Strony związane z hasłem: szkolenia BHP - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szkolenia BHP':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Usługi bhp »

  Firma nasza świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.Prezentowane przez nas usługi zostały opracowane z myślą o jak najlepszym zaspokajaniu potrzeb naszych Wszystkich Klientów. Celem naszej działalności jest zdobycie uznania Zleceniodawców poprzez wysoką jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny oraz terminowość .Chcemy dostarczać naszym Klientom profesjonalne usługi w oferowanych specjalnościach. Profesjonalność naszej firmy gwarantuje,że zlecone nam prace zostaną wykonane w sposób dokładny, szybki.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba Wieluń »

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba powstał w Wieluniu 2006 roku i zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu bhp - p.poż oraz kursów zawodowych. Ze względu na swoją mobilność nasz instruktor jest w stanie dojechać i przeprowadzić szkolenie - kurs na terenie miast: sieradz, wieruszów, olesno, pajęczno, bełchatów, kępno, praszka i kluczbork. Prowadzimy szkolenia bhp dla wszystkich grup pracowniczych oraz kursy na wózki widłowe, elektryk SEP, palacz CO, operator żurawi HDS, suwnice, obsługa stacji LPG, opróżnianie i tankowanie cystern materiałem niebezpiecznym, pilarz - drwal, konserwator wózków widłowych, hakowy, kursy komputerowe i obsługi kas fiskalnych, podesty ruchome, I pomoc, ochrona p.poż i ewakuacja pracowników. Zajmujemy się również kompleksową obsługą firm z zakresu bhp i p.poż jako zewnętrzna służba bhp. Posiadamy własną salę wykładową wyposażoną w niezbędny sprzęt multimedialny oraz pomoce naukowe. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz placem manewrowym. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną posiadającą niezbędne uprawnienia i kwalifikacje zawodowe. Zapraszamy do współpracy instytucje i osoby prywatne.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • MOTO-BHP Zakład Konsultingowo-Szkoleniowy »

  Szkolenia BHP, P-poz,
  Nadzór nad warunkami pracy w zakresie BHP,
  Nadzór nad środkami transportu, samochodowego,
  Sporządzanie ocen ryzyka zawodowego,
  Sporządzanie planów bezpieczeństwa pożarowego

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  Emiro to młoda i prężnie rozwijająca się firma z Krakowa, specjalizująca się prowadzeniu przeglądów w zakresie BHP oraz ochrony pracy. Emiro prowadzi szkolenia BHP dla wszystkich przedsiębiorstw na terenie Krakowa.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ze sprzętem ochronnym i bhp do pracy na wysokości »

  Sklep ze sprzętem ochronnym i bhp do pracy na wysokości prowadzony przez Biuro Ochrony Pracy Marcin Chodkiewicz w Lublinien20-488 Lublin ul. Olechnowicza 4/3n+48 603-163-025nsklep@bhpnawysokosci.plnnPomagamy w doborze sprzętu do pracy na wysokości zgodnie z przepisami bhp.nProwadzimy szkolenia wysokościowe z obsługą sprzętu ochronnego do pracy na wysokości. Prowadzimy szkolenia bhp do pracy na budowach.nProdukty i usługi:n• szkolenia wysokościowe,n• szelki bezpieczeństwa, n• urządzenia samozaciskowe,n• urządzenia samohamowne,n• amortyzatory bezpieczeństwa,n• szkolenia bhp,n• zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości,n• urządzenia do nadawania pozycji przy pracy,n• hełmy przemysłowe,n• linki bezpieczeństwa,n• poziome liny kotwiczące,n• urządzenia kotwiczące,n• zatrzaśniki,n• drabiny, podesty, rusztowania,

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Pełny outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Partner bhp, pierwsza pomoc. Profesjonalna obsługa postępowań powypadkowych, sporządzanie dokumentacji bhp, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, dokonywanie przeglądów obiektów. Pomoc w dostosowaniu budynków, terenów oraz obiektów. Profesjonalne Opracowanie opinii i ekspertyz. Oferujemy pomoc w realizacji zadań: Opracowywania i uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu pokoju i wojny, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń. Doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt. Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza i ochronna \"MARTEX-BHP\" »

  MARTEX BHP to firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów BHP i P.Poż. Zajmujemy się zaopatrywaniem zarówno firm jak i klientów indywidualnych. nnW naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów ochronnych, zawodowych i bezpiecznych dostępnych w szerokiej gamie kolorów, wzorów i rozmiarów. Dzięki temu każdy klient ma możliwość dopasowania artykułów do indywidualnych potrzeb.nnW sprzedaży oferujemy między innymi: nn- Apteczki pierwszej pomocyn- Artykuły przeciwpożarowen- Chemia profesjonalnan- Obuwie medyczne, obuwie profilaktycznen- Obuwie robocze i ochronnen- Kaski ochronne n- Okulary ochronne, goglen- Ochronniki słuchu, stoperyn- Artykuły ochrony twarzy i dróg oddechowychn- Odzież robocza, odzież ochronnan- Rękawice roboczen- Sprzęt asekuracyjnyn- Tablice BHP, naklejki BHP, znaki BHP nnSilną stroną naszego towaru jest gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami oraz przepisami Unii Europejskiej. Wszystkie produkty Martex-BHP posiadają wymagane certyfikaty europejskie kategorii I, II lub III.nnZapewniamy Państwu miłą i fachową obsługę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży BHP gwarantujemy rzetelne dostarczanie informacji o produkcie, dobór towaru odpowiedniego do wymagań odbiorcy, a także maksymalne bezpieczeństwo każdej transakcji.nSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem, a także zachęcamy do zakupów w naszych sklepach BHP
  Właściciel MARTEX-BHP

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Sosnowiec »

  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP i P.POŻ. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, higieny żywności (byłe Minimum Sanitarne). Świadczymy usługi opracowywania m.in.: Oceny Ryzyka Zawodowego, Instrukcji Ochrony Przeciwpożarowej Budynków, Dokumentacji HACCP, GHM, GMP, GMP Plus dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i paszowego.

  Oferujemy doraźną lub stałą współpracę na zasadach zewnętrznego nadzoru BHP. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie, Mikołów, Olkusz). Usługi szkoleniowe jesteśmy w stanie prowadzić w naszej sali szkoleniowej lub w Państwa Zakładzie Pracy.

  Szkolenia prowadzone przez naszą firmę sprawią, że przestaną być "przykrym obowiązkiem", a staną się ciekawym elementem pracy oraz podniosą Państwa świadomość w omawianym zakresie. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra szkoleniowa zapewni Państwu wysoki poziom oferowanych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na www.behapeks.pl lub pod numerem telefonu 513-279-797. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • MSFIRELINE - Ożarów Mazowiecki, sprzęt gaśniczy przeglądy i konserwacje, ochrona ppoż. »

  MSFIRELINE - Ożarów Mazowiecki, Sprzęt gaśniczy przeglądy i konserwacje, ochrona przeciwpożarowa, szkolenia bhp, szkolenia pierwszej pomocy, zbezpieczenia ogniochronne konstrukcji, opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, ibp

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP. »

  BHP-Sułkowski to firma, która świadczy fachowe usługi w dziedzinie szkoleń BHP, PPOŻ oraz Pierwszej Pomocy dla wszystkich grup zawodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: obsługi BHP firmy w ramach stałej umowy, tworzenie wymaganej prawem dokumentacji, szkolenia BHP, PPOŻ, prowadzenie postępowań powypadkowych. Tak więc, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp »

  Bhp lubuskie zajmuje się organizacją szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wstępne szkolenia kierowane są dla osób rozpoczynających pracę. Szkolenia okresowe przeznaczone są dla pracodawców, kierowników, majstrów.
  Organizujemy również szkolenia specjalistyczne z zakresu pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Wszystkie szkolenia pozwalają na pełne zrozumienie przedstawianego materiału. Dużym plusem jest multimedialna forma szkoleń, dzięki czemu przedstawiany materiał jest łatwy do zrozumienia.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP, obsługa i nadzór BHP, szkolenie bhp »

  Firma proponuje Państwu pełną obsługę w zakresie BHP i PPOŻ.
  Zapewniamy nadzór i doradztwo w ramach stałej obsługi, szkolenia BHP - wstępne i okresowe, a także sporządzenie dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy oraz ocenę ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy.
  Wspomagamy firmy w wykonaniu nakazów i wystąpień inspektora Państwowej Inspekcji Pracy.
  Konkurencyjne ceny na szkolenie BHP w Warszawie, a na stałą obsługę BHP i PPOŻ Specjalne rabaty.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne szkolenia bhp online »

  Firma XPRIM oferuje kompleksowe usługi bhp i ppoż oraz szkolenia bhp. Moja specjalność to nowoczesne szkolenia okresowe bhp online - metoda e-learning na nowoczesnej platformie edukacyjnej.
  - Profesjonalnie
  - Szybko
  - Tanio
  Zalety szkoleń bhp online:
  - nauka w dowolnym czasie i miejscu
  - pełnoprawny certyfikat ukończenia szkolenia bhp
  - niska cena
  - profesjonalne wykonanie
  - ciekawa forma
  W ofercie znajdą Państwo również kompleksowe usługi BHP i PPOŻ w szczególności oferuję:
  - wykonywanie zadań służby bhp
  - postępowania powypadkowe
  - analiza i ocena ryzyka zawodowego
  - analiza stanu bhp
  - instrukcje stanowiskowe

  Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń z dziedziny bhp oraz świadczeniu usług bhp mają Państwo gwarancję najwyższej jakości.
  Zadowolenie moich Klientów jest dla mnie bardzo ważne dlatego dokładam wszelkich starań aby moje usługi i szkolenia okresowe bhp stały na wysokim poziomie.
  Stale unowocześniam swoje szkolenia bhp oraz podnoszę kwalifikacje i wiedzę z zakresu bhp.
  Usługi bhp świadczę w Lublinie, Świdniku oraz w okolicach. Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców, pracowników administracyjno-biurowych i innych, służb bhp prowadzę przez internet w całej Polsce.
  Zapraszam
  specjalista ds. bhp
  mgr Rafał Sokołowski
  Lublin

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia Opole »

  Proxima jest firmą szkoleniową z Opola. Oferuje szeroki wachlarz szkoleń zawodowych i kursów. Firma posiada najszerszą ofertę szkoleń BHP: szkolenia BHP okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, szkolenia BHP okresowe dla służb BHP, szkolenia BHP okresowe dla pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe, szkolenia BHP okresowe dla pracodawców pełniących funkcje służb BHP i wiele innych. nFirma prowadzi usługi i obsługę firm w zakresie BHP. nnW ofercie kursy operatora koparki, kursy montażysty rusztowań, kursy operatora koparko-ładowarki, kursy florystyczne (bukieciarstwa), kursy obsługi dźwigów budowlanych (HDS, żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych-samochodowych), kursy wózka widłowego, kursy operatora ładowarki, kursy energetyczne przygotowujące do uzyskania uprawnień energetycznych typu E (eksploatacja) i D (dozór), kurs dla elektryków SEP, kurs obsługi i konserwacji suwnic, kurs wózka jezdniowego, kurs obsługi podnośników koszowych, kurs operatora pilarek i inne.nnProxima oferuje w szerokim zakresie kursy zawodowe: fryzjer, kucharz + HACCP, magazynier z obsługą wózków widłowych, podstawy księgowości z obsługą komputera, sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, bukieciarstwo z elementami dekupażu, opiekunka terapeutyczna, malarz-tapeciarz, murarz, dietetyk i inne. Wszystkie kursy są prowadzone w Opolu. Po bliższe informacje w sprawie najbliższych terminów odbywania się kursów zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP, Szkolenia BHP, Warszawa, Płock »

  Działalność naszej firmy skupia się na usługach w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), skierowanych dla firm i instytucji. Oferujemy profesjonalne szkolenia BHP oraz P.POŻ. dla pracowników, a także kompleksową obsługę firm w tym zakresie. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na wózek widłowy-Szkolenia, instrukcje, pomiary-BHP-ECO. »

  Szkolenia i pomiary w zakresie bhp.Prowadzimy kursy operatorów wózków widłowych.Pomiary czynników szkodliwych dla zdrowia i emisji zanieczyszczeń.Szkolenia w zakresie bhp dla pracowników na stanowiskach biurowych,robotniczych,kierowniczych, a także dla przedsiębiorców.Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.BHP Kraków.Ośrodek Dydaktyczno-Szkoleniowy BHP-ECO.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP, wypadek w pracy - Supra BHP »

  Supra BHP zajmuje się szkoleniem BHP pracowników. Do wyboru są szkolenia wstępne, okresowe bądź instruktażowe. W swojej ofercie firma posiada także przygotowanie dokumentacji powypadkowej uwzględniającej opis zdarzenia, zdjęcia oraz szkic miejsca wypadku. W takich wypadkach przygotowywane są także dokumenty dla ZUS. Dla naszych klientów wykonujemy także ocenę ryzyka zawodowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną oferta jak i cennikami.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP śląsk »

  Nasza firma Empirion-Group oferuje szkolenia BHP dla firm, z myślą o zaspakajaniu potrzeb naszych klientów. Naszą misją jest oferowanie szkoleń na najwyższym poziomie, poczuwając się do odpowiedzialności za bezpieczeństwa w pracy naszych klientów. Staramy się, aby nasi zleceniodawcy byli zaspokojeni w stu procentach przeprowadzanych przez nas usługach w zakresie BHP. Działamy na terenie całego Śląska. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP, PPOŻ, kursy bhp, doradztwo »

  Ośrodek Szkolenia DORADCA S.C. zaprasza Dyrektorów i Właścicieli Firm do korzystania z naszych usług. Ośrodek nasz jest nowoczesną placówką dydaktyczną opartą na trzydziestoletnim doświadczeniu w działalności szkoleniowej i doradztwie BHP, PPOŻ.

  Ośrodek na bieżąco analizuje potrzeby rynku w zakresie nowych treści kształcenia i doskonalenia pracowników.

  Zlecenie wyspecjalizowanej firmie obsługi BHP i PPOŻ. jest formą najtańszą i najwygodniejszą dla zakładów zatrudniających do 100 pracowników.

  Przy zawarciu umowy, wszystkie szkolenia z zakresu BHP są bezpłatne.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »