Strony związane z hasłem: szkolenia zawodowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szkolenia zawodowe':

 • Szkolenia Zawodowe »

  Szkolenia EMT-Systems - specjalizujemy się w szkoleniach zakresu mechatroniki oraz szerokiego znaczenia technik inżynierskich. Szkolenia audytów energetycznych, hydraulika siłowa, autocad, programowanie, programowanie PLC, sterowanie procesami technologicznymi, sterowniki programowalne PLC, hydraulika siłowa.nnPracujemy z profesjonalistami danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją wysokich standardów oferowanych dla klientów usług. nnSiedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny Politechniki Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Gliwicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria Centrum Szkoleń Operatorów »

  Profesjonalne szkolenia zawodowe dla operatorów maszyn budowlanych, urządzeń poddozorowych oraz montażystów rusztowań.
  Szkolimy we wszystkich klasach uprawnień, wydajemy tylko państwowe uprawnienia honorowane w UE.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • DZDZ Kursy i Szkolenia »

  DZDZ - Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu prowadzi kursy i szkolenia w 19 Ośrodkach na Dolnym Śląsku.
  Posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności szkoleniowej. Jesteśmy dziś jest jedną z najstarszych i najbardziej cenionych firm edukacyjnych.
  Dzięki doświadczonej kadrze i współpracy z najlepszymi trenerami, organizujemy wysokiej jakości szkolenia, kursy, warsztaty i seminaria w bardzo atrakcyjnych cenach.
  Zapraszamy na naszą stronę http://dzdz.edu.pl

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZDZ szkolenia zawodowe »

  W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu optymalne warunki rozwoju zawodowego, uzyskiwania wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, poszerzania horyzontów oraz podwyższania kwalifikacji. Istniejemy od ponad 85 lat, kiedy to zaistnieliśmy jako pierwsza tego rodzaju placówka na terenie Śląska. Nastawienie na ciągły rozwój i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań spowodowało, że dziś działamy również na obszarze kilku gmin i powiatów w województwie małopolskim, łódzkim i opolskim. Nasza suta propozycja zawiera kształcenie w trybie szkolnym oraz kursowym, a również wsparcie świadczone przez prężnie działające biuro pośrednictwa pracy. Przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach działają też komisje egzaminacyjne. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANN Kursy na operatorów dźwigów »

  Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma P.U.P. KANN® Sp. z o.o. z Poznania przygotowała dla Państwa specjalną propozycję szkoleń z dziedziny obsługi urządzeń technicznych, szkoleń UDT, obsługi maszyn do prac ziemnych i drogowych oraz szkoleń z obszaru BHP i energetycznych. Jej pracownicy to kadra wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów, która chętnie i ciekawie przekaże Państwu zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Na potrzeby prowadzonych zajęć P.U.P. KANN® Sp. z o.o. przygotowała profesjonalną bazę wyposażoną w nowoczesne sale wykładowe, park maszyn i poligon do zajęć praktycznych. Dla przyjezdnych natomiast czekają tanie noclegi oraz wyżywienie. Oprócz szkoleń propozycja firmy zawiera opracowania i aktualizacje dokumentacji BHP, instrukcji, rejestrów, regulaminów, a także ocenę ryzyka zawodowego. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych »

  Zawodowe przygotowanie do pracy jest bardzo ważne i liczy się bardziej niż ukończone studia z tytułem magistra, dlatego w dzisiejszych czasach znaczna część społeczeństwa dokształca się właśnie na specjalistycznych kursach i szkoleniach.
  Także właściciele firm dostrzegli pożytek płynący z oddelegowywania swoich pracowników na szkolenia zawodowe, trend ten dotyczy również instytucji państwowych oraz najróżniejszych organizacji.
  Szkolenia, kursy, warsztaty odbywają się dosłownie w całej Polsce, dlatego jest w czym wybierać, a w serwisie szkolenia24h dodatkowo zostały skategoryzowane i opisane, tak, aby każdy użytkownik szybko mógł znaleźć interesujące go informacje.
  Zakłada się, że w dzisiejszych czasach każdy, kto myśli o zmianie zatrudnienia bądź o awansie czy założeniu własnej działalności przynajmniej raz skorzysta ze szkolenia dostępnego na rynku. Szkolenia kierowane są również do osób bezrobotnych bądź do seniorów, część z nich jest darmowa bądź dofinansowana z EFS. Warto przeglądać oferty regularnie, gdyż część z nich oferowana jest również w rabatowych cenach.
  Warto dokształcać się z pomocą najlepszego serwisu szkoleniowego w naszym kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urzędy pracy i oferty z całej Polski »

  Oferty z urzędów pracy w całym kraju, oferty są zawsze aktualne z podzielenieam na kategorie zawodowe. Strona jest bardzo prosta w obsłudze i w odróżnieniu od innych gromadzi przede wszystkim pewne propozycje z jasno ustalonymi kryteriami.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA »

  Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA we Włocławku prowadzi szkolenia i kursy pozaszkolne, umożliwiające uzyskanie albo uzupełnienie wiedzy ogólnej, teoretycznej i praktycznej. Uczestnik szkoleń i kursów posiądzie także praktyczne umiejętności i kwalifikacje zawodowe, które zaprocentują w pracy.

  Po szkoleniach i kursach organizowanych we włocławskim Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA słuchacz podniesie swoje zawodowe kwalifikacje.

  Kursy oraz szkolenia odbywają się w oparciu o programy autorskie, które są opracowywane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa i uwzględniają aktualne oraz przyszłe wymogi rynku pracy.

  Na kursy i szkolenia przyjmowane są osoby, które ukończyły 18 rok życia.

  W Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA wykładają specjaliści z danej branży. Kursy i szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

  Zapraszamy do Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Quali - szkoła grafiki komputerowej »

  Szkolenia komputerowe we Wrocławiu prowadzimy od 2003 r. Posiadamy status placówki szkoleniowej, zapisanej w ewidencji szkół i placówek niepublicznych w Urzędzie Miejskim Wrocławia oraz w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy jako placówka ustawicznego kształcenia dorosłych.Organizujemy kursy:- Photoshop- Illustrator- Corel Draw- Indesign- projektowanie materiałów reklamowych- przygotowanie do druku- tworzenie stron www: html 5, css 3, - Dreamweaver- Flash i animacje- PHP, MySQL, sklepy internetowe- pozycjonowanie stron i e-marketing- cms: Joomla, Wordpress- podstawy obsługi komputera i internetu- Ms Office - i inne Co nas wyróżnia:- małe grupy (do 4 osób)- kursy indywidualne (bez konieczności czekania na zebranie się grupy, dostosowane do potrzeb i możliwości kursanta)- indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu- krótkie terminy i elastyczność - nabór na kursy non-stop- konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty- ponaddziesięcioletnia działalność i zadowoleni klienciCo oferujemy:- doświadczoną kadrę- zajęcia dwa razy w tygodniu, popołudniami lub wieczorami, codziennie lub w weekendy- samodzielne stanowiska z oprogramowaniem - sale dostosowane do potrzeb osób na wózkach- projektor multimedialny, tablice- materiały szkoleniowe do pobrania po zalogowaniu- możliwość publikacji swoich prac na naszej stronie- bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w UP- intensywne szkolenia w okresie wakacyjnym- warsztaty dla dzieci

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • IQ Szkolenia »

  IQ Szkolenia prowadzi kursy zawodowe i biznesowe zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej. Zajęcia indywidualne oferowane przez nas przygotowują do egzaminów i podnoszą kwalifikacje. Tworzymy własne programy szkoleniowe w oparciu o zapotrzebowanie kontrahentów.

  Oferta dla firm to: strony i sklepy internetowe, obsługa IT firmy, poradnictwo komputerowe, serwis informatyczny oraz prowadzenie mediów społecznościowych.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA kursy dla TSL »

  Prowadzenie szkoleń dla TSL: agent celny Unii = specjalista d/s celnych,Unijny Kodeks Celny - warsztaty biznesowe, technik spedytor kurs zawodowy, specjalista d/s logistyki, etc. Firma ADVICE ANDRZEJ WĄSIK to firma o wielkich tradycjach w nauczaniu agentów celnych w całym kraju, którą cechuje: uczciwość biznesowa, fachowość wykładowców i ich kompetencje. Specjalizuje się w kształceniu dla branży TSL: spedytorów, agentów celnych i logistyków.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoleniamm.pl »

  Pracownicy poszukujący zatrudnienia w sektorze budowlanym tworzą sporą grupę zawodową, która bywa pomijana w zakresie podnoszenia i uzupełniania posiadanych kwalifikacji zawodowych. Przede wszystkim dla nich tworzone są szkolenia oraz kursy kształcące między innymi w zakresie obsługi ciężkiego sprzętu budowlanego.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz »

  Przedsiębiorstwo Roman Bąk z siedzibą w Nowym Sączu oferuje szkolenia i kursy zawodowe. Oferujemy szkolenia BHP, kursy na wózek widłowy, kursy na żuraw, usługi BHP oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »