Strony związane z hasłem: szklarnie foliowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szklarnie foliowe':

 • Krostrade - sklep z tunelami foliowymi »

  Dynamicznie rozwijający się sklep internetowy Krostrade posiada w swojej ofercie innowacyjne produkty zarówno dla profesjonalnych ogrodników, jak i amatorów. Tunele foliowe stosowane są do przedłużenia okresu uprawy różnego rodzaju roślin, owoców, warzyw i kwiatów. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi:

  – małe tunele foliowe idealne do przydomowych i działkowych upraw;

  – tunele wielowegetacyjne wyposażone w system obustronnego wietrzenia bocznego, który zapewnia roślinom odpowiednią wentylację;

  – profesjonalne tunele foliowe przeznaczone do upraw wielkopowierzchniowych.

  Dbając o jakość naszych produktów, oferujemy tunele wykonane z rur ocynkowanych ogniowo. Oznacza to, że warstwa cynku pokrywa elementy rurowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, chroniąc tym samym stal przez korozją i przedłużając żywotność tunelu.

  Nowoczesna technologia oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że tunele ogrodowe są odporne na trudne warunki pogodowe. Silny wiatr, obfite opady deszczu czy śniegu dla solidnych konstrukcji nie stanowią zagrożenia.

  Stalowe konstrukcje pokrywamy transparentną folią UV-2 i UV-5, chroniącą uprawy przed promieniowaniem UV i szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.


  Obok tuneli foliowych oferujemy również namioty garażowe, namioty magazynowe oraz bramy, furtki i przęsła ogrodzeniowe.

  Data dodania: 09 03 2017 · szczegóły wpisu »