Strony związane z hasłem: spoty reklamowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'spoty reklamowe':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • SQMStudio - prezentacje multimedialne - animacja 3D »

  SQM Studio to kreatywna kuźnia pomysłów w zakresie produkcji filmu i animacji, multimediów oraz DTP. Animacja - ruchomy obraz nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy kompleksową produkcję filmów "od scenariusza do realizacji" oraz wszelkie prace towarzyszące - przygotowanie koncepcji, kreację, przygotowanie materiałów wyjściowych, ścieżki dźwiękowe i podkłady muzyczne, postprodukcję, authoring DVD itp. Multimedia – prezentacje multimedialne to sposób przekazywania informacji złożony z różnych form: tekstu, dźwięku, grafiki statycznej, animacji, video oraz interakcji z użytkownikami. Połączenie tylu środków przekazu daje ogromne możliwości efektownego i skutecznego dotarcia do odbiorców. Naturalnym uzupełnieniem naszej działalności związanej z obrazem ruchomym jest dział DTP. Z przyjemnością podejmiemy się wszelkich zleceń z zakresu grafiki statycznej - fotografii, identyfikacji wizualnej, składu publikacji i wydawnictw, przygotowania do druku.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie - Clip Video Studio - Kamerzysta - Szczecin »

  Firma Clip Video Studio jest efektem wieloletniej pracy w branży filmowej, opiera się na doświadczeniu i realizacji życiowej pasji, jaką jest dla nas filmowanie.

  Zajmujemy się realizacją i montażem filmów z wszelkich imprez okolicznościowych takich jak śluby, wesela, komunie, chrzty czy studniówki. Polecamy swe usługi także firmom i instytucjom oferując produkcję spotów i filmów reklamowych, dokumentowanie szkoleń i konferencji, filmowanie imprez okolicznościowych, teledysków dla zespołów muzycznych.

  W celu zagwarantowania Państwu najlepszej jakości dźwięku i obrazu, wykorzystujemy najnowszą technologię zapisu filmów wysokiej rozdzielczości HDV – High-definition video. Przy produkcji filmów posługujemy się nowoczesnymi kamerami SONY HVR-Z1, SONY FX1000 oraz profesjonalnym sprzętem do montażu obrazu i dźwięku. Istnieje możliwość filmowania na kilka kamer.
  Zapraszam na stronę www.cvs.szczecin.pl

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pictogram Films - Produkcja filmów reklam Kraków Bochnia »

  Pictogram Films - produkcja filmów, spoty reklamowe, filmowe kampanie reklamowe i promocyjne. Filmowanie i wielokamerowa realizacja na żywo koncertów, wydarzeń. Produkcja teledysków i filmów promocyjnych oraz na stronę www. Wykonujemy ujęcia podwodne do głębokości 5 metrów. Obszar działania: Kraków, Bochnia, Katowice oraz obszar całego kraju.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Poznań »

  Serwis internetowy agencji reklamowej Pro Estate Solution z Poznania. Firma oferuje swoim klientom kompleksową usługę związaną z tworzeniem i realizacją projektów reklamowych. Agencja reklamowa Pro Estate Solution specjalizuje się w obsłudze marketingowej dużych projektów deweloperskich oraz rynku hotelarskiego. Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualnie dopasowane kampanie reklamowe będące silnym i efektywnym wsparciem sprzedaży. Usługi firmy obejmują szeroki zakres usług - od stworzenia koncepcji marki, poprzez zaprojektowanie identyfikacji wizualnej i stworzenie strony www, poprzez specjalistyczne wizualizacje architektoniczne z możliwością samodzielnego nawigowania, na animacjach reklamowych skończywszy. Pro Estate Solution zajmuje się również projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem stoisk targowych. Firma posiada mocne zaplecze sprzętowe, wykwalifikowanych specjalistów i doświadczenie niezbędne do realizacji najtrudniejszych zleceń. Agencja z powodzeniem realizuje zlecenia dla firm krajowych oraz zagranicznych.
  Projekty realizowane przez ProEstateSolution wielokrotnie były nagradzane i wyróżniane.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Webvizarts »

  Webvizarts to kompleksowa obsługa w zakresie budowy materiałów promocyjnych oraz marketingu internetowego. Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, konkurencyjnych cen, krótkich terminów realizacji oraz pełnej dyspozycyjności. Oferta obejmuje szeroki zakres usług: głównie grafikę i programowanie, ale też tworzenie systemu identyfikacji wizualnej, aplikacji, filmów i animacji, prezentacji, landing page itp. Webvizarts Zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje Multimedialne »

  Prezentacje multimedialne czyli wszystko co musisz wiedzieć na temat prezentacji multimedialnych. Dowiedz się co zrobić, aby Twoje materiały firmowe były profesjonalne i dobrane adekwatnie do potrzeb. Jeśli chcesz stworzyć prezentację multimedialną tutaj znajdziesz informacje jak sprawić aby wizerunek firmy był spójny. Zadbaj o swoje corporate identity.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  W naszym serwisie znajdziesz informacje jak stworzyć skuteczny spot reklamowy. Jeśli chcesz zlecić stworzenie spotu reklamowego powiemy Ci jak ograniczyć koszty i wybrać najlepszą firmę. Dowiesz się także co jest najważniejsze przy tworzeniu spotów reklamowych i jak zachować spójność wizerunku firmy.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Częstochowa DatFilm »

  videofilmowanie, wideofilmowanie częstochowa, ślubów, spoty reklamowe, filmy promocyjne, organizacja imprez firmowych koncertów, częstochowa, videofilmowanie, wideofilmowanie częstochowa, ślubów, spoty reklamowe, filmy promocyjne, organizacja imprez firmowych koncertów, częstochowa

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wytwórnia Filmów Kalina »

  Wytwórnia Filmów Kalina to wytwórnia filmowa z Trójmiasta, a dokładniej z Gdańska. Zajmuje się wszystkim, co związane z technologiami audio-wideo - czyli produkcją filmową i telewizyjną. Jeśli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie spot reklamowy, teledysk, film szkoleniowy, scenariusz, czy cokolwiek innego - zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Filmem zajmujemy się od ponad 12 lat i mamy na koncie wiele sukcesów (m.in. nagroda na FPFF w Gdyni za film Dla Ciebie i Ognia). Produkowaliśmy programy telewizyjne, teledyski oraz filmy fabularne. Potrafimy za naprawdę nieduże pieniądze wykonać film, który inni robią za 10krotnie większe sumy. Jesteśmy wychowani na technologii cyfrowej i posługujemy się nią sprawniej niż większość dużych polskich wytwórni. Nasze plany wiążą się głównie z produkcją filmów fabularnych, jednak chętnie bierzemy się za wszystko, co wymaga kreatywnego i świeżego podejścia. Potrzebujesz filmu? Skontaktuj się z nami! Nie będziesz żałował. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa »

  Agencja reklamowa. Kompleksowa obsługa, konkurencyjne ceny, najwyższa jakość. Wszystko co musisz wiedzieć na temat agencji reklamowej oraz identyfikacji wizualnej. Pomoc w kreatywnych strategiach reklamowych.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio nagrań: bank głosów, spoty reklamowe »

  Studio nagrań Cofeina to profesjonalny bank głosów współpracujący z wieloma profesjonalnymi lektorami i spikerami. Dzięki zastosowaniu najnowszej aparatury, studio nagrań Cofeina kompleksowo planuje oraz realizuje spoty reklamowe a także ścieżki dźwiękowe.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bannery flash, animacje 3d, banery reklamowe 3d, spoty reklamowe »

  Serwis to młoda firma, której zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, grafice komputerowej, marketingu oraz tworzeniu skutecznych banerów reklamowych.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wymagających Klientów stworzyliśmy serwis umożliwiający łatwy i wygodny sposób zamawiania bannerów stycznych, bannerów dynamicznych, interaktywnych, animacji 3d, wizualizacji 3d oraz zamówień indywidualnych specjalnie na życzenie Klienta.
  Nasz zespół zgromadził odpowiednią wiedzę z dziedziny animacji 3d i technologii flash. Dzięki nabytemu doświadczeniu możemy świadczyć usługi i służyć pomocą naszym Klientom.
  W celu udoskonalenia obsługi zamówień stworzyliśmy autorski system zarządzania zgłoszeniami, który pomaga zapewnić Klientowi maksymalne wsparcie i szybką reakcję działu technicznego.

  Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do naszego serwisu
  oraz do obejrzenia przykładowych animacji 3d oraz wizualizacji 3d na kanale naszym kanale w serwisie YouTube.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bank »

  Produkujemy reklamowe spoty dźwiękowe - spoty radiowe, nagranie głosu i dźwięki przeznaczone do emisji w obiektach. Doradzimy przy wyborze lektora - bogate doświadczenie i kreatywność - słyniemy z błyskawicznego działania. Reklama dźwiękowa radiowa - największy w kraju bank głosów lektorskich. Bank głosów lektorskich - polskich i zagranicznych. Spoty dźwiękowe przeznaczone do emisji w obiektach handlowych. Zapraszamy - spoty reklamowe, spoty radiowe, reklamy dźwiękowe. Bank głosów zaprasza - reklama radiowa reklamy radiowe, spoty reklamowe. Spot dźwiękowy i spot reklamowy - pomożemy dobrać do spotu odpowiednią muzykę, czy voiceover do prezentacji. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nova Group Film & Media - Filmy Reklamowe Spoty Promocyjne »

  Nova Group Film & Media to firma zajmująca się produkcją filmów reklamowych, spotów, filmów promocyjnych oraz teledysków muzycznych. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji od lat związani z produkcją filmową, reklamą i modą. Nasze prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Film pt. „Bytom Energia Kultury” otrzymał I Miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Art & Tourism Festival 2010.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe na nośniki medialne, reklama na telebimie »

  Studio Spoty Reklamowe projektujące reklamy video w różnych formatach na telebimy i inne nośniki medialne. Projektujemy spoty reklamowe na potrzeby telewizji kablowych, telebimów, paneli reklamowych, i innych nośników prezentujących obraz video. Wstępny projekt wysyłamy do Ciebie drogą e-mail do akceptacji uwag i poprawek. Projekt jest zabezpieczony naszym LOGO na 10% krycia. Po akceptacji i przelewie spot bez zabezpieczenia trafia na twoją pocztę.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • SplaszFX - Animacje reklamowe »

  Świat reklamy dziś to przede wszystkim obraz a szczególnie ruchomy obraz. Filmy reklamowe, animowane prezentacje multimedialne, animacje reklamowe, animacje na telebimach to jedne z najbardziej efektywnych sposobów reklamy. Firma SplaszFX od wielu lat zajmuje się dostarczaniem filmowych i animowanych materiałów dla swoich klientów zawsze na najwyższym poziomie. Filmy animowane od pomysły i scenariusza poprzez proces preprodukcji aż do realizacji animacji, authoringu DVD i Blu-Ray. Filmy reklamowe to scenariusz, lokalizacja, aktorzy, udźwiękowienie, oświetlenie i efekty specjalne - te wszystkie składowe powodują że filmy reklamowe realizowane są na profesjonalnym poziomie. Prezentacje multimedialne, wizualizacje muzyczne, realizacje vj'skie to inne z działań prowadzonych w zakresie ruchomego obrazu które są godne polecenia. SplaszFX to firma która z chęcią podejmie każde wyzwanie z zakresu animacji i filmu oraz wszystkiego co związane z ruchomym obrazem.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • FILMAX tłumaczenia »

  Firma Filmax.pl już od wielu lat produkuje rozmaitego typu filmy. Naszą specjalnością są filmy BHP, które realizujemy dla konkretnych firm (biorąc pod uwagę obecne w danej firmie zagrożenia i obowiązujące w niej środki bezpieczeństwa). Na rzecz firm realizujemy również filmy promocyjne, firmy szkoleniowe, filmy na targi, spoty reklamowe, a także tłumaczenia filmów zagranicznych na język polski oraz tłumaczenia polskich filmów na dowolnie wybrany język. Dodatkowo przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla samorządów: filmy promocyjne i filmy prezentujące potencjał gospodarczy danej gminy czy powiatu. A gdyby tego było mało, możemy także zrealizować klipy wyborcze. W wyprodukowaniu wszystkich wyżej wspomnianych filmów pomoże nam nasze bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte w stacjach telewizyjnych oraz radiowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama telewizyjna »

  Zakres działania agencji reklamowej Prosper to filmy reklamowe do emisji w różnych mediach oraz w kinach lub także na potrzeby wewnętrzne instytucji. W jakich formatach nagrywane są reklamy telewizyjne? Produkcja filmowa do telewizji oparta jest o różne formaty, zależnie od możliwości technicznych danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto powiedzieć, że stosuje się dwa poziomy jakości przekazu, czyli Standard Definition oraz HD. Jakość HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i rozdzielczość 1920x1080 przy prędkości 25 klatek na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmowa do kina opiera się na platformie DCI. Platforma ta określa precyzyjnie parametry wytwarzanych filmów. Materiały filmowe do internetu nakręcane są w formacie 1920x1080, a później konwertowane do innych rozdzielczości zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jam Session Studio - studio nagrań. »

  Studio dźwiękowe Jam Session Studio realizuje wszelakie nagrania. Praca w studio to nasza domena, ale specjalizujemy się również w nagraniach koncertowych w połączeniu z rejestracją video, co w połączeniu może być wykorzystane do wydania płyty DVD.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja filmowa RedKnife Films »

  Agencja filmowa RedKnife Films to dom produkcyjny z Katowic specjalizujący się w realizacji filmów promocyjnych, reportażowych i reklamowych. Tworzymy materiał do emisji w Internecie, telewizji lub na konkretne potrzeby klienta.
  Oferujemy wynajem sprzętu filmowego takich firm jak Black Magic Cinema Camera, Canon, Rode czy Zoom oraz obsługę™ na planie zdjęciowym. Dysponujemy stanowiskami oferującymi montaż wideo oraz montaż audio.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »