Strony związane z hasłem: szkoła języków obcych wrocław - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szkoła języków obcych wrocław':

 • Angielski Wrocław »

  BLC Angielski Wrocław to renomowany ośrodek akademicki prowadzący kursy językowe na terenie Wrocławia w lokalizacjach takich jak Karłowice, Gaj, Centrum, Psie Pole, Nowy Dwór oraz Biskupin.

  BLC Angielski Wrocław prowadzi zajęcia językowe na 18 poziomach zaawansowania od poziomu całkowicie początkującego (elementary), aż do poziomu dla certyfikowanych nauczycieli języka angielskiego (CPE). Kursy językowe w BLC Angielski Wrocław odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w grupach od 6 do 12 osób lub tez w minigrupach od 4 do 9 osób.

  Szkoła języków obcych BLC Angielski Wrocław to także znany, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny upoważniony do przeprowadzania egzaminów językowych z ramienia Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI), egzaminów Rady Europy TELC oraz uniwersytetu londyńskiego Trinity College London.

  Szkoły językowe BLC Angielski Wrocław oferują stacjonarne kursy języka angielskiego, kursy językowe przez Internet jak również szkolenia językowe dla firm oraz zajęcia indywidualne (korepetycje z języka angielskiego). BLC umożliwia kontynuację nauki w okresie wakacyjnym w międzynarodowych szkołach językowych w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, USA oraz na Malcie.

  Jako jedna z nielicznych szkół języka angielskiego, BLC Angielski Wrocław gwarantuje swoim kursantom zdanie międzynarodowego egzaminu FCE (First Certificate in English). Nauka w BLC Angielski Wrocław to gwarancja zdania egzaminu językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław - Yes »

  Szkoła Języka Angielskiego "Yes", działająca we Wrocławiu od połowy lat 90-tych, organizuje naukę języka angielskiego dla dzieci, dorosłych i młodzieży na każdym z poziomów zaawansowania. Naszym mottem przewodnim jest "uczyć lokalnie jak mówić globalnie". Tylko w naszej szkole z pewnością szybko zapoznasz się z językiem angielskim i nie tylko. Zapewniamy rzetelność i wysoki poziom nauczania oraz indywidualne podejście do każdego ucznia, w rozsądnych nakładach czasowych i finansowych. Czas lekcyjny jest bardzo ważny. Wykorzystujemy go do granic możliwości, dlatego obowiązuje pełna koncentracja uwagi i intensywne uczestnictwo. Zajęcia są pieczołowicie zaplanowane, ale ich poszczególny przebieg dopasowujemy również do potrzeb i życzeń. Kształcenie w naszej placówce jest na umiejętności praktyczne - po naszych kursach ludzie są wstanie w pełni rozumieć i mówić po angielsku, a nie dyskutować po polsku o gramatyce czy słownictwie tego języka. Kadra, która z nami współpracuje to doskonali lektorzy języków obcych mający ogromne doświadczenie w nauczaniu oraz pracy ze studentami w różnych grupach wiekowych. To właśnie dzięki nim kształcenie w naszej szkole ma tak niepowtarzalny klimat.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »