Strony związane z hasłem: system DMS - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'system DMS':

 • System Archiwizacji Dokumentów DMS.net »

  Klasyczne metody przechowywania dokumentów w postaci papierowej stawiają wiele ograniczeń wynikających z natury papierowej dokumentu. Podstawowym problemem jest długi czas dotarcia do żądanego dokumentu, oraz przeszukiwanie zbioru dokumentów. Dodatkowo, w przypadku dużej ilości dokumentów, ich składowanie staje się problematyczne i wymaga przestrzeni biurowej. Zmianą w sposobie gromadzenia i wyszukiwania dokumentów jest wdrożenie prorgamu do elektrnicznej archiwizacji dokuemntów Studio Dokumenty. net Informatyczny system elektronicznego składowania dokumentów i archiwizacji.nDMS - Document Management System nprzeznaczony jest do ułatwienia zarządzania dokumentami w firmie, urzędzie, kancelarii itp. Zastsowanie skanwoania i elektronicznej archiwizacji dokumentów pzowala na zwiększenia bezpieczeństwa ich przechowywania wraz z zapewnieniem zestawu funkcji dodatkowych: - kontrola i przydzielanie uprawnień - wsparcie dla pracy grupowej - automatyczna archiwizacja dokumentów - łatwe i szybkie wyszukiwanie dokumentów Przy pomocy licznych kryteriów możliwe jest szybkie i wygodne wyszukanie dokumentu, a następnie wykonanie na liście będącej wynikiem wyszukiwania różnych operacji (usuwanie, wysyłanie w obieg, przemieszczanie). Magazyn dokumentów pełni funkcję folderów w których przechowywane są dowolne pliki (dokumenty), oraz zawiera bazę wiedzy na temat zgromadzonych dokumenów i ich statusów (np. sprawy w trakcie realziacji, zamkniete, usunięte itp)

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZTSOLUTIONS systemy erp dms bpm dla małych i średnich firm »

  Systemy informatyczne Monitor ERP oraz Arxivar, zapewniające kompleksową obsługę przedsiębiorstw produkcyjnych, biur, instytucji finansowych, ubezpieczeniowych i publicznych, zakładów opieki medycznej itp. Rozwiązania oparte o system klasy ERP oraz system DMS/BPM gwarantują pełną obsługę wszystkich procesów biznesowych a także zarządzanie obiegiem informacji i dokumentacji. Oferta jest skierowana do wszystkich firm i instytucji, niezależnie od ich wielkości. Gwarantujemy także pełne wsparcie techniczne związane z doradztwem biznesowym, obsługą projektów wdrożenia systemów i serwis powdrożeniowy.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Ideo Sp. z o.o. firma działająca w branży IT już niemal 18 lat. Przede wszystkim zajmuje się wdrażaniem serwisów internetowych oraz systemów do obsługi firm takich jak obieg dokumentów czy platformy e-learnigowe. Agencja w swojej ofercie posiada również dużo innych produktów, tworzonych przez doświadczonych profesjonalistów. Warto również wspomnieć, że firma Ideo Sp. z o.o. posiada tytuł partnera Episerver co czyni ją jedną z niewielu polskich agencji, która jest oficjalnym dystrybutorem produktów Episerver.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »