Strony związane z hasłem: świadectwa energetyczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'świadectwa energetyczne':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Certyfikaty Energetyczne »

  Certyfikaty Energetyczne najwyższej jakości, wykonane przez profesjonalistów i osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży to jakość, którą możemy Tobie zagwarantować. Nasza firma zdobywała umiejętności w kraju i za granicą. Oferujemy monity energetyczne, świadectwa zużycia energii, certyfikaty energetyczne. Zapraszamy do serwisu firmy Cert Energia pod adresem www.CertEnergia.pl

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Energetyczne »

  Sporządzamy certyfikaty energetyczne budynków, wykonujemy świadectwa energetyczne, paszporty energetyczne, audyty energetyczne, doradztwo energetyczne na terenie miasta Opola, woj. opolskie oraz całego kraju. Prowadzimy doradztwo energetyczne budynków. Certyfikacja budynków starych i nowych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE, AUDYT ENERGETYCZNY, DORADZTWO ENERGETYCZNE, DOTACJE, ŚLĄSK »

  Misją Agencji Doradztwa Energetycznego jest świadczenie usług, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Aktualny stan polskiej energetyki, zarówno zawodowej, przemysłowej oraz mieszkaniowej, wymaga znacznego zaangażowania całego społeczeństwa. Z uwagi na fakt wprowadzenia obowiązku posiadania świadectw, Agencja Doradztwa Energetycznego, rozszerzyła swoją działalność o usługę sporządzania certyfikatów energetycznych.nOd 1 stycznia 2009 roku świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny) jest obowiązkowym dokumentem niemalże dla każdego budynku, mieszkania i lokalu wprowadzonego do obrotu. Dotyczy to zarówno nowych budynków oddawanych do użytku jak i istniejących nieruchomości, które mają zostać wynajęte bądź po prostu sprzedane.nNasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej ekspertyzy jaką jest audyt energetyczny. Jeżeli chcą Państwo polepszyć właściwości cieplne budynku, zmniejszyć rachunki za energię i otrzymać dofinansowanie na spłatę części zadłużenia to dobrze trafiliście.nNaszą ofertę kierujemy do wszystkich inwestorów planujących zainwestować swój kapitał w branży energetycznej.nNaszym celem jest ograniczyć zużycie Państwa energii oraz obniżyć emisję szkodliwych substancji di środowiska. A to co dla Państwa najważniejsze – obniżyć Wasze rachunki za NIEPOTRZEBNIE zużytą energią!!!Jesteśmy jednym z współtwórców Grupy Silesia, do której należą specjaliści z różnych branż, niezbędnych przy inwestycjach w energetyce.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • AUDYTOENERG Maciej Mierzejewski. Audyty i świadectwa energetyczne budynków. »

  Fachowe porady dla audytorów, doradców energetycznych, certyfikatorów, zarządców nieruchomości, deweloperów, projektantów, architektów i właścicieli nieruchomości.
  Doradztwo i konsulting w zakresie oszczędzania energii cieplnej i elektrycznej. Wykonywanie audytów elektrycznych, energetycznych i świadectw energetycznych:
  - budynków,
  - obiektów przemysłowych,
  - obiektów użyteczności publicznej.

  Data dodania: 06 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne, Gdańsk, Gdynia »

  Firma Tprojekt oferuje Państwu profesjonalne usługi doradztwa i projektowania, dotyczące świadectw i certyfikatów energetycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje - przekonaj się sam.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne »

  Wykonuję świadectwa charakterystyki energetycznej
  Termin wykonania prac od 1 do 7 dni roboczych, w zależności od zakresu zleconych prac.
  Podana cena 300 zł dotyczy domu jednorodzinnego o powierzchni 100m2 z wentylacją naturalną (grawitacyjną) oraz pełną dokumentacją.
  Koszt wykonania uzależnony od rodzaju budynku, stanu dokumentacji, zakresu prac.
  tel. 506 049 465
  mgr inż. Franciszek Rochowczyk
  nr uprawnień: 381/CE-WSEiZ

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • JM-PROJECT : świadectwa energetyczne »

  Firma JM-PROJECT to zespół profesjonalistów, którzy odbyli specjalistyczne szkolenia w Fundacji Poszanowania Energii, a później potwierdzili swoją wiedzę zdobywając uprawnienia po zdaniu wymagających egzaminów w Ministerstwie Infrastruktury.

  Fundacja Poszanowania Energii miała swój udział w powstaniu metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku i lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową oraz sposobu sporządzania i wzorów świadectw ich charakterystyki energetycznej oraz była wykonawcą pierwszego świadectwa energetycznego w Polsce.

  Na rynku działamy od 2009 roku, nasi eksperci ciągle podnoszą swoje umiejętności, zdobywają nową wiedzę oraz doświadczenie podczas realizacji kolejnych projektów. Jesteśmy w ciągłej współpracy z innymi certyfikatorami, a nasi specjaliści należą do Mazowieckiego Stowarzyszenia Certyfikatorów Energetycznych.

  W trosce o Klienta pieczę nad wszystkimi projektami sprawują eksperci posiadający odpowiednie doświadczenie, profesjonalizm i wiedzę. Nie boimy się nowych wyzwań i chętnie podejmujemy trudne i różnorodne zadania.

  Nasza oferta zawiera min min. opracowanie świadectw charakterystyki energetycznej. Szczegóły w ofercie firmy.

  Na naszej stronie znajduje się szereg cennych informacji odnośnie świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków. Każdy może znaleźć coś dla siebie w dziale - Pytania i odpowiedzi.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty, Audyt Energetyczny - Argox »

  Jest to strona firmy ARGOX od wielu lat zajmującej się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych.
  Od 2008 roku firma poszerzyła ofertę o działania na rzecz wdrażania efektywności energetycznej w budownictwie. Wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowane charakterystyki energetyczne oraz audyty energetyczne i remontowe. We współpracy z partnerami prowadzi badania termowizyjne oraz opracowuje projekty na potrzeby przedsięwzięć termomodernizacyjnych.
  Trzon zespołu tworzą fachowcy posiadający tytuły magistrów inżynierów budownictwa i energetyki. To co ich wyróżnia, to niezwykle bogate doświadczenie w zakresie certyfikacji i auditingu energetycznego, ogromna wiedza, stale poszerzana na studiach podyplomowych i szkoleniach dotyczących doradztwa energetycznego oraz wyjątkowa rzetelność, odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniach.
  Firma ARGOX wykonuje certyfikaty i audyty energetyczne na terenie całego kraju.
  W pierwszym roku obowiązywania świadectw energetycznych sporządziła ponad 400 certyfikatów, w tym dla największych galerii handlowych, prestiżowych budynków biurowych klasy A, budynków mieszkaniowych wielorodzinnych znanych i cenionych na rynku deweloperów. Wykonuje również świadectwa charakterystyki energetycznej pojedynczych budynków jednorodzinnych.
  Firma propaguje efektywność energetyczną w budownictwie oraz budownictwo zrównoważone.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty, Audyt Energetyczny – Argox Eco Energia »

  To strona firmowa Argox Eco Energia. Firma Argox Eco Energia to zespół młodych magistrów inżynierów, absolwentów Politechniki Warszawskiej, specjalizujących się w doradztwie energetycznym. Głównym obszarem zainteresowań firmy jest efektywność energetyczna budownictwa.
  W ramach podstawowej działalności firma wykonuje świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji.
  Certyfikaty energetyczne budynków wykonywane są dla obiektów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma podejmuje się certyfikacji wszystkich typów budynków. Każde świadectwo charakterystyki energetycznej wykonywane jest profesjonalnie, szybko, z pełną gwarancją rzetelności dokumentu. W pierwszym roku obowiązywania świadectw energetycznych Argox Eco Energia wykonała kilkaset certyfikatów dla obiektów zlokalizowanych w całej Polsce, w tym dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych wyposażonych w skomplikowane systemy ogrzewania i chłodzenia oraz wentylacji mechanicznej, dla budynków biurowych, mieszkalnych wielorodzinnych, usługowych, produkcyjnych, magazynowych, dla osiedli domów jednorodzinnych. Wykonaliśmy również szereg świadectw dla pojedynczych budynków jednorodzinnych na zlecenie osób fizycznych.
  Firma wykonuje audyty energetyczne obiektów wszystkich rodzajów, zlokalizowanych na terenie całego kraju.
  Firma promuje efektywność energetyczną, budownictwo zrównoważone, odnawialne źródła energii.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Warszawa, świadectwa energetyczne budynków »

  Firma CPE Budmar zajmuje się sporządzaniem certyfikatów energetycznych budynków, lokali czy hal. Specjaliści z firmy działają na terenie i w okolicach Łodzi i Warszawy. Świadectwa energetyczne budynków są konieczne podczas odbioru danej nieruchomości, dlatego warto powierzyć to w ręce profesjonalistów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Łodź »

  „Oszczędny Dom„ jest nowoczesną firmą posiadającą w swoich szeregach szerokie grono specjalistów. Wszyscy oni wykształceni są w dziedzinach nauk technicznych Politechniki w Łódzi i posiadają uprawnienia potwierdzone złożeniem Egzaminu przed Komisją Ministerstwa Infrastruktury. nnŚwiadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw energetycznych budynków mieszkalnych, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, zarówno na potrzeby przekazywania nowych obiektów do użytkowania, jak i rozbudowy czy przebudowy istniejących budynków. Tworzymy również charakterystykę energetyczną dla potrzeb projektów budowlanych. Zajmujemy się również inwentaryzacją techniczną budynków dla potrzeb sporządzania świadectw energetycznych oraz na potrzeby odtworzenia dokumentacji budowlanej. nnWyróżnia nas na tle konkurencji profesjonalna obsługa przy zachowaniu konkurencyjnych cen, krótkie czasy realizacji oraz miłą atmosferę współpracy. Wszystkim firmom zainteresowanym stałą współpracą gwarantujemy elastyczne warunki oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Encertyfikator mgr inż. Franciszek Szyszka »

  Zajmujemy się doradztwem energetycznym: audyty i świadectwa energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, certyfikaty energetyczne, audyty remontowe. Firma Encertyfikator gwarantuje skuteczne i solidne doradztwo energetyczne na terenie całej Polski. Konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne, audyt - CERT-Energy »

  Firma CERT-Energy wystawia tanie i profesjonalnie wykonane certyfikaty energetyczne dla budynków oraz lokali mieszkalnych, zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Pracownicy firmy CERT-Energy sporządzają świadectwa energetyczne od momentu pojawienia się obowiązku ich opracowywania, stąd też zdobyte przez nich doświadczenie pozwala na sprawne i kompetentne wykonanie usługi. Świadectwo energetyczne, inaczej certyfikat energetyczny, umożliwia ocenę lokalu mieszkalnego, budynku lub jego części, pod względem miesięcznych/rocznych wydatków na zużytkowaną energię. Ponadto świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny) przyczynia się do uzyskania informacji, które do tej pory nie były ogólnie dostępne i w związku z tym brane pod uwagę. W końcu, osoba, która będzie zainteresowana zakupem lub wynajmem nieruchomości, pozyska informacje, świadczące o zapotrzebowaniu energetycznym danego obiektu. Charakterystyka energetyczna ma również wpływ na komfort użytkowania danej nieruchomości, a co najważniejsze na relatywne oddziaływanie na nasze zdrowie. Chodzi nie tylko o temperaturę wewnętrzną czy wilgotność powietrza, ale również wymianę powietrza, a w obiektach użyteczności publicznej - warunki oświetleniowe. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty (świadectwa) energetyczne - Wrocław, Lubin, Legnica »

  Wykonujemy tanio świadectwa charakterystyki energetycznej czyli tzw. certyfikaty energetyczne, które zgodnie z prawem budowlanym są niezbędne m.in. do uzyskania pozwolenia na użytkowanie, do zawiadomienia o zakończeniu budowy, a także są potrzebne przy sprzedaży i wynajmie mieszkania / domu. Działamy na obszarze miast i gmin i powiatów: Wrocław, Wołów, Brzeg Dolny, Oborniki Śląskie, Trzebnica, Wińsko, Ścinawa, Lubin oraz Legnica.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne, Certyfikaty, Audyty »

  Sporządzanie świadectw energetycznych dla budynków i lokali, certyfikacja energetyczna, Wrocław i woj. Dolnośląskie.
  Ocena energetyczna budynków, dobór dociepleń ścian zewnętrznych. Audyty remontowe i energetyczne. Termomodernizacja. Projektowa charakterystyka energetyczna.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne budynków i lokali Kraków, Wieliczka, Małopolska »

  Wykonujemy certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne dla mieszkań, domów i budynków, tanio, szybko i profesjonalnie na terenie Krakowa, Wieliczki i województwa małopolskiego. Zamów bezpłatną wycenę świadectwa energetycznego swojej nieruchomości. www.en-certyfikaty.pl

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie domu »

  Witryna internetowa inżyniera budownictwa zajmującego się projektowaniem domów oraz reprezentowaniem inwestorów w urzędach. Witryna ma spełniać funkcję informacyjną dlatego jest tworzona w formie bloga.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  Oferta

  Sporządzamy świadectwa energetyczne dla obiektów:
  - budynków mieszkalnych, jednorodzinnych i wielorodzinnych,
  - lokali mieszkalnych,
  - lokali użyteczności publicznej,
  - hali, magazynów, obiektów produkcyjnych.

  Oferujemy również usługi z zakresu doradztwa obejmującego wskazanie możliwości zaoszczędzenia energii potrzebnej do użytkowania lokalu/budynku, zarówno na etapie projektowania jak i w istniejących lokalach/budynkach. Często niewielkie i niezbyt kosztowne zmiany prowadzą do znacznych oszczędności energii.

  Zlecenia realizujemy zawsze w wyznaczonym terminie i w konkurencyjnej cenie.

  Teren działania

  Realizujemy zamówienia na terenie województw:
  podlaskiego:
  - powiat białostocki
  lubelskiego:
  - powiat łukowski
  - powiat radzyński
  mazowieckiego:
  - powiat siedlecki

  Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne Nowy Sącz, Zakopane. »

  Sporządzamy świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne, projektowane świadectwa energetyczne budynków, lokali mieszkalnych oraz części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową.

  Sporządzamy świadectwo dla :

  - lokali mieszkalnych z własną instalacją grzewczą,
  - budynków jednorodzinnych,
  - budynków wielorodzinnych,
  - budynków użyteczności publicznej,
  - hal i budynków produkcyjnych.
  Działamy na terenie miejscowości, Nowy Targ, Nowy Sącz, Zakopane, Szczawnica, Krynica, Mszana, Kamienica.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Gdańsk »

  Składając wniosek o zakończeniu budowy, będziesz potrzebować świadectwa charakterystyki energetycznej. Nie wiesz jak i gdzie to zrobić ? Zapraszamy Ciebie do nas, nasi inżynierowie zrobią go dla Ciebie jak najszybciej !

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »