Strony związane z hasłem: szkółka roślin - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'szkółka roślin':

 • Ogrodniczy sklep z roślinami »

  Młode sadzonki drzew i krzewów ozdobnych wprost ze szkółki (bez pośredników) można nabyć w sprzedaży internetowej Szkółki Roślin Ozdobnych D.T. Michalaków w sklepie 'Drzeweczka'.
  W ofercie znajdują się młode (1-2 letnie) rośliny do dalszej uprawy roślin iglastych oraz liściastych. Dzięki młodemu wiekowi roślin oraz wyeliminowaniu pośredników sprzedawca może zaoferować bardzo konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości i bogatego wyboru.
  Najchętniej kupowane w sklepie gatunki to: Żywotnik zachodni 'Smaragd', Świerk kłujący srebrzysty, jodła koreańska, bukszpan wieczniezielony 'Suffruticosa', sosna himalajska, jodła kaukaska, świerk serbski.
  Oprócz wyżej wymienionych oferta sklepu składa się z innych standardowych gatunków oraz rzadkich unikatów dla kolekcjonerów roślin.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych »

  Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych w Mariance Mroczeńskiej oferuje rośliny w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Asortyment szkółki składa się z roślin do nasadzeń ogrodowych jak i zieleni miejskiej, a także z młodych sadzonek do dalszej uprawy. Szkółka dysponuje bogatą kolekcją iglaków, krzewów kwitnących, bylin oraz innych grup roślin ozdobnych.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny ozdobne »

  Szkółka ogrodnicza z Radomia istnieje w branży ogrodniczej już od kilkunastu lat oferując bardzo szeroki wybór różnego rodzaju roślin oraz sprzętu ogrodniczego. W ofercie szkółki można znaleźć między innymi rośliny ozdobne, byliny, drzewa i krzewy liściaste, drzewa i krzewy iglaste, rośliny wrzosowate, drzewa owocowe, pnącza jak i nasiona oraz nawozy w bardzo atrakcyjnych cenach. Szeroki wybór zdrowych roślin gwarantują doświadczeni pracownicy, którzy doskonale wiedzą jak zadbać o rośliny i jak je pielęgnować.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • IGLAK Szkółka drzew i krzewów »

  Prezentujemy Państwu szkółkę drzew oraz krzewów dekoracyjnych Iglak z Osuchowa. Oferujemy drzewka i krzewy, które będą zielone przez cały rok, co pozwoli Klientom cieszyć się ich ślicznym wyglądem przez cały rok. Dzięki uprawianiu sadzonek na relatywnie dużej wysokości nad poziomem morza, rośliny hartują się do trudniejszego klimatu. Po przeniesieniu do ogrodów Klientów- na mniejsze wysokości, doskonale radzą sobie nawet w czasie najsroższych zim. Proponujemy ogromnie duży asortyment rozlicznych gatunków krzewów i drzewek. Każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Nas pracownicy chętnie doradzą, jakie rośliny najlepiej spiszą się w warunkach Państwa ogrodu oraz w jaki sposób właściwie je pielęgnować. Po dokładniejsze dane o całej naszej propozycji, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka roślin - drzewa i krzewy ozdobne »

  Szkółka roślin ozdobnych zaprasza wszystkich poszukujących inspiracji dla swoich ogrodów. Znajdziecie u nas bogaty wybór drzew i krzewów ozdobnych, a także owocowych. W sprzedaży wiele odmian thuji, sosny, świerka, jodły, modrzewia, klonu, cyrysika, derenia, czy buka. Gwarantujemy najwyższa jakość sprzedawanych sadzonek - wypuszczamy na rynek jedynie rośliny z rozwiniętym układem korzeniowym co daje pewność szybkiego wzrostu w każdych warunkach. Naszym klientom służymy radą i pomocą w kwestii aranżacji ogrodu. Jako uzupełnienie oferty roślin w nszym centrum ogrodniczym zajdziecie również korę ogrodową, ziemię ogrodową, torf czy kamień dekoracyjny. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego w Zacywilkach.Oferujemy również sprzedaż wysyłkową drzew i krzewów ozdobnych w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego możliwość transportu po wcześniejszym ustaleniu.Odwiedź stronę www.SzmaragdoweOgrody.pl i przekonaj się co jeszcze przygotowaliśmy...

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Taxus - Szkółka ogrodnicza Warszawa »

  Szkółka roślin Taxus mieści się w Pruszkowie, koło zjazdu z autostrady A2. Posiada bogatą ofertę drzew i krzewów liściastych oraz iglastych, roślin wrzosowatych, pnącz w różnych odmianach, a także róż i bylin. Każda sadzonka którą można kupić w szkółce ogrodniczej Taxus jest przekorzeniona oraz sprzedawana w doniczkach z torfem.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »