Strony związane z hasłem: technologie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'technologie':

1 · 2 · następna strona »
 • Technonews.pl »

  Inny serwis technologiczny - zaskakujące i niecodzienne informacje, duża dawka technologii z przymrużeniem oka. Serwis skierowany jest do osób zainteresowanych nowościami i ciekawostkami technologicznymi. W Technonews.pl użytkownicy znajdą artykuły poświęcone ciekawostkom technologicznym, programom i piractwu komputerowemu, telefonom komórkowym czy odtwarzaczom MP3, a także znanym osobistościom z branży informatycznej. Dodatkowo w serwisie publikowane są informacje o najnowszych wynalazkach, innowacyjnych produktach oraz nietypowych urządzeniach elektronicznych. Nie brak tu również treści poświęconych nietypowym urządzeniom oraz dziwnym zachowaniom użytkowników sprzętów elektronicznych.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyn technologie internetowe GGWGIGP »

  olsztyn technologie internetowe GGWGIGP, strona realizowana na ćwiczeniach Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Zawiera zadania wykonywane na zajęciach, które obejmują podstawowe informacje dotyczące tworzenia stron WWW w html oraz przykłady tych stron. www.polseo.com

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog IT - Ittechblog.pl »

  IT Tech Blog jest blogiem, na którym znaleźć można codziennie nowe poradniki. Ponadto piszemy o nowościach z branży komputerowej oraz świata internetu. Nie omijamy także opisów nowinek technicznych oraz gier komputerowych.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-szycie - Portal »

  Portal e – szycie.pl jest pierwszym serwisem szwalniczym w Polsce. Stworzony przez młodych, zdolnych ludzi przekazuje najważniejsze informacji z branży szwalniczej. Zajmujemy się zarówno stroną techniczną tzn. maszyny itp., jak również odzieżą, obuwiem, pasmanterią, materiałami. Na stronie znajdziemy ciekawe artykuły, newsy ze świata mody, dowiemy się co w obecnym sezonie będzie modne, znajdziemy relację z największych targów i pokazów mody. Na stronie odnajdziemy wszelkie potrzebne informacje, które wedle życzenia mogą być uzupełniane przez naszych czytelników.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominek - kominki, wkłady kominkowe, portal o kominkach »

  Vortal poświęcony tematyce kominkowej jest patronem kwartalnika Kominek. Kominki, wkłady kominkowe, piece wolnostojące, obudowy kominkowe, aranżacje, a także materiały do budowy kominków (kamień, kafle, steatyt), paliwa (drewno, pellety, gaz, biopaliwa) oraz najnowsze trendy we wzornictwie. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na kominek.org.pl.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hardware24.pl - Recenzje, komputery i technologia »

  Hardware24.pl to poral o sprzęcie komputerowym i najnowszych technologiach. Znajdziesz u nasz recenzje sprzętu komputerowego i pełne testy sprzętu. Będziesz mógł przeczytać najważniejsze informacje na temat procesorów, dysków twardych, ramu, monitorów i całego sprzętu do komputerów stacjonarnych i przenośnych. Wejdź i czytaj co nowego producenci sprzętu nam oferują.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • MixPc – internet i komputery »

  MixPc - to blog komputerowy o komputerach i internecie. Sprawdź najciekawsze informacje dotyczące całej branży IT i zapowiedzi różnych edycji sprzętu. Będziesz mógł zaznajomić się z ciekawymi projektami w internecie i nie tylko. Nowości dotyczące technologi i komputerów tylko w naszym najciekawszym blogu komputerowym.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Easy-soft | elektronika i programowanie mikrokontrolerów »

  Dynamicznie rozwijający się portal dla elektroników związany z programowaniem mikrokontrolerów i projektowaniem układów elektronicznych. Znajdziesz na nim między innymi gotowe do użycia procedury, projekty urządzeń, nowości ze świata elektroniki, testy aparatury pomiarowej, kursy i wiele innych.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • IOnline.pl - Blog - Wiadomości, fakty, ciekawostki, wydarzenia oraz trendy »

  Spojrzenie na świat okiem młodego polaka. Najciekawsze wiadomości, fakty, ciekawostki, wydarzenia oraz trendy ze wszystkich dziedzin. Blog a zarazem portal gdzie znajdziesz moje przemyślenia oraz to co wydarzyło się na prawdę. Recenzje gier, relacje z wydarzeń oraz aktualności z Polski i świata.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • B2B I9S Biznes dla biznesu. Oferty biznesowe i raporty kooperacyjne B2B »

  B2B I9S jest internetowym serwisem typu biznes dla biznesu, który oferuje usługi bezpłatne i płatne. Użytkownik otrzymuje dostęp do bazy danych, w której widoczne są profile biznesowe i raporty współpracy innych Użytkowników oraz informacje na ich temat. System I9S to przede wszystkim promocja międzynarodowa oraz polecenie - polecanie rzetelnych firm do współpracy długofalowej. I9S to wymiana doświadczeń i kojarzenie się firm.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kezzlock Studio Interactive »

  Kezzlock Studio Interactive - Agencja zajmująca się kreacją, produkcją, technologią internetową.

  Misją Kezzlock Studio Interactive jest dostarczać rozwiązania internetowe, które wspierają efektywnie czynności biznesowe Klientów.

  Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i projektowane całkowicie indywidualnie, na specjalne zlecenia. Rozwiązania internetowe to nasza pasja.

  Na każdym etapie tworzenia systemu prowadzimy konsultację z naszymi Klientami, aby wybrane rozwiązania były optymalne i ukierunkowane na ich indywidualne potrzeby.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklepy.gazeta.pl »

  Projekt sklepy.gazeta.pl jest katalogiem SEO, gromadzącym wpisy serwisów internetowych tematycznie powiązanych z rynkiem e-commerce. Serwis umożliwia budowanie i umacnianie pozycji sklepów na polskim rynku internetowym oraz wypracowywanie przewagi nad konkurencją.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Konstrukcje stalowe są najbardziej rozpoznawalne dzięki szerokiemu zastosowaniu materiału w zakresie zbiorników na materiały stałe i płynne. W kolejności mamy następnie hale stalowe i praktycznie ten rodzaj konstrukcji jest najczęściej dostrzegany zwłaszcza w miastach, gdzie buduje się wiele tego rodzaju obiektów, stanowiących miejsce pracy. Stal jest materiałem o bardzo dobrych wytrzymałościach na ściskanie i rozciąganie, znacznie przewyższając w tej kwestii beton. Mała waga, pozwala stosować stal w obiektach wymagających dużej rozpiętości bez dodatkowych podpór. Konstrukcje stalowe postrzegane są również jako konstrukcje ekologiczne. Dzięki rozwiniętej gałęzi zarówno przemysłu jak i technologii wytwarzania dysponujemy szerokimi możliwościami odzysku materiału. Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza dla inwestorów, którzy decydując się na inwestycję mogą w przyszłości odzyskać do 85% wartości materiału - co w przypadku np betonu jest niemożliwe. Dodatkowy atut konstrukcji ze stali to możliwości ich rozbierania, łatwej modernizacji, naprawy uszkodzonych elementów. Dzięki zastosowaniu połączeń śrubowych jesteśmy w stanie przenieść obiekt na nowej miejsce. Stal można modyfikować jej składem chemicznym, dlatego też mamy różne gatunki stali o różnych właściwościach mechanicznych. Dzięki takiej kompozycji materiału realizując biurowce, wysokościowce możemy zastosować taki sam przekrój materiału od fundamentu po sam szczyt - zyskując znaczną część powierzchni użytkowej.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mowimyjak.pl - portal poradniczy - najlepsze porady, informacje, fakty »

  Mowimyjak.pl - portal poradniczy - najlepsze porady, informacje i fakty. Mnóstwo dobrych porad dla każdego. Mowimyjak.pl to sport, informacje, kultura, rozrywka, plotki, film, kino, kobieta, mężczyzna, dom, dziecko, wnętrza. Wiemy jak, mówimy jak, dlaczego i kto. Kto jest kim

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron WWW Dla Zmeczonych Dniem »

  Katalog udostępnia najciekawsze witryny internetowe,
  będąc podzielony na blisko 41 tematów które są sprawdzane raz w miesiącu pod kątem poprawności odbioru wpisów daje gwarancję bezawaryjnego działania Katalogu. A o to wybrane kategorie:
  Aukcje Internetowe, Film Online, Portale, Informacje, Randki, Webmaster, Hobbystyczne, Praca, Religia, Kulinaria, Tylko dla Pań, Małżeństwo, Technologie, Gry. To wszystko oraz wiele innych kategorii tematycznych na stronie niniejszego Katalogu.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • INNAGAZETA »

  Innagazeta - dodawaj własne artykuły! Gazeta inna niż wszystkie. Humor, rozrywka, śmieszne opisy. Zdjęcia, filmy, muzyka, teledyski. Gwiazdy internetu i ich życie. Wszystko w jednym miejscu :)Horoskop, Polityka, Religia

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • JakTak.pl - poradniki online »

  JakTak.pl to serwis z poradnikami. Dodawane teksty są odpowiedzią na często zadawane przez internautów pytania. Każdy artykuł został napisany tak, by przekazać maksimum wiedzy użytkownikowi i jak najpewniej doprowadzić go do rozwiązania jego problemu. Na stronie znajdują się zarówno materiały dotyczące nowych technologii, jak i codziennych kłopotów związanych z prowadzeniem domu. Także osoby zainteresowane zdrowiem i sportem znajdą coś dla siebie - na stronie znalazły się porady dotyczące urody, medycyny domowej oraz odchudzania.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technologie dla kompleksowego cynkowania ogniowego stali »

  CHEM-PROTECT - nasza oferta jest skierowana przede wszystkim dla cynkowni ogniowych pragnących otrzymywać najlepsze efekty obróbki chemicznej stali w cynkowaniu ogniowym.

  Nasza firma jest najlepszym dostawcą produktów i technologii dla polskiego sektora ocynkowni ogniowych, gwarantującym wsparcie w zakresie min.:
  - Produktów - kąpiele odtłuszczające, inhibitory i dodatki do trawienia, topniki, dodatki stopowe, rafinatory, produkty do pasywacji.
  - Technologii - poprawa jakości, oszczędność energii, zmniejszenie zużycia cynku, zmniejszenie ilości odpadów.
  - Ochrony środowiska - ograniczenie wód popłucznych, ograniczenie emisji z kąpieli, odzysk cynku z odpadów, zmniejszenie ilości odpadów, regeneracja i recykling zużytych kąpieli.

  Regularnie aktualizujemy naszą ofertę i proponujemy zawsze najnowsze ale sprawdzone technologie światowe oraz doradzamy jaki kiedy optymalnie je stosować. Naczelną naszą zasadą przy doborze środków chemicznych do cynkowania było uzyskanie konkretnych efektów ekonomicznych oraz dekoracyjnych powłok cynkowych. Proponowane przez nas rozwiązania są energooszczędne, wygodne w użyciu w warunkach produkcyjnych oraz ograniczają w sposób istotny ilość emitowanych w procesie odpadów.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vlog – czyli video blog, krok po kroku »

  Zapraszam na stronę, gdzie szczegółowo przedstawiona jest droga rozwoju vloga od początkowych etapów przygotowań, aż po publikację pierwszych materiałów. Poznasz tu podstawowe zagadnienia z dziedziny nagrywania materiałów video, ich obróbki, czy też zamieszczania w odpowiednich serwisach, jak chociażby najpopularniejszym w Polsce YouTube.

  Dyskutujemy również o vlogu, jako modelu biznesowym, pozwalającym zarobić dodatkowe przychody, a nawet zastąpić nimi normalną pensję, przy okazji tworząc coś co się lubi i zainteresuje publiczność. Dowiesz się z kim współpraca się opłaca, a w jakich przypadkach to tylko strata czasu (i pieniędzy).

  Planujesz swój start w świecie vlogerów? Nie mogłeś lepiej trafić, krok po korku poznasz tajniki tego hobby (a dla niektórych też zawodu), tak by ostatecznie samemu zaprezentować się szerszemu gronu widzów. Nie musisz mieć praktycznie żadnej wiedzy na ten moment, wszystkiego nauczysz się ze strony.

  Autor bloga, swoje zainteresowania, a tym samym filmy, kieruje w stronę gier oraz technologii. Liczne unboxingi, czy recenzje i testy najnowszych urządzeń. Ciekawe gameplaye, czy też bardziej letspleje („zagrajmy w”) otoczone komentarzem autora. Głównie z najnowszych produkcji, lub gier już dawno zapomnianych, czy też tych, które nigdy specjalnie nie miały okazji się wybić… Od czasu do czasu znajdą się również przemyślenia z życia codziennego.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • JKSP rozwiązania informatyczne dla firm »

  Wdrażamy nowoczesne systemy informatyczne, B2B, CRM, e-commerce, ERP i inne. Oferujemy kompleksową i stałą opiekę nad siecią, oprogramowaniem i sprzętem komputerowym używanym w firmie w ramach outsourcingu IT. Stosowane przez nas rozwiązania poprawiają organizację pracy. Zwiększają konkurencyjność i rentowność firmy. Obsługujemy firmy i instytucje m.in. w Otwocku, Józefowie, Warszawie.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »