Strony związane z hasłem: szkoła medyczna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szkoła medyczna':

 • Zespół Szkół Medycznych w Legnicy »

  Zespół Szkół Medycznych kontynuuje tradycje Liceum Medycznego w Legnicy - szkoły, której kilka tysięcy absolwentów pracuje w różnych zawodach związanych z ochroną zdrowia. Obecnie w skład Zespołu wchodzą trzy szkoły: V Liceum Profilowane, Technikum Nr 2 i Szkoła Policealna Nr 5. Szkoły te oferują młodym ludziom rzetelną wiedzę i solidne przygotowanie do przyszłego zawodu.

  Łączymy przekazywanie uczniom wiedzy z kształceniem praktycznych umiejętności pozwalających na znalezienie atrakcyjnej pracy. Dokładamy starań, by przygotować naszych absolwentów do samodzielnego życia. Uczymy ich odpowiedzialności za własny los oraz wrażliwości na los innych ludzi.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Studium Medyczne Warszawa »

  Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sukces-Edukacja Gimnazjum dla dorosłych »

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi kierunków i szkół jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno naszych słuchaczy jak i rynkom pracy. Dzięki naszej szkole szybko przebrniesz przez dalsze szczeble swojej zawodowej kariery. SukcesEdukacja to szkoła przyszłości.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe w mieście Katowice tylko z Centrum Edukacyjnym Siódemka »

  Musiałeś przerwać naukę w liceum i teraz chętnie byś do niej powrócił? A może chciałbyś zdobyć dodatkowe kwalifikacje przydatne w pracy, które przyczynią się do awansu? Idealnie trafiłeś! Oferta Centrum Edukacji Siódemka skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zdobyć wykształcenie średnie lub lubią wciąż się doskonalić. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze warunki. Na pewno zaskoczymy Cię tym, że za naukę, legitymację czy indeks w naszej szkole nic nie płacisz! Zrealizuj swoje marzenie już dziś!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl »

  Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku to uczelnia, która kształci biotechnologów, fizjoterapeutów, pielęgniarki oraz ratowników medycznych. Posiadamy również program studiów podyplomowych. Dobrze wyposażona biblioteka, centrum e – learningu, doświadczona kadra, dyplom honorowany w krajach Unii Europejskiej to tylko niektóre z głównych zalet naszej oferty.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »