Strony związane z hasłem: strony dla dzieci - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'strony dla dzieci':

 • Zabawydzieci.pl - blog o najlepszych stronach dla dzieci »

  Na tej stronie znajdziesz informacje o wartościowych stronach dla dzieci. Umieszczamy tu recenzje stron oferujących gry online dla dzieci. Informujemy o ciekawych książkach dla dzieci i umieszczamy teksty wierszy i piosenek dla dzieci. Znajdziesz tu też porady, jakie zabawki warto kupić dzieciom oraz nasze rekomendacje sklepów oferujących zabawki dla dzieci.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat dla stron - Strona Przyjazna Młodzieży »

  Certyfikat dla stron internetowych - Certyfikat Zdamy.pl Strona Przyjazna Młodzieży przyznawany jest stronom internetowym, przeznaczonym dla młodzieży, które w szczególności nie mają treści erotycznych, związanych z przemocą, hazardem itp. Jednym słowem są to takie strony, gdzie nie znajdziemy treści, które nie są odpowiednie dla młodych ludzi. Certyfikat ten to integralna część portalu edukacyjnego Zdamy.pl, który pomaga w nauce i zabawie. Certyfikat ten przyznawany jest przez osoby pracujące nad tym portalem, które jednocześnie pracują lub współpracują z firmą consultingową ERIM. Idea Certyfikatu powstała w 2005 roku, a prace nad nim rozpoczęły się w 2007 roku.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla dzieci »

  Jedna z najlepszych stron poświęconych nauce i rozrywce dla dzieci. Zakres nauczania obejmuje dzieci od najmłodszych lat, które wchodzą w pierwszy etap edukacji. Oprócz internetowych lekcji nauczania i zabaw mamy wspaniałe gry, programy oraz propozycje kinowe i wycieczkowe. W serwisie NaukaDlaDzieci.net można znaleźć zawsze najnowszą wersję popularnego i niezwykle wciągającego programu jakim jest Mały Malarz, który inspiruje dzieci w dziedzinie artystycznej. Gdyby rozrywki było mało posiadamy spis przyjaznych dziecku strony zasługujących na polecenie.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »