Strony związane z hasłem: szkoła językowa wrocław - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szkoła językowa wrocław':

 • Angielski Wrocław »

  BLC Angielski Wrocław to renomowany ośrodek akademicki prowadzący kursy językowe na terenie Wrocławia w lokalizacjach takich jak Karłowice, Gaj, Centrum, Psie Pole, Nowy Dwór oraz Biskupin.

  BLC Angielski Wrocław prowadzi zajęcia językowe na 18 poziomach zaawansowania od poziomu całkowicie początkującego (elementary), aż do poziomu dla certyfikowanych nauczycieli języka angielskiego (CPE). Kursy językowe w BLC Angielski Wrocław odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w grupach od 6 do 12 osób lub tez w minigrupach od 4 do 9 osób.

  Szkoła języków obcych BLC Angielski Wrocław to także znany, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny upoważniony do przeprowadzania egzaminów językowych z ramienia Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI), egzaminów Rady Europy TELC oraz uniwersytetu londyńskiego Trinity College London.

  Szkoły językowe BLC Angielski Wrocław oferują stacjonarne kursy języka angielskiego, kursy językowe przez Internet jak również szkolenia językowe dla firm oraz zajęcia indywidualne (korepetycje z języka angielskiego). BLC umożliwia kontynuację nauki w okresie wakacyjnym w międzynarodowych szkołach językowych w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, USA oraz na Malcie.

  Jako jedna z nielicznych szkół języka angielskiego, BLC Angielski Wrocław gwarantuje swoim kursantom zdanie międzynarodowego egzaminu FCE (First Certificate in English). Nauka w BLC Angielski Wrocław to gwarancja zdania egzaminu językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Niniejszy portal zawiera szereg ciekawych informacji o charakterze poradnikowym.

  Studenci radzą jak wybrać dla siebie odpowiedni kurs języka obcego, czym kierować się przy wyborze szkoły językowej, w jaki sposób przeglądać oferty szkół języków obcych oraz dlaczego czasami warto uczyć się samodzielnie.

  Dlaczego niektóre szkoły są lepsze niż inne? Dlaczego cena kursu języka obcego nie zawsze jest wyznacznikiem jego jakości? Jak zdobyć tanią pożyczkę na kurs języka angielskiego? Co zrobić, jak nie możemy znaleźć odpowiadającej nam oferty w gąszczu ofert szkół językowych? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym portalu.

  Przeczytaj porady praktyków, czyli studentów którzy ukończyli kursy językowe i zobacz jakimi kryteriami powinieneś kierować się przy wyborze optymalnej szkoły językowej lub też szkolenia językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski, Kursy angielskiego, Szkoły językowe, Szkoła językowa Wrocław - OLC »

  OLC Wrocław to szkoła językowa z tradycjami i mnóstwem zadowolonych klientów. Język angielski jest w tej chwili najpopularniejszym językiem na świecie, dlatego warto go poznać bliżej.
  Nasza szkoła to profesjonalne kursy angielskiego dla każdego. Z nami nauka to po prostu przyjemność. Zapraszamy do czołówki jeśli chodzi o szkoły językowe, zapraszamy do Oxford Language Centre w Wrocławiu.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Akces-Benefit »

  Zespół lektorów szkoły językowej Akces-Benefit specjalizuje się w nauce języków obcych metodą bezpośrednią. Z naszej oferty korzystają dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Prowadzimy kursy egzaminacyjne FCE, CAE oraz szkolenia językowe dla firm, w siedzibie firmy klienta lub w naszych ośrodkach językowych. Kursy dostosowane są do poziomu znajomości języka obcego słuchaczy i konkretnego zapotrzebowania na słownictwo, np. ogólne lub specjalistyczne (biznesowe, księgowe, prawnicze). Na wszystkich kursach doskonalimy różne umiejętności językowe, a w szczególności konwersacje. nNasza szkoła językowa to licencjonowany ośrodek egzaminacyjny The European Language Certificates. Mamy możliwość organizacji i przeprowadzania egzaminów TELC w naszych placówkach lub w miejscu i terminie wybranym przez słuchaczy. nNasze ośrodki; Poznań, Łódź, Warszawa, Częstochowa, Wrocław. Zachęcamy do uczestnictwa w naszych kursach języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu »

  Szkoła językowa we Wrocławiu oferuje zwłaszcza kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu. Uczymy z przyjemnością i dla przyjemności już od najmłodszych lat. Lata doświadczenia w pracy z dziecmi i młodzieżą.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Altaling Wrocław »

  Alta Lingustic to szkoła językowa Wrocław - wykładająca zajęcia metodą Direct, uznawaną za dającą najlepsze postępy w nauce konwersacji.
  Personel szkoły to belfrowie z obszernym doświadczeniem pedagogicznym i predylekcją do języków obcych, przekazują ją uczniom i pokazują iż znajomość języków obcych w wielu przypadkach otwiera drzwi do kariery zawodowej i osobistej.
  Szkoła kładzie duży nacisk na to, aby stworzyć jak najmniejsze grupy zajęciowe prowadzone przez wykwalifikowanych filologów, dzięki którym kursanci mają możliwość rozmowy z prawdziwymi obcokrajowcami. W tym samym czasie kursanci rozbijają barierę konwersacji w języku polskim, włoskim czy angielskim.
  Poza kursami dla początkujących prowadzone są również zajęcia przeszkalające do certyfikatów językowych TOEFL, FCE, SPE, a jako członek sieci TELC szkoła językowa przeprowadza egzaminy TELC w swojej siedzibie. Planuje również lekcje indywidualne, zajęcia dla przedsiębiorstw oraz zagraniczne. Placówka językowa to nie tylko język angielski Wrocław, w jej ofercie znajdziecie także kursy z języka włoskiego, ruskiego, portugalskiego ale również tak egzotycznego jak japońskiego.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański skutecznie i ciekawie »

  El ABC Latino to profesjonalne zajęcia z języka hiszpańskiego przygotowane przez kadrę wykwalifikowanych lektorów posiadających doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego. Program nauczania dostosowany do Twoich oczekiwań i zainteresowań. Z nami nauczysz się języka kolokwialnego używanego przez mieszkańców krajów hiszpańskojęzycznych tak byś mógł skutecznie porozumieć się na całym świecie. Poznasz również kulturę i zwyczaje różnych krajów hiszpańskojęzycznych. Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy również darmowe zajęcia taneczne w rytmach latino.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »