Strony związane z hasłem: studia podyplomowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'studia podyplomowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Akademia MDDP - szkolenia i kursy księgowe »

  Akademia Biznesu MDDP jeden z liderów rynku w zakresie szkoleń i kursów dla działów finansowo-księgowych organizuje:
  -szkolenia z podatków i rachunkowości, -kursy księgowości od podstaw oraz zaawansowane m.in: Główny księgowy, doradca podatkowy, dyrektor finansowy
  -studia podyplomowe z zakresu kadr, rachunkowości i zarządzania.
  - konferencje dla działów finansowo-księgowych
  Wieloletnie doświadczenie kadry prowadzącej oraz najlepsi wykładowcy praktycy wywodzący się z czołowej firmy doradczej gwarantują wysoki merytorycznie poziom zajęć.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe i uczelnie wyższe - wyszukiwarka »

  Na stronie studentpolski.pl znajduję się wyszukiwarka uczelni wyższych. Bogata baza danych zawiera ponad 500 pozycji. Dane są często aktualizowane. Oprócz bazy adresów, serwis udostępnia najświeższe informację z życia uczelni.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Wyższa Prawa i Dyplomacji w Gdyni (SWPD) »

  SWPD kształci od 1996r. na studiach dziennych i zaocznych, na kierunkach: Prawo, Stosunki Międzynarodowe,Finanse i Rachunkowość i Informatyka. Oferujemy unikalne w skali kraju specjalności, gwarantujace zatrudnienie po ukończeniu studiów: studia o współczesnej Japonii, chinoznawstwo, międzynarodowe rynki motoryzacyjne, sektor paliwowy w gospodarce globalnej i wiele innych, dynamicznie modyfikowanych w zależności od sytuacji na rynku pracy. Wydział Prawa SWPD od lat zajmuje najwyższe lokaty w rankingach Gazety Prawnej. SWPD zaprasza na liczne studia podyplomowe i kursy, w tym kursy przygotowujące do egzaminów na aplikacje prawnicze. SWPD Oferuje seminaria doktorskie z nauk prawnych i nauk politycznych.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Zakupy »

  Katedra Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie proponuje nowe i niespotykane dotychczas na polskim rynku Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania. Inicjatywa powstania tego studium zrodziła się po głębokiej analizie polskiego rynku logistycznego w Polsce. Nowoczesne zarządzanie zakupami stało się jednym z najważniejszych czynników budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw oraz poprawy ich rentowności i efektywności.
  Wychodząc na przeciw potrzebom polskich menadżerów logistyki i zakupów Katedra postanowiła uruchomić unikatowe Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania, które już stało się najlepszym ośrodkiem w kraju jeśli chodzi o naukę najnowszych rozwiązań z dziedziny zarządzania zaopatrzeniem i szeroko pojętej logistyki zakupów.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Logistyka »

  Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw organizowane przez Katedrę Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
  Prezentowane studia podyplomowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród najwybitniejszych polskich menadżerów logistycznych. Katedra Logistyki SGH nie bez powodu nazywana jest "Warszawską Kuźnią Kadr Logistycznych".
  Głównym celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z teorią i praktyką logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw oraz wskazanie powiązań pomiędzy nimi a zarządzaniem strategicznym, marketingiem, finansami, rachunkowością, zarządzaniem operacjami, jak również przedstawienie strategii logistycznych na tle nowoczesnych koncepcji zarządzania.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej - Studia Online »

  Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie koło Otwocka została powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 listopada 2002 r. Tą samą decyzją wpisano WSGE do rejestru niepaństwowych uczelni zawodowych pod numerem 115.

  Od początku istnienia Uczelnia kształci na studiach pierwszego stopnia na kierunkach: Administracja, Pedagogika, Zarządzanie, Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Ochrona Środowiska. W 2008r uczelnia otrzymała zgodę na uruchomienie i prowadzenie studiów drugiego stopnia na kierunku Pedagogika. WSGE prowadzi studia w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz studia online. Jako jedna z niewielu uczelni w województwie mazowieckim posiada uprawnienia do nauczania na studiach magisterskich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia podyplomowe na WSGE finansowane sa ze środków unijnych.

  Uczelnia stała się członkiem międzynarodowego stowarzyszenia uczelni wyższych z Europy Środkowej i Wschodniej C.I.R.C.E.O.S.

  Uczelnia, jako pracodawca zatrudnia około osiemnastu profesorów doktorów habilitowanych, dwudziestu ośmiu adiunktów oraz asystentów i pracowników administracyjnych.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe i MBA »

  Studia podyplomowe i MBA. Wyszukiwarka programów studiów, porady dotyczące rozwoju kariery, szukania pracy i rozwoju osobistego. Baza programów podyplomowych i MBA w całej Polsce. Możliwość wyboru odpowiadającego kierunku studiów podyplomowych lub MBA. Szczegółowe informacje na temat startu, długości programu a także zakresu zajęć i nierzadko wykładowców, z których wiedzy można skorzystać. Programy ze wszystkich polskich uczelni a także uczelni zagranicznych współpracujących w ramach programów MBA. Dodatkowo baza szkoleń dostępnych w Polsce. EFS i programy dofinansowania studiów podyplomowych, MBA i szkoleń zawodowych.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Oświatowe Profil - kosztorysant studia podyplomowe »

  Przebywasz na obszarze Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania lub Szczecina czy też w okolicach tych miast? Może warto pomyśleć o podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych z takich dziedzin jak wycena nieruchomości, kosztorysowanie w budownictwie, obrót i zarządzanie nieruchomościami, audyt i certyfikacja energetyczna, mediacja sądowa, marketing bądź księgowość? Studia podyplomowe, kursy, szkolenia oraz praktyki zawodowe z tych i pokrewnych dziedzin może zaproponować Ci Towarzystwo Oświatowe Profil. Możemy przy tym zapewnić, iż naszą kadrę wykładowców tworzą tylko specjaliści z wieloletnim stażem. Oprócz tego chcielibyśmy polecić Ci skorzystanie z naszej usługi dodatkowej - wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw, pojazdów, urządzeń, maszyn, wartości niematerialnych oraz prawnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Studia w Poznaniu to częsty wybór maturzystów nie tylko w Wielkopolski ale także z najbardziej odległych części Polski. Dlaczego? Poznańskie uczelnie od lat należą do najlepszych w kraju a samo miasto Poznań daje mnóstwo możliwości po skończeniu studiów, zarówno na gruncie zawodowym jak i rozrywkowym.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły wyższe WSB »

  Zapraszamy na strony uczelni WSB - Wyższej Szkoły Bankowej. Jesteśmy największą grupą uczelni biznesowych w Polsce! Oferujemy szeroki wybór kierunków studiów w 13 miastach (między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Toruniu). Sprawdź dostępne kierunki studiów podyplomowych, licencjackich i magisterskich w różnych formach kształcenia (studia dzienne, weekendowe).

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie »

  Polskie uczelnie oferują naukę na wielu rozmaitych kierunkach. Jeśli czujesz się zagubiony w gąszczu kilkuset kierunków studiów i nie wiesz na co się zdecydować odwiedź serwis uczelnie.edu.pl. U nas zapoznasz się z ofertą uczelni zarówno publicznych jak i prywatnych, dowiesz się więcej na temat perspektyw pracy po ukończeniu danych studiów. Poza tym będziesz mógł w jednym miejscu porównać zasady studiowania tego samego kierunku na różnych uczelniach. U nas znajdziesz studia I stopnia (licencjackie i inżynierskie) II stopnia a także podyplomowe. Jeśli chcesz zostać studentem koniecznie odwiedź nasz serwis. Pamiętaj, że studia to jeden z najważniejszych etapów Twojego życia. Nie zmarnuj go!

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Nawigatorzy Jutra »

  Studia społeczne podyplomowe w Warszawie - Nawigatorzy jutra to nowatorski, interdyscyplinarny kierunek, którego spójny program porusza najważniejsze wydarzenia i zjawiska ekonomiczno-społeczne. Celem nauczania jest wykształcenie ludzi myślących, wątpiących, nie bojących się zadawać pytania i podważać autorytety. Uruchomione w tym roku na Warszawskiej Szkole Zarządzania studia z przystępnym czesnym i doskonale przygotowanym zespołem wykładowców. To również możliwość rozwoju własnej świadomości, uczenie się wyznaczania nowych kierunków i celów, a także zdobywanie rzetelnej wiedzy o świecie. To jedne z nielicznych studiów podyplomowych bez sztywnego pakietu przekazywanej wiedzy, gdzie, zamiast tego, dostajemy możliwość realizacji wspólnych projektów, gromadzenia informacji nie przefiltrowanych przez media i dzielenia się nią z wykładowcami i innymi studentami. To przede wszystkim studia społeczne bazujące na edukacji podyplomowej dla ludzi zaangażowanych, aktywnych, chcących zmieniać i ulepszać świat.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kadry Dla Europy. Wyższa szkoła zawodowa studia magisterskie pedagogiczne »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie tylko doskonała kadra dydaktyczna oraz komfortowe warunki studiowania, ale także jedyny w swoim rodzaju klimat akademicki, jaki ukierunkowany jest na rozwój własnych zdolności. Nasi studenci to ludzie, jacy dobrze wiedzą, które umiejętności przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym, a my gwarantujemy im własny rozwój oraz pogłębianie pasji oraz właściwą wiedzę. Z myślą o studentach dbamy o to, ażeby wyedukować ludzi, jacy potrafią wybić się nad przeciętność. Nieustający rozwój własnej osobowości w połączeniu z kompleksową wiedzą oraz praktyką wyłącznie w KDE. Zapraszamy na witrynę internetową.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Postaw na kierunek z przyszłością. W ofercie Wyższej Szkoły Logistycznej, znajdziecie Państwo kierunki, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku i dają większe możliwości znalezienia pracy. Naszą szkołę cechuje elitarność i najwyższy poziom kształcenia. Dbamy o to aby nasi studenci otrzymali jak najlepsze wykształcenie teoretyczne i praktyczne, podczas praktyk i staży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Uczelnie działają w oparciu o przepisy ustawy prawo o szkolnictwie wyższych. Niektóre z nich podlegają również Ministerstwu Zdrowia czy innym publicznym resortom. Zależne jest oto przede wszystkim od dziedziny nauki. Rozróżniamy uczelnie: techniczne, medyczne, artystyczne, wojskowe, humanistyczne.

  We współpracy z serwisem najlepszeuczelnie.edu.pl przygotowaliśmy dla czytelników aktualne źródło informacji o aktywności naukowej, działalności i ofertach edukacyjnych polskich uczelni.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia wyższe charakteryzują się przede wszystkim ogromną ilością ofert edukacyjnych i programów nauczania. W Polsce zarejestrowanych jest najwięcej uczelni w skali całej Europy. Studia oferują zarówno podmioty publiczne – uczelnie państwowe, jak i niepubliczne – uczelnie prywatne. Główny podział studiów w Polsce to przede wszystkim stopnie nauczania. Wyróżnia się w polskim systemie kształcenia wyższego następujące stopnie: I stopień – studia licencjackie lub inżynierskie – techniczne, II stopień – studia magisterskie. Obok studiów I i II stopnia nadal dostępne są studia magisterskie jednolite (5 letnie). Uzupełnieniem dla wspomnianych stopni są studia III stopnia – doktoranckie oraz studia MBA i podyplomowe. Poza kształceniem regulowanym przez ustawę prawo o szkolnictwie wyższym uczelnie oferują kursy językowe, szkolenia dla osób indywidualnych i firm.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH CZĘSTOCHOWA podatek VAT »

  Praca w księgowości wymaga dużego zaangażowania, nieprzerwanego poszerzania wiedzy i biegłej orientacji w stale zmieniających się przepisach. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego także staramy się ułatwić księgowym wykonywanie codziennych obowiązków. Oddział Okręgowy w Częstochowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce organizuje różnego rodzaju szkolenia z zakresu m.in. rachunkowości, podatków, kadr, płac czy także obsługi Excela. Więcej o Stowarzyszeniu i jego działalności dowiedzą się Państwo wchodząc na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  ​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci. Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH. Kształcimy na studiach: licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktoranckich i MBA

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowane studia podyplomowe »

  Bezpłatny informator dla kandydatów na studia podyplomowe. Błyskawicznie znajdziesz tutaj dla siebie wiadomości dotyczące pełnej oferty edukacyjnej różnych polskich uczelni – zarówno tych publicznych, jak i niepublicznych. Strona zawiera także dział poświęcony studiom dofinansowywanym przez EFS. Jest ona pełna wartościowych informacji, które także stale są aktualizowane. Gdy szukasz najlepszych studiów podyplomowych dla siebie, nie zapomnij o wejściu na naszą witrynę!

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły zaoczne dla dorosłych w Tomaszowie Maz. »

  Jesteśmy jedną z najstarszych szkół niepublicznych w Polsce. Kształcimy nieprzerwanie od 1996r. Posiadamy w ofercie:
  Liceum dla Dorosłych, Kursy Maturalne dla uczniów szkół dziennych oraz studia podyplomowe:
  Gimnastyka, rytmika i muzyka w wychowaniu wczesnoszkolnym i przedszkolnym,
  Diagnoza i terapia pedagogiczna
  Pedagog w zakresie socjoterapii dzieci i młodzieży
  Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela
  Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  Bezpieczeństwo i higiena pracy
  Logopedia przedszkolna i szkolna
  Logopedia
  Zarządzanie środowiskiem i bezpieczeństwem pracy pielęgniarek
  Leader Manager
  Tomaszów Mazowiecki, ul. Św. Antoniego 29
  Zapraszamy.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »