych, fundacji, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.

  Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności,
  prawo cywilne,
  prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień.

  Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji.

  Doradzamy w takich sprawach jak:
  prawo rodzinne,
  spadkowe,
  prawo pracy,
  prawo nieruchomości i prawa budowlanego,
  prawo zamówień publicznych,
  karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek),
  prawo gospodarcze i prawo spółek.

  Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, cywilnych, administracyjnych czy karnych. Spory sądowe, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą i arbitrażowe.

  Prowadzimy szkolenia.

  Zapraszamy: www.kancelaria-ssp.pl

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Katowicach - Alicja Świergot »

  Kancelaria Notarialna ma swoją siedzibę w centrum Katowic. Kancelaria położona jest blisko centrum handlowego „Galeria Katowicka”, przystanków tramwajowych oraz dworca PKP i PKS. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest także umówienie czynności notarialnych w innych godzinach lub dniach. Czynności notarialne dokonywane są przez notariusza w siedzibie Kancelarii. Czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym jej charakter lub szczególne okoliczności. Notariusz Alicja Świergot powołana przez Ministra Sprawiedliwości na stanowisko notariusza, zapewnia najwyższą jakość świadczonych czynności, zgodnie z ustawą Prawo o notariacie. Wszystkich informacji związanych z czynnościami notarialnymi udzielamy BEZPŁATNIE. Notariusz w Katowicach - Alicja Świergot dokonuje, zgodnie z ustawą Prawo o notariacie, m.in. następujących czynności: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia (w tym własnoręczności podpisu, kopii i daty pewnej, spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie pieniądze papiery wartościowe, dokumenty, sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sokołowski i Partnerzy Adwokaci Radcy Prawni Spółka Partnerska »

  Spółka adwokatów i radców prawnych adresujących swoje usługi głownie do świata biznesu oraz osób fizycznych.

  Przedsiębiorcom oferujemy pomoc prawną w zakresie:
  1) korporacyjna obsługa prawna (spółek prawa prawa handlowego, jednoosobowych przedsiębiorców, fundacji, stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego)
  2) doradztwo prawne dla organów Spółek (Zarządu, Rady Nadzorczej, Zgromadzenia Wspólników) oraz udziałowców spółek.
  3) zamówienia publiczne (doradztwo dla wykonawców i zamawiających)
  4) kontrakty handlowe (negocjacja, redakcja)
  5) prawo upadłościowe
  6) windykacja wierzytelności
  7) inwestycje budowlane

  Osobom fizycznym oferujemy doradztwo prawne w zakresie:
  1) odszkodowania za błąd medyczny
  2) odszkodowanie za tzw. złe urodzenie (wrongful birth)
  3) odszkodowania za wypadek komunikacyjny
  4) odszkodowanie za śmierć osoby najbliższej
  5) odszkodowanie z tytułu bezprawnych decyzji administracyjnych
  6) reprywatyzacja
  7) zwrot nieruchomości wywłaszczonych
  8) regulacja stanu prawnego nieruchomości (zasiedzenie, zniesienie współwłasności, służebności, uzgodnienie treści księgi wieczystej)

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcanie Spółek »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalnym przekształcaniem spółek wszelkiego rodzaju, pozwala to na rozwój przedsiębiorstwa klienta i jednocześnie na zmianę jej stosunku prawnego. Dzięki ogromnej wiedzy z zakresu prawa taki proces przebiega płynnie i bez stresu dla klienta. Gwarancja pełnego profesjonalizmu zapewnia spokój klientom. Firma zajmuje się przekształceniami takich spółek jak: z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych, partnerskich, komandytowych czy komandytowo akcyjnych i akcyjnych. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z dokładnymi danymi

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółek kapitałowych »

  Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »