Strony związane z hasłem: tarcica - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'tarcica':

1 · 2 · następna strona »
 • LARIX - Domy Drewniane »

  Firma LARIX zajmuje się przede wszystkim wykonawstwem budynków z drewna. Budujemy z drewna domy z bali, domy szkieletowe (kanadyjskie) domy całoroczne i letniskowe (rekreacyjne), hotele, zajazdy.
  Firma LARIX, do budowy domów i innych budynków drewnianych, stosuje głównie technologię szkieletową oraz technologię domów z bali - wykorzystujemy bale lite profilowane, okrągłe i klejone.
  W swojej ofercie posiadamy także szeroki asortyment drewna budowlanego, które sprzedajemy zarówno hurtowo jak również detalicznie.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fornir, Tarcica, Blaty drewniane i klejone - Serwis Drzewny. »

  Serwis Drzewny to firma z branży drzewnej oferująca materiały drewniane zarówno dla klientów detalicznych jak hurtowych. Oferujemy forniry, okleiny, tarcicę, deski tarasowe, podłogi drewniane zarówno z drewna krajowego jak i egzotycznego.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarcica »

  Przedsiębiorstwo Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "BUD-LAS" SPÓŁKA Z O.O. prowadzi sprzedaż następujących artykułów jak: płyta osb, konstrukcyjne drewno klejone, piasek budowlany, tarcica. Sprzedawane produkty są uzupełnieniem oferty firmy - domy z drewna, tartak, kopalnie piasku oraz materiały budowlane. Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane współpracy

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. Tartak Stanisław Szymerkowski »

  Strona Tartaku w Gdańsku oraz fili w Gołębiewie. Firma oferuje szeroki wybór drewna konstrukcyjnego, tarcice drewnianą, tarcicę stolarską, elementy małej architektury a także domy i altany drewniane. Swoje produkty tartak oferuje na rynku krajowym jak i zagranicznym.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Teleyko - Sprzedaż i produkcja tarcicy »

  Teleyko - firma posiadająca duże doświadczenie w obróbce drewna, sprzedająca najwyższej jakości tarcice oraz drewno okleinowe. Dysponuje dużą rozmaitością w wyborze gatunków drewna jak na przykład olcha, dąb, jesion, orzech, jawor, wiąz, czereśnia, brzoza, lipa, sosna, modrzew, jabłoń, grusza. Głównymi odbiorcami są producenci mebli, zakłady stolarskie, klienci indywidualni.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Wielowieś »

  Tartak Wielowieś - W. Kocek jest firma rodzinną działającą od 1995r. Firma zlokalizowana jest w Wielowsi - niedaleko Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza gdzie mamy najwięcej klientów, ale dostarczamy nasze produkty także w inne rejony Polski oraz za granicę. Przetwarzamy surowiec drzewny na tarcicę iglasta i liściasta, który następnie możemy suszyć i strugać na nowoczesnych liniach produkcyjnych według wymagań klienta. Posiadamy szeroką gamę wyrobów dostarczamy je dla klientów w kraju i zagranicą. W ofercie deska podłogowa, deska tarasowa, deska elewacyjna, elementy ogrodzeń, elementy placów zabaw, opakowania drewniane, drewno kominkowe, drewno konstrukcyjne, więźba dachowa, krokwie, tarcica. Dostarczamy elementy drewniane producentom placów zabaw, opakowań, ogrodzeń i na place budowy.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dachowe - dachy to nasza specjalność. »

  Firma Centrum Dachowe mieści się w Piszu przy ulicy Gdańskiej 16. Zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych, systemów rynnowych, okien dachowych oraz szerokiego asortymentu związanego z dachami. Świadczymy usługi wykonawstwa, ciesielstwa, dekarstwa, demontażu i utylizacji azbestu oraz odśnieżania dachów.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deska »

  Profesjonalne, przydomowe place zabaw, blaty stołowe z sosny, tarasy drewniane i elewacje drewniane od Drewno Vox. Zalecenia montażowe i eksploatacyjne - poprawna elewacja Wymaga co kilka lat odnowienia. Specjalizacja to więźba dachowa, deska boazeryjna i deska elewacyjna, tarcica, boazeria drewniana i podbitka drewniana. Wyroby z drewna, krawędziak, sztachety, Legar, płyta OSB. Firma Vox zaprasza - elementy konstrukcyjne, tarasy drewniane i deska podłogowa.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak MABOR - tarcica, okleina, deska tarasowa »

  Tartak MABOR - To tartak oraz hurtownia tarcicy suchej i okleiny połączony w jedną firmę.
  Starając się sprostać wymaganiom stolarzy oraz ich odbiorców zwiększyliśmy wymogi jakościowe aby tarcica i okleina, które oferuje nasza hurtownia tarcicy, umożliwiały najlepszą produkcję stolarską.
  Tartak przykłada wiele starań do czynności suszenia, tak by oferowana tarcica i okleina nie przekraczały wilgotnością wymaganych 8%. Poza handlem i produkcją takim asortymentem jak tarcica sucha z gatunków krajowych (jesion, dąb, buk, brzoza, olcha, sosna i inne) oraz fornir naturalna, nasz tartak proponuje także takie materiały jak tarcica egzotyczna (mahonie, merbau, meranti i inne), ramiaki drzwiowe i fryzy.
  Hurtownia tarcicy ukierunkowana jest na sprzedaż materiałów drzewnych do fabryk i firm stolarskich. Jednak tartak posiada również ofertę skierowaną do indywidualnego klienta. Są nimi takie wyroby jak więźba dachowa, drewno budowlane, deski tarasowe, legary tarasowe, konstrukcje drewniane, deski podłogowe lite. Główną uwagę zwracamy na coraz bardziej popularne deski tarasowe. Deska tarasowa ryflowana sosnowa i modrzewiowa jest wybierana przez tych z państwa chcących wykonania miłego dla oka, a jednocześnie przyjaznego tarasu, który ponadto będzie zdobiącym wykończeniem budynku i ogrodu, przy zachowaniu niewielkiej ceny. Tarcica sucha krajowa i tarcica egzotyczna, fornir i okleina oraz deski tarasowe i więźba to podstawowe produkty naszej oferty.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skład Tarcicy Suchej - Niekarzyn »

  Skład Tarcicy Suchej w Niekarzynie w woj. lubuskim sprzedaje tarcicę pozyskiwaną z gatunków występujących w Polsce, suszoną we własnej suszarni: buk naturalny, buk parzony, jesion, klon, dąb.
  Firma sprzedaje również płyty klejone na mikrowczep, tzw."klejonkę" o wymiarach 3,1m x 0,62m x 0,042m.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. Ulkar - drewno to nasza pasja... »

  Firma Ulkar działa na rynku od 1999 roku. Przez ostatnie 10 lat zdołalismy uzyskać dobrą pozycję na lokalnym rynku. Zajmujemy się transportem, handlem i posiadamy własny tartak. Jesteśmy producentem programu ogrodowego(sztachety), oferujemy równiez drewno kominkowe, tarcicę iglastą i liściastą, więźbe dachową, elementy palet i transport specjalistyczny. Chętnie skupujemy drewno.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filipiak S.C. okleiny i tarcica »

  Firma DĄB od ponad 30 lat jest producentem,a blisko 15 lat dystrybutorem oklein.Działalność obejmuje sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów, a oferowany towar jest odpowiednio wyselekcjonowany i cenowo dopasowany do oczekiwań odbiorców.
  W naszej ofercie znajdują się: okleiny naturalne europejskie, egzotyczne, okleiny modyfikowane, ekskluzywne czeczoty, piramidy, obrzeża oraz tarcice. W ofercie mamy kilkadziesiąt rodzajów drewna i fornirów pochodzących z Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Północnej oraz Europy. Od 2001 roku jesteśmy przedstawicielem firmy zajmującej się produkcją sklejek i płyt Paged Sklejka S.A.
  Na życzenie klienta sprowadzamy każdy rodzaj okleiny.
  Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Awigos »

  W tartaku Awigos zaopatrzysz się we wszystkie elementy kluczowe przy budowie dachu. Łatwo i szybko wybierzesz potrzebne Ci deski, krokwie, kontłaty, legary i łaty. Obsługa pomoże Ci w wyborze w sposób fachowy.

  Dodatkowo wszystkim klientom oferowane są: dowóz materiałów do miejsca ich spożytkowania oraz impregnacja towaru. O fachowości tego miejsca niech zaświadczy prawie 20 lat działalności na rynku małopolskim.

  Konkurencyjne ceny zawsze są do negocjacji. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową i zapoznania się z pełną ofertą tartaku.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tartak "TRAK" Nowa Wieś Włocławek - najwyższa jakość! »

  Tomasz Komorowski Oferujemy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne, tarcicę iglastą ogólnego przeznaczenia (deski, krawędziaki) oraz świadczymy usługi fachowego doradztwa w dziedzinie konstrukcji dachowych.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • EgzoDRZEW - podłogi egzotyczne, drewno egzotyczne, blaty »

  Firma Egzodrzew stara się Państwa zbliżyć z naturą poprzez drewniane produkty pod różną postacią: tarcicy, blatów, deski tarasowej, podłogowej i elewacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej http://egzodrzew.pl oraz oczekujemy na Państwa w naszym punkcie sprzedaży, gdzie zawsze jesteśmy do dyspozycji i służymy radą przy wyborze asortymentu z naszej szerokiej oferty. Współpracujemy z największymi firmami importującymi drewno. oferuje podłogi egzotyczne, deski tarasowe, drewno egzotyczne, blaty, panele, elewacje, meble ogrodowe, chemia, akcesoria do montażu i inne.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kora - zakład drzewny »

  Przedstawiamy nowoczesne przedsiębiorstwo Kora Tartak, które mieści się w Gorzelinie, zlokalizowanym niedaleko Lubina. Działamy w przetwórstwie drzewnym już od 1991 roku. Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia i kontaktu telefonicznego, elektronicznego bądź przez formularz, zamieszczony na stronie. Nasze drzewo trafia, zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, a także instytucji, zamieszkałych na terenie Dolnego Śląska. Zajmujemy się wytwórczością desek szalunkowych, bali drewnianych, listew, łat, krawędziaków, belek drewnianych, więźb dachowych i drewna konstrukcyjnego. Proponujemy drewno, niezbędne przy każdej budowie oraz wykończeniu inwestycji budowlanej. Kora Tartak - gwarancją wysokiej jakości usług i artykułów. Warto zamówić drewno właśnie u nas. Szczegóły odkryć można na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Bydgoszcz »

  Sigma to tartak znajdujący się w Grudziądzu i cieszący się niesłabnącą popularnością w całej Polsce. Na polskim rynku istniejemy od roku 1982 i od tego czasu cieszymy się zaufaniem ze strony naszych klientów. Zajmujemy się przeróbką drewna iglastego, ale również liściastego na potrzeby rynku. Wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie, dlatego tym bardziej warto nam zaufać. Korzystamy zawsze z lokalnej bazy surowców. Zapewniamy profesjonalizm, najwyższą jakość usług, ale przede wszystkim terminowość.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • TARTAK TUREK tarcica »

  W Iwkowej jest zlokalizowany w Tartak Turek, jaki jest rodzinną firmą istniejącą od 1982 roku. W sprzedaży posiadamy różne rodzaje tarcicy liściastej i iglastej, suchą oraz mokrą, a także kantówkę budowlaną. Zajmujemy się usługowym suszeniem drewna, przecieraniem, docinaniem, impregnujemy drewno metodą zanurzeniową, a również prowadzimy inne usługi tartaczne. Jesteśmy firmą z niskimi cenami o wysokiej jakości wyrobów i usług, które zapewnia nam wieloletnie doświadczenie i profesjonalna wiedza. Wykorzystujemy wyselekcjonowane gatunki drewna krajowego, a także dysponujemy nowoczesnym sprzętem, w tym zautomatyzowaną suszarnią oraz trakami do przecierania. Posiadamy własny transport. Proponujemy profesjonalne porady w każdej kwestii związanej z obróbką drewna. Szczegółowe informacje na temat oferty umieściliśmy na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fallklandy – bębny kablowe, tarcica, krawędziak »

  Bębny kablowe drewniane to specjalność naszej firmy. Wykonujemy je zgodnie z PN . Bębny możemy dostosować pod indywidualne wymagania przedstawione przez Klienta. Ponadto nasza oferta produkcyjna zawiera: tarcicę, krawędziak, ale także palety specjalne, kantówki, elementy więźby dachowej czy fryzy bukowe. Przykładamy ogromną wagę aby cały nasz asortyment, w tym bębny kablowe drewniane były jak najlepszej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz naszą stroną internetową, na której znajdziecie Państwo wiele przydatnych informacji.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELDREW usługi tartaczne »

  W Robakowie mieści się przedsiębiorstwo Eldrew, które prowadzi tartak. Firma wytwarza wysokiej jakości materiał drzewny, taki jak: deski szalunkowe oraz tarcicę. Dużą uwagę przywiązujemy do profesjonalnej oraz kompleksowej realizacji zamówień. Przestrzegamy terminów, w których zobowiązaliśmy się wykonać zamówienie. Mamy w naszej ofercie pełną propozycję wytworów z wysokiej klasy drzewa, możemy polecić Państwu: bale drewniane, listwy, łaty, krawędziaki, belki drewniane, więźbę dachową, drewno konstrukcyjne czy wspomniane już deski szalunkowe. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami czy instytucjami. Zapraszamy do składania zapytań o szczegóły propozycji, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy przez formularz kontaktowy, umieszczony na witrynie firmy. Zapraszamy serdecznie klientów do odwiedzin witryny internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »