Strony związane z hasłem: sprzątanie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'sprzątanie':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Pranie Dywanów Warszawa »

  Nasza firma specjalizuje w profesjonalnym praniu i czyszczeniu dywanów. Ponadto oferujemy usługi w zakresie prania tapicerek samochodowych oraz mebli tapicerowanych. Ofertę kierujemy do Firm oraz Klientów indywidualnych z Warszawy i okolic.

  Usługi wykonywane są przez wyszkolony personel, przy użyciu wysokiej klasy urządzeń czyszczących firmy Kärcher. Gwarantujemy naszym Klientom środki czyszczące bezpieczne dla dzieci i zwierząt oraz przyjazne środowisku.

  Misją naszej firmy jest powiększanie grona naszych zadowolonych klientów poprzez profesjonalne usługi. Dążymy do tego aby wasza satysfakcja wypływała z każdego m2 czyszczonych przez nas powierzchni.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Szczecin »

  Firma „Sprzątanie Nieruchomości” oferuje kompleksowe sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zaufało nam już ponad 30 niezależnych klientów, którzy swoje zadowolenie z naszych usług okazują stałą chęcią współpracy.
  Od chwili powstania, czyli od 2007 roku, stale się rozwijamy, a nasza elastyczność w doborze usług, godzin i cen zwalnia naszych klientów z konieczności deozorganizacji własnej pracy i działań.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub skontaktowania z nami - odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Rzeszów »

  Firma z Rzeszowa Olech zajmuje się sprzątaniem już od 1993 roku. W 2001 roku firma otrzymała niezwykle prestiżową nagrodą Fair Play, która podkreśla doświadczenie firmy oraz wzorowe wywiązywanie się jej ze zleceń i obowiązków. Wykonujemy zlecenia jednorazowe jak i na dłuższy okres czasu.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.pomocedomowe.pl - znajdź idealną pomoc domową »

  Portal, który ułatwia znalezienie idealnej pomocy domowej na terenie całej Polski. Baza osób z doświadczeniem w prowadzeniu domu, sprzątaniu mieszkań i biur, gotowaniu. Codziennie nowe oferty pracy. Znajdź idealną pomoc domową.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.romwit.pl - Sprzątanie »

  Wykonujemy pełen zakres usług typowych oraz specjalistycznych dla ponad 100 klientów na terenie całego kraju. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra to gwarancja szybkiego i dokładnego wykonania sprzątania, przy zachowaniu wymogów bezpieczeństwa. Oferujemy sprzątanie zarówno codzienne, jak i okresowe pomieszczeń, sprzątanie hoteli, terenów zewnętrznych łącznie z pielęgnacją zieleni, a także sprzątanie serwisowe, segregację i wywóz odpadów.Działamy szybko i dokładnie. zapraszamy na naszą stronę www

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur i domów »

  Mimo że każdy lubi porządek nie każdy go ma. Powody są różne - brak sił, brak chęci, brak czasu. Dlatego też sprzątanie biura czy domu warto powierzyć profesjonalnej firmie sprzątającej która zrobi wszystko za nas!

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lakszmi Sprzątanie Pranie Dywanów »

  Proponujemy Państwu nasze usługi związane ze sprzątaniem po pracach remontowych i budowlanych, zajmujemy się również tzw. „generalnymi” porządkami w firmach. W ramach tego rodzaju zlecenia proponujemy Państwu następujące usługi:
  - pranie wykładzin, dywanów, tapicerek,
  - pranie żaluzji, markiz,
  - doczyszczanie linii technologicznych,
  - krystalizacje marmuru, trawertynu,
  - gruntowne doczyszczanie powierzchni kamiennych wraz z fugami (kafle, granit, marmur...) i wykładzin PCV (wraz z impregnacją),
  - mycie elewacji i dachu budynków (wraz z usuwaniem mchów i porostów),
  - czyszczenie i impregnacja kostki brukowej,
  - doczyszczanie posadzek przemysłowych, usuwanie plam olejowych i innych,
  - usuwanie graffiti.
  Specjalizujemy się w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach, pracujemy dla firm na terenie całego kraju, nabyte doświadczenie pozwala nam zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia, potrafimy doczyścić zabrudzenia pozornie nie do usunięcia.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o. »

  Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, czystościowe oraz systemy pielęgnacji terenów zielonych. Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie w utrzymywaniu czystości wewnątrz i wokół obsługiwanych obiektów. Posiadamy fachową kadrę oraz markowy specjalistyczny sprzęt.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Esta - Dobre usługi, sprzątanie i opieka »

  Sprzątanie i czyszczenie biur i pomieszczeń biurowych po budowie i sprzątanie magazynów, mycie okien i doczyszczanie firma sprzątająca
  Nasza firma istnieje na rynku usług porządkowych i konserwacji w zakresie utrzymania estetyki od roku 2005.

  W tym czasie świadczymy usługi obejmujące swoim charakterem utrzymanie według żądania naszych klientów, długofalowej higieny powierzchni biurowych, ostatecznej kosmetyki nowo wybudowanych obiektów mieszkaniowych i usługowych przed oddaniem ich inwestorowi lub nabywcy, porządkowaniem w kompleksowym zakresie obiektów nowo nabytych przez naszych kontrahentów.

  W naszym działaniu, dysponując sprawdzonym i fachowym zespołem osobowym, działając w oparciu o posiadany specjalistyczny sprzęt i renomowane środki chemiczne, kierujemy się interesem klienta i fachowością, celem ugruntowania opinii o naszej firmie i realizowanych usługach w gronie kontrahentów, z którymi podjęliśmy współpracę jak też nowych podmiotach, do których kierujemy swoją ofertę.

  Zważywszy na wspomniane zasady, którymi się kierujemy w naszych działaniach, z przyjemnością zauważamy, iż do grona dotychczasowych naszych klientów, dołączają nowi, którym jesteśmy rekomendowani przez naszych dotychczasowych partnerów.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • T.C. Serwis - sprzątanie biur, sprzątnie poremontowe »

  T.C. Serwis powstał w 2002 roku. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na profesjonalnym i rzetelnym świadczeniu usług sprzątania i prac porządkowych. Zapewniamy Państwu zachowanie czystości zarówno na powierzchniach wewnętrznych, jak i na terenach zewnętrznych . Wykonujemy prace porządkowe w różnego typu obiektach: biura, centra handlowe, banki, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, fabryki, hale magazynowe, osiedla i wspólnoty mieszkaniowe, apartamentowce etc. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra gwarantuje Państwu wysoki standard świadczonych usług.

  Celem i ambicją firmy jest zapewnienie kompleksowej obsługi Klientów oraz pełnej satysfakcji z oferowanych przez nas usług.

  Staramy się być firmą innowacyjną, rozwijającą się wraz z rozwojem technologii oraz oczekiwań naszych Klientów. Nasza codzienna praca oparta jest na wykorzystywaniu rozwiązań technologicznych pozwalających dokładniej i szybciej świadczyć usługi sprzątania.

  Klienci stawiają przed nami kolejne wyzwania, co mobilizuje nas do doskonalenia i poszerzania zakresu naszych usług.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Time Work Cleaning - sprzątanie, usługi porządkowe »

  Firma sprzątająca Time Work Cleaning oferuje pełną paletę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni i odśnieżania. Nikt nie lubi sprzątać, a my - tak. Przeprowadzamy sprzątanie stałe obiektów, a także prace jednorazowe i interwencyjne. Proponujemy optymalny zakres usług dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jeśli sprzątanie jest dla Was katorgą, chętnie Was wyręczymy. Możecie być Państwo pewni, że po naszym sprzątaniu wasz lokal dłużej zachowa porządek. To co nas wyróżnia to obok fachowej kadry, markowy specjalistyczny sprzęt. Posiadamy własne wyposażenie oraz wysokiej jakości środki czystości renomowanych marek.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie warszawa »

  Griff - profesjonalna firma sprzątająca. Kompleksowe sprzątanie biur, mieszkań, domów i osiedli.Zapewniamy profesjonalne i rzetelne wykonanie każdej usługi. Dostarczamy niezbędne środki czystości. Jesteśmy solidni, dokładni i skuteczni.

  Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunki »

  Animus AWG powstała we wrześniu 2004 z myślą o pomocy- sprzątanie mieszkań. profesjonalne nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Na godziny, doraźnie, na cały dzień. Pomoc domowa, opiekunki Warszawa, woj. mazowieckie. Prowadzenie domu, pranie, sprzątanie domów, prasowanie, mycie okien, gotowanie - rekomendujemy osoby uczciwe, lojalne i rzetelne, doświadczone i sprawdzone. Całodzienna opieka w godzinach nocnych w wybranych godzinach także z zamieszkaniem. Od poniedziałku do piątku lub w wybranych godzinach. Opiekunki są osobami sprawdzonymi - opieka dzieci, sprzątanie mieszkań. Do sprzątania i prowadzenia domu. Zarekomendowane przez nas opiekunki pod kątem Państwa oczekiwań i z myślą o pomocy. Cierpliwe, wyrozumiałe, ciepłe opiekunki nad osobami starszymi, osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Kandydatki zapraszamy do naszego nowego biura.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posprzątamy prawie wszystko - sprzątaj.com.pl »


  Witaj na naszej stronie

  Sprzątanie to może nie nasza pasja ale mimo wszystko jesteśmy dobrzy w tym co robimy (-:
  Nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 2004 roku. Przez ten czas nabraliśmy doświadczenia i to czym się aktualnie zajmujemy sprawia nam całkiem sporo radości. Dzięki takiemu podejściu stale się rozwijamy a pracę traktujemy poważnie jednak tak, aby nie było to nudne zajęcie.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie mieszkań i domów na telefon - solidnie i sprawnie. »

  Firma sprzątająca. Usługi porządkowe przed i po urodzinach, imieninach, chrzcinach i innych imprezach okolicznościowych. Gruntowne sprzątanie mieszkań i domów. Porządkowanie po remoncie. Firma sprzątająca na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Środki czyszczące »

  Tymar jest firmą, która zajmuje się sprzedażą środków oraz maszyn do czyszczenia oraz sprzątania. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną jak i hurtową. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Nasze produkty, które oferujemy pochodzą od najlepszych producentów w branży. Ofertę naszych artykułów do czystości znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej, firmowej stronie internetowej. Znajdują się tam również informacje kontaktowe jak i informacje o naszej firmie. Przygotowaliśmy również dla Państwa wbudowany sklep internetowy, który przedstawia ofertę naszej firmy.

  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Toruń »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się profesjonalną firmą sprzątającą, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem domów i mieszkań.
  Sprzątamy również biura oraz obiekty użytkowe, a także porządkujemy domy po budowach i remontach.

  Nasza oferta to usługi sprzątania jednorazowego,
  a także miesięcznych abonamentów, które pomogą utrzymać Państwa
  dom w czystości.

  Zapewniamy profesjonalne, rzetelne wykonanie usługi, a także
  dostarczamy niezbędnych środków czystości renomowanych firm.
  Jesteśmy solidni, dokładni i skuteczni.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad grobami na Śląsku »

  Szanowni Państwo. W trosce o Państwa czas oraz szacunek dla pamięci Waszych zmarłych bliskich, nasza firma oferuje formę opieki nad świetnością nagrobków, w których Wasi bliscy spoczywają.Nasza firma daje Państwu możliwość jednoczesnego dbania o groby bliskich z najdalszych zakątków świata oraz ofertę,którą tworzymy indywidualnie dla każdego klienta.Spełniamy każdą wizję oraz życzenie Państwa co do wykonania usługi. Pamiętajmy,że nasi bliscy żyją wśród nas, póki pamięć o nich jest pielęgnowana.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca – usługi porządkowe na terenie Warszawy. »

  Doprowadzimy Twoje mieszkanie Do Porządku.
  Oferujemy:
  - jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów,
  - regularny harmonogram sprzątania,
  - usługi porządkowe po remoncie.
  Firma sprzątająca Do Porządku zapewnia profesjonalny sprzęt oraz środki czystości.
  Oferujemy również:n- mycie okien,n- prasowania,n- mycie szafek wewnątrz,n- czyszczenia fug etc.
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu!

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czysty Biznes - jak zarobić na sprzątaniu »

  Blog o tematyce biznesowej związanej z zarabianiem na ogólnopojętym sprzątaniu.

  Jeśli nie masz własnego pomysłu na biznes znajdziesz tu wiele cennych informacji na temat na temat tego jakie perspektywy ma biznes związany z branżą utrzymania czystości w naszym kraju.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »