Strony związane z hasłem: szamba - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szamba':

1 · 2 · następna strona »
 • Szamba betonowe ekologiczne »

  Eko-Trans to firma produkcyjno usługowa zajmująca się produkcją zbiorników na szamba betonowe. Nasze zbiorniki na szambo wykonane są z najwyższej jakości betonu, zbrojonego stalą, wibrowanego, oraz dodatkowo dwukrotnie impregnowane zewnętrzną warstwą izolbetu. Szamba betonowe produkowane przez firmę Eko-Trans dzięki przestrzeganiu rygorystycznych norm są trwałe i szczelne a przez to można śmiało powiedzieć, że są to szamba ekologiczne.
  Ponadto wraz z zakupem naszego szamba betonowego klient otrzymuje komplet niezbędnych dokumentów: atest higieniczny (wydany przez PZH), deklarację zgodności naszych wyrobów, atest klasy betonu oraz niezbędne projekty techniczne.
  Zbiorniki na szamba betonowe oferowane przez naszą Firmę pozwalają na budowę szamb o różnej objętości - zarówno jednokomorowych jak i dwukomorowych. Posiadamy w swojej ofercie również gotowe zbiorniki na szambo dwukomorowe (przelewowe).
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników na szamba.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekopol - Oczyszczalnie ścieków »

  Ekopol - Specjalizujemy się w doborze, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb ekologicznych, zbiorników na ścieki. Nasza Firma istnieje już od kilkunastu lat, poprzez co zdobyła duże doświadczenie w swojej branży jak i zaufanie klientów. Od 2006 roku wprowadziliśmy nową technologię zbiorników z napowietrzanym złożem zanurzonym.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba, kręgi betonowe, płyty żelbetowe »

  W ofercie firmy Matbet znajdą Państwo między innymi płyty żelbetowe, szamba oraz kręgi betonowe. Odpowiednie certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie potwierdzają jakość wykonywanych przez naszą firmę produktów żelbetowych i betonowych takich jak kręgi betonowe, szamba, przykrywy i płyty żelbetowe.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  Wiele niezwykle przydatnych dla nas informacji możemy znaleźć w Internecie. Tak więc na wielu stronach internetowych jesteśmy w stanie odszukać odpowiedzi na nurtujące nas kwestie. Z cała pewnością takie wspaniałe rozwiązanie daje nam serwis oferujący nam wszelkie usługi związane z przydomowym oczyszczaniem, pompowaniem ścieków, wywożeniem nieczystości, czyszczeniem kanalizacji, przepompowaniem ścieków czy też zakupem odpowiednich zbiorników takich jak szamba plastikowe, studnie czy biopreparaty. Możemy w nim znaleźć wiele potrzebnych informacji zarówno w branży związanej ściśle z szambami ale i również pokrewne tematy. Taki serwis pomaga ludziom w znalezieniu odpowiednich firm w ich okolicy, które pomogą im rozwiązać problemy związane z przydomową kanalizacją.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba, oczyszczalnia - AquaEco »

  Oferujemy montaż, pełen nadzór nad uruchomieniem i działaniem oczyszczalni, obsługę serwisową oraz modernizację zbiorników bezodpływowych. Nasze szamba nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Są fachowo wykonane i szczelne. Oczyszczalnia budowana jest z wykorzystaniem produktów Aquamax, cenionej niemieckiej firmy ATB, gwarantującej najwyższą jakość. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład betoniarski Jan Stańko - wyroby betonowe »

  Firma produkuje wyroby betonowe takie jak pustaki szalunkowe, pustaki żużlowe, ogrodzenia betonowe, płyty ażurowe, koryta rzeczne, koryta ściekowe, melioracyjne oraz koryta rzeczne i rury przepustowe. Zapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania z Naszej oferty.nnZakład BetoniarskinJan StańkonnRusocice 157, 32-071 KamieńnTel. 012 280 30 51nFax. 012 280 32 81

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • HYDROTECH - przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Zakład Ochrony Środowiska HYDROTECH powstał 15.12.1988 roku jako firma prywatna, której właścicielem jest mgr Roman Browarski. Od samego początku firma zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz nadzorem technologicznym w dziedzinie oczyszczania ścieków. Od początku istnienia zrealizowaliśmy ponad 90 inwestycji z zakresu oczyszczania ścieków. Swoim klientom oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od załatwienia spraw urzędowych, poprzez dobranie technologii, opracowania projektów wykonawczych, dostarczenia oraz rozruchu urządzeń, aż po rozwiązania gospodarki osadowej. Jednocześnie zapewniamy serwis wykonanych oraz zmodernizowanych przez nas oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Remontowo-Budowlane - Zbigniew Czaplicki »

  Firma budowlana Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Czaplicki; o niezwykle szerokim zakresie usług tj. prace ogólnobudowlane, roboty ziemne, układanie kostki brukowej, roboty ziemne, przyłącza kanalizacyjne, oczyszczalnie przydomowe, roboty żelbetowe, szamba, kanalizacja, budowa budynków, remonty, rozbiórka, ogrodzenia, posadzki przemysłowe, posadzki, budowa domów, oczyszczalnia przydomowa, układanie kostki.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba ekologiczne, oczyszczalnie ścieków - Ekosan »

  Firma Ekosan oferuje swoim klientom wysokiej jakości oczyszczalnie ścieków, które dzięki procesom biologiczno-mechanicznym oczyszczają ścieki z domowych urządzeń kanalizacyjnych. Oprócz oczyszczalni, w ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju szamba ekologiczne, które cechują się bardzo dobrą szczelnością, oraz zbiorniki na deszczówkę.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Możliwość taniego, a co najbardziej istotne hermetycznego odprowadzania fekalji, to dzisiaj koniecynosc i norma. Jesteśmy producentem nieprzeciekających zasobników żelbetowych na wodę deszczową - SZAMBA BETONOWE winny spełniać szereg zaleceń i dodatkowo przepisów z zasięgu ochrony środowiska. Nie może być tu miejsca na którekolwiek prowizorki oraz niedopatrzenia. Wiąże się to wszak nie tylko z zasadami bezpieczeństwa, niemniej jednak też z wyznaczonymi utrudnieniami oraz karami sądowymi. Szambo betonowe jest w tym momencie najlepszym sposobem, gdy bierzemy na tapetę, trudność pozbywania się zlewek. Duża konkurencja w branży przedsiębiorstw, tworzących SZAMBA BETONOWE, stwarza, iż możemy liczyć na maksimum bezpieczeństwa oraz na wieloletnią gwarancję, jeśli tyczy się to omawianych pojemników

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Gospodarze domków na wsi zastanawiają się, który typ składowania odpadów zamontować. Czy będzie to ekologiczna oczyszczalnia, lub może hermetyczne SZAMBA BETONOWE. Nie ulega wątpliwości, oba te wyjścia mają swoje plusy. Na przykład, taka 6 osobowa rodzina w ciągu roku czasu, fabrykuje z grubsza 350 metrów sześciennych fekaliów. A więc, chcąc pozbyć się tego zbędnego kłopotu, trzeba najsampierw wskazać, jak wiele jesteśmy w stanie ofiarować na start tej inwestycji. O ile zarządzamy okazalszą kwotą, to zgódźmy się na oczyszczalnię biologiczną, a następnie opłacajmy grosze za jej eksploatację, z kolei jeśli mamy niedużo kapitałów, to uradźmy się na SZAMBA BETONOWE, ale w takim przypadku liczmy się z częstszym opróżnianiem go przez szambiarkę. Co natomiast łączyć się będzie z nieco większymi kosztami eksploatacyjnymi w ciągu roku.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • LANDZBERG- oczyszczalnie »

  Prezentujemy Państwu firmę Landzberg, renomowanego dystrybutora artykułów instalacyjnych, takich jak pompy ciepła, kominki, kaloryfery, wodomierze, termostaty, nagrzewnice, kurtyny powietrzne oraz mnóstwo innych. Zakład koncentruje swą działalność na obszarze Kociewia: siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Starogardzie Gdańskim, a jej oddziały terenowe umieszczone są w Tczewie, Malborku oraz Kętrzynie. Landzberg zapoczątkowywał działalność kilkanaście lat temu jako przedsiębiorstwo budowlane trudniące się w dziedzinie całościowych instalacji hydraulicznych. W ciągu nieomalże dwóch dekad działalności firma sukcesywnie rozszerzała swą aktywność na kolejne dziedziny. Teraz Landzberg to przedsiębiorstwo wielobranżowe - oprócz wykonywania usług budowlanych oraz dystrybucji akcesoriów hydraulicznych i łazienkowych zakład trudni się także produkcją pieców grzewczych (kuchennych, retortowych, nadmuchowych) jak również budową mechanicznych bram wjazdowych. Więcej informacji na www.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Laszkowski szamba gdańsk »

  Przemysław Laszkowski to doświadczony producent zbiorników, mogący pochwalić się najwyższym standardem rozwiązań, zapewnianych klientom. Produkcją tego typu zajmuje się od lat, stale rozwijając ofertę oraz wykorzystując coraz to nowsze rozwiązania techniczne pojawiające się w branży. Wszystko to sprawia, że jest wykonawcą cenionym przez klientów za solidność i szybką realizację zlecenia. Buduje takie systemy jak zbiorniki żelbetowe na gnojówkę, studzienki, szamba oraz oczyszczalnie ścieków. Ich odpowiednie zamontowanie jest gwarancją wieloletniej a także bezproblemowej funkcjonalności. Warto zainteresować się propozycją tej i firmy i odwiedzić jej stronę internetową mieszczącą więcej informacji:

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wik-Bud - przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Szukasz nowoczesnych instalacji ekologicznych? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, w której znajdą Państwo oczyszczalnie biologiczne ścieków, pompy wymiany ciepła, kolektory słoneczne. Dopasowujemy rozwiązania do konkretnych potrzeb klientów. Obsługujemy małe gospodarstwa domowe, jak i duże firmy, jak szkoły, hotele, urzędy gmin, osiedla. Nasze projekty przygotowywane są pod konkretne potrzeby indywidualne klientów. zapewniamy fachową realizację, terminowość oraz uwzględnienie wszelkich sugestii klientów. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  Jeżeli absorbuje Państwa kwestia oczyszczania nieczystości w domu, a także chcecie kupić w takiego typu produkt, spółka MICIŃSKI będzie dobrym wyborem. Sprzedawane przydomowe oczyszczalnie ścieków efektywnie redukują płynne odpady. Dokonuje się to z użyciem procesów z użyciem tlenu i beztlenowego. Budujemy oczyszczalnie 3-komorowe. Ponadto w ofercie odnaleźć można: szamba plastikowe, zbiorniki bezodpływowe, turbiny wiatrowe i inne. Producent szamb - firma MICIŃSKI zapewnia korzystne ceny i fachowe doradztwo. Serdecznie namawiamy do przejrzenia naszej strony online tutaj: micinski.pl.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Fabryka Gryzbet to Fabryka które od 8 lat wytwarza zbiorniki z betonu przeciwnie zwane szamba betonowe. Specjaliści z dziedziny budowlanej znają wiele liczących się na polskim rynku firm które budują szamba na nieczystości, właściwie każdy z nich wie że Gryzbet to dokładność i wysoka jakość.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki żelbetowe Ekologiczne »

  Przedstawiamy główną witrynę Internetową firmy Betonex z mazowsza. Zajmujemy się przeważnie wyrobem Szamb żelbetonowych Eko. Nasze długie doświadczenie czyni nasze Szamba betonowe najlepszymi w Polsce.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  Fabryka Szamba PRO - Wyrób zbiorników betonowych na szamba i wodę deszczową. Szamba PRO to nowa powstała firma która powstała dzięki zebranemu doświadczeniu kilku ludzi którzy od 10 lat zajmują się wyrobem pojemników betonowych. Posiadamy w ofercie w największym stopniu różnorodną ofertę zbiorników betonowych.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Betprodbis to Fabryka która to od 13 lat wytwarza szamba z betonu z wysokiej klasy betonu. Zbiorniki są przeznaczone zwykle na ścieki z budynków mieszkalnych, na wody opadowe, i na gnojowice. Szamba betonowe są wytwarzane w centralnej Polsce w Radomiu.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe - producent Gozmak »


  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Gozmak. Jesteśmy producentem szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę, zbiorników na gnojowicę, zbiorników na płynne nieczystości i innych betonowych zbiorników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji zbiorników na nieczystości płynne. Produkujemy szamba betonowe jedno lub dwukomorowe, pojedyńcze lub łączone. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości betonu. Posiadają deklaracje zgodności oraz aprobatę techniczną - dzięki czemu kupując nasze szamba unikniecie Państwo problemów z odbiorem budynku. Oferujemy szamba betonowe własnej produkcji, które samodzielnie transportujemy na plac budowy, a następnie montujemy. Posiadamy park własnych maszyn. Dzięki temu w całej procedurze unikamy pośredników, co powoduje, że ceny naszych szamb są konkurencyjne. Działamy na terenie całego kraju. Sprzedajemy i montujemy nasze szamba we wszystkich województwach, w dużych i mniejszych miastach, ale także w małych miejscowościach i wioskach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »