Strony związane z hasłem: systemy wentylacyjne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'systemy wentylacyjne':

 • Termostaty »

  BH RES jest firmą od wielu lat zajmującą się handlem najwyższej jakości produktami do budowy wentylacji w budynkach. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak przewody wentylacyjne wliczając w to przewody elastyczne. Dobre jakości przewody wentylacyjne to podstawa podczas budowy całej instalacji wentylacyjnej.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • COLD SYSTEM instalacje grzewcze »

  Prezentujemy Państwu firmę Cold System Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Od 1982 roku przedsiębiorstwo dynamicznie Istnieje na rynku klimatyzacji. Czołowymi markami urządzeń dystrybuowanymi i montowanymi przez przedsiębiorstwo w układach klimatyzacyjnych i chłodniczych są od już od wielu lat firmy CARRIER i TOSHIBA i od roku 2012 firma SPX, czołowy producent i dostawca wież chłodniczych. W opiece o swoich nabywców zapewniamy szybką i skuteczną usługę serwisową. Oprócz wiodących marek dystrybuowanych przez nasze przedsiębiorstwo mamy praktykę w serwisowaniu urządzeń produkcji Climaveneta, Daikin, Trane, Mitsubishi Electric. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie oraz fachowość w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje uniwersalność i otwarcie na nowe pomysły. Szczegółowe informacje o firmie mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • TS Polska konstrukcje aluminiowe »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą radomskiej firmy TS Polska Sp. z o. o.. Oferujemy nowoczesne aluminiowe konstrukcje ogrodów zimowych i przeszklone profile do zadaszania tarasów, a także drzwi przesuwne bądź harmonijkowe oraz daszki nad wejścia. Ponadto posiadamy profesjonalne izupełnie zautomatyzowane systemy do wentylacji oranżerii. Dostarczamy także programy, pozwalające na wizualizację projektów ogrodów zimowych, które ułatwią wybór Państwa Klientów. Nasze projekty, ze względu na trwałość i estetykę, są szeroko stosowane na zewnątrz i w środku domów, biur, restauracji, centrów handlowych, basenów oraz innych budynków. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców działających w branży budowlanej, montażowej oraz sprzedawców okien. W ciągu 30 lat pracy nawiązaliśmy współpracę z licznymi Klientami z całego kraju. Dokładne informacje i pełna oferta zamieszczone są na stronie.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja i sprzedaż keramzytu i pustaków keramzytowych »

  Zajmujemy się sprzedażą keramzytu luzem, w big-bagach i workach. Produkujemy pustaki i bloczki keramzytowe. Posiadamy w sprzedaży pustaki wentylacyjne i kominowe wykonane z keramzytu. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drzwiczki rewizyjne »

  Veco to hurtownia wentylacyjna ze Szczecina, która oferuje wentylatory, rekuperatory, klimatyzatory, drzwiczki rewizyjne, nawiewniki oraz systemy wentylacyjne. Veco jest firmą usługowo - handlową, która działa w branży wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej. Veco jest przedsiębiorstwem działającym od 1992 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a także wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej firma oferuje szeroki zakres wentylacji, ogrzewnictwa i klimatyzacji. Wentylacje hurtownia oferuje sprawdzone i profesjonalne. Veco zaprasza na stronę internetową na której znajduje się więcej informacji o szerokim profilu działalności firmy.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Techfilter - przemysłowe systemy nawiewne »

  Przedsiębiorstwo Techfilter świadczy usługi dystrybucji i montażu przemysłowych systemów nawiewnych i klimatyzacyjno-wentylacyjnych wykorzystywanych m.in. w pomieszczeniach lakierniczych oraz części eksploatacyjnych. Urządzenia charakteryzują się wysoką jakością oraz bardzo małym stopniem awaryjności.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wentylacyjne - Barbor »

  Firma Barbor produkuje systemy wentylacyjne już niemal dekadę. W tym czasie rozwinęła się, zmieniła siedzibę, jak również zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji rozwiązań wentylacyjnych. Obecnie Barbor współpracuje zarówno z indywidualnymi klientami, jak również realizuje zlecenia dla biznesu i przemysłu. Z punktu widzenia firmy nie ma znaczenia, jak wielkie jest pomieszczenie i jakie jest jego przeznaczenie. Wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, pracownicy czy domownicy, trzeba zadbać o dopływ świeżego powietrza. Temu służą produkowane przez firmę Barbor systemy wentylacyjne. Dodatkowo firma dostosowuje je do warunków w konkretnym wnętrzu. Specjaliści Barbor doceniają znaczenie świeżego powietrza dla zdrowia, ale również samopoczucia ludzi. Dzięki systematycznej wentylacji pracownicy umysłowi mają więcej dobrych pomysłów, ich mózgi są lepiej dotlenione, przez co znika senność i poczucie ociężałości. Rozwija się natomiast kreatywność. Na halach produkcyjnych systemy wentylacyjne pomagają natomiast dostarczyć świeże powietrze, przy jednoczesnym oczyszczaniu pomieszczenia z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Powstają one chociażby za sprawą działania maszyn.

  Po pracy większość czasu spędza się w domu. Aby odpoczynek w zaciszu własnych czterech kątów był naprawdę efektywny, Barbor montuje w domach swoich klientów nowoczesne urządzenia do wentylacji. W ofercie Barbor znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania do domu, biura i hal produkcyjnych.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia przeciwpożarowe Stawoz »

  Firma Stawoz od wielu lat specjalizuje się w planowaniu i realizacji systemów przeciwpożarowych i wentylacyjnych w obiektach o różnej powierzchni. Wiele lat doświadczenia o szeroką kadra wykwalifikowanych pracowników, którzy z nami współpracują jest efektem najwyższej jakości usług. Wykorzystanie nowoczesnych technologii natomiast przekłada się na zadowolenie każdego klienta, który skorzysta z naszej szerokiej oferty usług.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.frapol.com.pl | systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne »

  Szukasz firmy, która dostarczy Ci wysokiej jakości systemy klimatyzacyjne lub wentylacyjne do Twojego budynku? Frapol to spółka posiadająca ponad 27 lat doświadczenia. Pozwala nam ono wykonywać profesjonalne systemy. Są one odpowiednie do nowoczesnych domów, firm a także do różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Będą one również właściwe w obiektach przemysłowo-handlowych, a także specjalistycznych. W naszej ofercie znajdują się również zintegrowane systemy klimatyzacji, które są przeznaczone do pomieszczeń spełniających rygorystyczne normy higieniczne. Są one odpowiednie do laboratoriów oraz sal operacyjnych. Obsługujemy klientów z całej Polski, a także z wielu innych europejskich krajów. W sprzedaży znajdują się między innymi: rury spiro, nawiewniki, kanały wentylacyjne, rekuperatory oraz czerpnie. Wiele naszych produktów posiada certyfikaty. Usługi pełnimy kompleksowo, ponieważ obejmują one produkcję, serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny i różne usługi. Projektujemy i wykonujemy systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne spełniające różnorodne potrzeby. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Świadczą fachową pomoc oraz zapewniają doradztwo techniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Frapol i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »