Strony związane z hasłem: sztuki walki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'sztuki walki':

1 · 2 · następna strona »
 • Backfist Prywatna Szkoła Walki w Częstochowie -Kick-boxing, sztuki walki, masaż, fitness »

  Strona Prywatnej Szkoły Walki „BACKFIST” w Częstochowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: treningi Kick-Boxing, sztuki walki, boks, kursy samoobrony,gimnastyka wyszczuplająca dla pań, fitness. Nowość! Nowoczesne metody treningowe. Trening personalny!

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wing Tsun Kung Fu Warszawa »

  Poznaj ciekawe techniki samoobrony, popraw swoją kondycję, refleks i sprawność, nie tylko fizyczną ale również szybkość postrzegania i reakcji na sytuacje zagrożenia.
  Treningi Wing Tsun kung fu prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów z Polski - East European Wing Tsun Organization należącego do Leung Ting International Wing Tsun Association .

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aikido Wrocław! »

  Akademia Aikido zaprasza na treningi we Wrocławiu!
  Aikido jest atrakcyjną sztuką walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych bez względu na wiek. Oferuje nie tylko rozwój duchowy, ale także poprawę sprawności fizycznej, motorycznej i osiągnięcia satysfakcji z dobrze przebytego treningu.
  Zapisy trwają cały rok - przyjdź i spróbuj - pierwszy raz nic nie kosztuje!
  Zajęcia prowadzone są w poniedziałki i środy o godzinie 19:00 w SP 12, ul. Janiszewskiego 14, Wrocław.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Capoeira Szczecin »

  Capoeira Szczecin Centrum najstarsza sekcja Capoeira w Szczecinie. Nie ważne czy czujesz się młodo czy staro. Zacząć trenować Capoeira może każdy; czy ma lat 8 czy 80. Chcesz "dać sobie w kość". Zawsze chcialeś uczyć się sztuki walki? Chcesz oderwać dziecko od komputera? Lubisz taniec? A może chcesz nauczyć się grać na instumentach? U nas znajdziesz to wszystko i dużo więcej a co najważniejsze w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze. Capoeira tak, przemoc nie.Treningi są prowadzone w Szczecińskim Centrum Sportu - obiekcie przystosowany tylko do trenowania sztuk walk. Do naszej dyspozycji są tarcze, "łapy trenera", worki bokserskie, materace oraz sale z lustrami i miękkimi matami.
  Treningi odbywają się w podzielonych ze względu na stopień zaawansowania grupach (także specjalnej grupie dla dzieci w wieku 7-10 lat) więc nie musisz się martwić, że nie dasz sobie rady bądź nie będziesz wiedzieć "o co chodzi" na pierwszym treningu. Regularnie organizujemy także treningi akrobatyki. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne ubranie i można dołączyć do nas w dowolnym okresie roku.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krav Maga Gdańsk Rafał Białowąs »

  Krav Maga Gdańsk Rafał Białowąs.Nowoczesna i skuteczna samoobrona i system walki dla wszystkich. Poczuj się pewniej,zyskaj lepszą kondycję i siłę.
  Zapraszamy na treningi kravmaga,tel.510 058 677, kraver@op.pl

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aikido.czest.pl »

  Aikido japońska sztuka walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzi instruktor z Państwowymi uprawnieniami i stopniem 3DAN aikido aikikai. Nasze umiejętności docenili producenci programu TVN superniania. Współpracujemy z firmami i gminami w ramach organizowania pokazów sztuk walki. Zajęcia dla dzieci zawierają gry i zabawy wprowadzające dzieci w świat sztuk walki aikido i poprawiają ich sprawność psychofizyczną.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Palestra Muay Thai i MMA Team, Łukasz Rola »

  Strona Palestra Muay Thai i MMA Team - klubu sportów walki z Warszawy prowadzonego przez trenera Łukasza Rolę.

  W klubie prowadzone są zajęcia z Boksu Tajskiego, MMA, K-1, Kickboxingu i Boksu.
  Klub wyposażony jest w dwa ringi, siłownię, maty zapaśnicze, worki i gruszki bokserskie oraz inny niezbędny sprzęt.

  Zawodnicy Palestry mają duże osiągnięcia na arenie międzynarodowej w walkach na zasadach K-1, Muay Thai jak również MMA i Kickboxingu.
  Doświadczona kadra trenerska może przygotować każdego zawodnika do walk amatorskich lub zawodowych, jak i doskonale przeprowadzić zajęcia z osobami chcącymi ćwiczyć rekreacyjnie dla zdobycia sprawności fizycznej i pewności siebie.

  Zapraszamy wszystkich chętnych!

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia i fitness club w Sochaczewie »

  Dragon Fight & Fitness Club w Sochaczewie zaprasza do najlepszej w Sochaczewie siłowni i klubu fitness. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o godzinach otwarcia, opis sprzętu oraz oczywiście naszą ofertę. Oprócz zajęć z aerobiku i indywidualnego podejścia do klienta na siłowni oferujemy także trening samoobrony i mieszanych sztuk walki.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Sztuk Walki w Częstochowie »

  Centrum Sztuk Walki i Rekreacji Ruchowej w Częstochowie zajmuje się krzewieniem rekreacji ruchowej.
  Pragniemy propagować sztuki walki w naszym pięknym mieście. Na początek mamy w ofercie: Jujitsu, Aikido, Iaido i samoobronę. Prowadzimy ćwiczenia w sposób realny, ale bezpieczny dla uczestników - zależy nam na tym, aby Centrum było miejscem, gdzie poprawia się zdrowie i kondycję fizyczną.
  Nauczamy zsyntetyzowanych sztuk walki będących realnym, bardzo skutecznym systemem samoobrony i walki bojowej opartej na japońskich szkołach.
  Intensywność zajęć dostosowujemy do grup ćwiczących. Z tego względu mamy w ofercie specjalne zajęcia dla dzieci, pań, osób dojrzałych, młodzieży i dorosłych, a także ekstremalne, na które zapraszamy największych twardzieli. Oferujemy również profesjonalne pokazy sztuk walki.
  Centrum Sztuk Walki jest miejscem, gdzie spotyka się z ludźmi, nawiązuje nowe kontakty, przyjaźnie i oczywiście ćwiczy się wschodnie sztuki walki..

  Jak na razie mamy aikido, jujitsu i iaido, ale oferta z dziedziny sztuki walki będzie stale rozwijana.

  Każdy jest mile widziany i wszystkich chętnych zapraszamy
  - SZTUKI WALKI w Częstochowie są dla każdego... szkoły walki w Częstochowie są dla każdego! /Klub Aikido w Częstochowie, Klub Jujitsu Częstochowa/

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Sportowy Rosomak Muay Thai Warszawa »

  K.S. ROSOMAK powstał na przełomie 2004/05 roku. Prowadzony jest przez Marcina i Ryszarda Grzyba. Obaj legitymujemy się uprawnieniami instruktorskimi i trenerskimi. Pomysł na uprawianie i prowadzenie treningów MuayThai zrodził się na drodze wieloletnich zmagań na sali ze sztukami walki. Wychowankowie K.S Rosomak to uczestnicy zawodów pod patronatem PZMT i PZKB. Startują w formule MuayThai i K-1. Walczyli na ringach amatorskich i zawodowych. Treningi odbywają się w Szkole podstawowej nr 336 przy ulicy Małcużyńskiego 4 Warszawa.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podkarpacka Szkoła Walki Ryu-Te »

  Podkarpacka Szkoła Walki Ryu-Te prowadzi treningi sztuk walki z elementami karate, ju-jutsu, boksu, kickboxing'u. Na treningach poruszamy aspekty związane z technikami czystej samoobrony a także technik interwencyjnych. na naszych zajęciach można trenować z przedstawicielami policji i straży granicznej, jednostki "Strzelec" i harcerstwa

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Treningi Krav Maga »

  Tu znajdziesz informacje o treningach Krav Maga w twoim mieście: Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice. Zajęcia prowadzą instruktorzy Instytutu Krav Maga Jacek Walczak i Anna Krupska. Grupy dla początkujących i zaawansowanych. Zapisy przez cały rok.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • WybierzHobby.pl »

  WybierzHobby.pl to największy w Polsce portal hobbystyczny o szerokiej tematyce. Na naszym portalu znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do rozwijania swoich pasji:
  • artykuły – dzięki którym uzyskasz niezbędną wiedzę,
  • fora dyskusyjne - na których poznasz ciekawych ludzi, uzyskasz pomoc lub podzielisz się doświadczeniem,
  • słownik – który pomoże Ci w wyjaśnieniu różnych zagadnień,
  • blogi – dzięki którym zaprezentujesz siebie oraz będziesz mógł zarażać innych swoimi pasjami,
  • wydarzenia – na których warto być, które warto zobaczyć i których nie chciałbyś przegapić,
  • bazę firm – która w szybki sposób pozwoli Ci odnaleźć interesujące Cię warsztaty, kursy, oraz sklepy z niezbędnymi akcesoriami, bez których rozwijanie pasji byłoby niejednokrotnie niemożliwe.
  Tematyka naszych kategorii jest bardzo szeroka: od rękodzieła, fotografii, poprzez taniec, sporty ekstremalne na grach planszowych, czy wędkarstwie kończąc.
  Z nami nuda się nie uda! – wejdź, zobacz, a może Złapiesz Bakcyla :)

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naringu.pl - BOKS - MMA - K1- Komentarze, Rozmowy, Forum »

  Serwis naringu.pl powstał z myślą o kibicach i zawodnikach skupionych wokół Boksu, MMA oraz K1. Jest to internetowy panel dyskusyjny w postaci nowoczesnego forum umożliwiający komentowanie i wymienianie poglądów na rózne tematy dotyczące w/w sportów walki. Zachęcamy do aktywnego udziału w tworzeniu tego serwisu zarówno kibiców jak i zawodników zarówno amatorskich jak i zawodowych oraz osoby bezpośrednio związane ze sportem.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Treningi wideo - bieganie, fitness i sztuki walki »

  Strongersi to portal na którym pasjonaci sportów dzielą się swoim doświadczenie z początkujacymi sportowcami. W serwisie znajdziecie poradniki dotyczące różnych dyscyplin sportu jak MMA, bieganie, sporty siłowe, tenis czy fitness. Portal wystartował w lutym 2012 roku i od tego czasu będzie w nim przybywało nowych filmów szkoleniowych z różnych dyscyplin sportu.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub sztuk walki COBRA -Taekwondo ITF, karate, kick boxing w Płońsku, Przasnyszu, »

  Treningi Taekwondo tradycyjnego ITF. Propagujemy taekwondo w Płońsku, Przasnyszu, Płocku, Sochaczewie oraz Strzegowie. Ćwiczenia ogólnorozwojowe, rozciągające, szybkościowe uczymy samoobrony, walki realnej oraz walki sportwej. Zajęcia dla dzieci już od 5 roku życia. Program treningowy dostosowany do wieku i umiejętności ćwiczących. Co roku organizujemy wyjazdy na obozy sportowe, liczne wyjazdy na zawody oraz dwa razy do roku egzaminy na kolejne stopnie szkoleniowe. Taekwondo łączy w sobie elementy takich sztuk walki jak karate, kick boxing, krav maga więc zapraszamy na treningi.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis pasjonatów sztuk walki »

  Jeżeli szukasz pasji w życiu i myślisz, że sporty walki mogą Ci ją zapewnić ale brak Ci pomysłu jak rozpocząć przygodę z nimi to serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony www.fighttube.pl Szczególnie przydatne na początku będą filmy instruktażowe, które wprowadzą Cię w świat zawodników i ich taktyk walk. Następnie, zapoznasz się z filmami które zachęcą Cię do dalszych treningów, gdyż ukazane są w nich spektakularne umiejętności na najwyższym poziomie. Podstawą do treningów będzie kategoria z muzyką, która pozwala osiągnąć maksymalne skupienie i odpowiednią motywację. Jeśli interesują Cię treningi poza domem, to właśnie u nas znajdziesz bazę ogłoszeniową dotyczącą lokalizacji miejsc treningowych, oraz opinię innych trenujących tam osób.
  Na naszej stronie znajdziesz tysiące filmów w różnych kategoriach, między innymi: JU-Jitsu, Karate, Judo, Aikido, Iaido, Kendo, Nijutsu, Capoeira oraz BJJ (brazylijskie JU-Jitsu). Systemy walk: izraelska Krav-Maga, rosyjskie Sambo, polski Combat 56, sporty walk: Boks, Kick-Boxing, Zapasy, Chińskie i Tajlandzkie sztuki walki: Sanda/Samshou, Kung-Fu, Jet-Kune-Do, Muay-Thai, Silat, Kali, Wing-Chun, Bokator, trening siłowy, uderzenia/kopnięcia). Jeżeli lubisz oglądać filmy ze sparingów zawodników to dobrze trafiłeś. Posiadamy filmy z walk KSW, UFC, Pride i wiele, wiele innych organizacji. Na rozbudowanym forum możesz dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kung fu Warszawa »

  Chcesz nauczyć się najlepszej sztuki walki od prawdziewego specjalisty? W dzisiejszych czasach powstaje wiele szkół tylko po to, aby oszukać uczniów.Osoby, które chcą zająć się Kung Fu w poważny sposób powinny poszukać autentycznego mistrza. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie przekazu szkoły, każdy autentyczny styl ma drzewo genealogiczne wskazujące założyciela szkoły oraz mistrzów przekazujących wiedzę z pokolenia na pokolenie. Drugim krokiem jest sprawdzenie czy to, co przekazuje instruktor jest autentyczne i czy jest mistrzem danej szkoły. Musimy szczególnie uważać na mistrzów, którzy sami zrobili się mistrzami i nadają sobie sami stopnie i tytuły. Tradycyjny sposób to otrzymanie stopnia mistrzowskiego od własnego mistrza a nie robienie sobie samemu prezentu.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aikikai Międzychód | Aikido Międzychód »

  Strona międzychodzkiego klubu aikido / samoobrony / sztuk walki - Aikikai Międzychód. Prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych. Organizujemy liczne pokazy aikido / sztuk walki oraz uczestniczymy w stażach. Zapraszamy na treningi oraz na oficjalną stronę klubu - http://aikido-miedzychod.pl/

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabrzański Klub Karate Kyokushin »

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o Zabrzańskim Klubie Karate Kyokushin, jego partnerach i instruktorach. Ponadto aktualny rozkład treningów oraz najświeższe informacje z działalności klubu i przygotowywanych imprezach.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »