Strony związane z hasłem: telewizja przemysłowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'telewizja przemysłowa':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Alarmy »

  Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność.
  Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa dom, sklep, biuro, magazyn a także każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Instalacja anten Kraków - serwis tvsat Chrzanów, anteny »

  Instalacja anten Kraków, Chrzanów- zajmujemy się systemami zbiorczymi anten, instalacja anten, dodatkowo przygotowujey systemy telewizji przemysłowej. montaż anten,Instalacja anten Kraków, Chrzanów- zajmujemy się systemami zbiorczymi anten, instalacja anten, dodatkowo przygotowujey systemy telewizji przemysłowej. montaż anten

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Jureko Inteligentny Dom »

  FIRMA OFERUJE NOWOCZESNE SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKU. ROK ZAŁOŻENIA 1997.
  Obszar działania: Piła - Poznań - Gorzów - Bydgoszcz - Toruń - Szczecin - Koszalin - Słupsk

  Obecnie Jureko Inteligentny Dom świadczy szereg usług poprawiających komfort życia oraz gwarantujących poczucie bezpieczeństwa. Z szerokiego wachlarza proponowanych przez firmę rozwiązań w zakresie instalacji sygnalizujących, elektrycznych, grzewczych oraz wentylacyjnych, na szczególną uwagę zasługują:

  - Automatyczne sterowanie budynkiem,
  - Instalowanie systemów alarmowych (kontrola obecności, systemy przeciwpożarowe, kontrola stężenia gazów w powietrzu, itp.), w tym również wizualizacja systemu alarmowego,
  - Instalowanie systemów kontroli dostępu (domofony, wideofony, dostęp osób uprawnionych),
  - Instalowanie telewizji przemysłowej (monitoring),
  - Instalacja oraz sterowanie oświetleniem.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż i naprawa anten sat i rtv, domofonów, wideodomofonów, cctv »

  Wykonujemy usługi w zakresie montażu anten satelitarnych i naziemnych dvb-t, wykonujemy zbiorcze instalacje antenowe SMATV dla hoteli, domów jednorodzinnych, biur i pensjonatów. Instalujemy domofony i wideodomofony. Wykonujemy instalacje monitoringu, telewizji przemysłowej oraz dostępu warunkowego. Oferujemy możliwość zakupów na naszym sklepie internetowy instalowanego sprzętu. Oferujemy usługi serwisowe dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w zakresie serwisu domofonów w postaci stałych umów abonamentowych.
  Obsługujemy Śląsk i Zagłębie Dąbrowskie w miejscowościach:
  Katowice, Chorzów, Bytom, Radzionków, Siemianowice Śląskie.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring - Telewizja Przemysłowa »

  Firma zajmuje się instalacją i wdrażaniem profesjonalnych systemów monitoringu, telewizji przemysłowej, CCTV, systemów kontroli dostępu i rozwiązań sieciowych dla firm w Polsce oraz na terenach Śląska, Dolnego Śląska i Małopolski. Skorzystaj z usług profesjonalistów w zakresie telewizji przemysłowej. Posiadamy w dobrych cenach sprzęt do monitoringu firmy Panasonic.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona i zabezpieczenia »

  Firma Thor Sp. z o.o. zajmuje się ochroną i zabezpieczeniami elektronicznymi od 1990 roku. Jesteśmy przedstawicielem izraelskiego producenta systemów kontroli dostępu i monitorowania alarmów DDS. Projektujemy, instalujemy i konserwujemy systemy kontroli dostępu, alarmowe, CCTV i przeciwpożarowe. Wykonujemy usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz monitorujemy alarmy.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ISB Zabezpieczenia - kamery przemysłowe, systemy alarmowe »

  Kamery przemysłowe, systemy alarmowe, kontrola dostępu, monitoring. Sprzedaż, instalacja,serwis. Firma zajmuje się montażem kamer przemysłowych, systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu. W ofercie znajdują się: kamery przemysłowe, cctv, systemy alarmowe, rejestratory, czujki ruchu, centrale alarmowe, okablowanie, akcesoria, monitory, zasilacze ups. www.isbzabezpieczenia.pl

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Satel Kraków »

  Maksys - sprzedaż systemów alarmowych, kontroli, systemów cctv (telewizja przemysłowa) oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zachęcamy do zakupów w sklepie Maksys. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz promocję. Sklep Maksys zaprasza do odwiedzania sklepu internetowego z zabezpieczeniami.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczne Systemy Alarmowe - alarmy i inne zabezpieczenia »

  Strona dotycząca usług związanych z systemami alarmowymi, telewizją przemysłową, kontrolą dostępu. Krótko i w prosty sposób charakteryzująca różne rodzaje instalacji oraz zawierająca podstawowe informacje o firmie.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep i serwis komputerowy »

  Sklep komputerowy, którego pracownicy związani są z branżą od 1990 r.
  Oprócz zakupów możecie Państwo zasięgnąć porady w zakresie najnowszych technologii IT stosowanych w domu oraz przedsiębiorstwach. Posiadamy również profesjonalny serwis laptopów, komputerów, drukarek, monitorów. Projektujemy, instalujemy oraz opiekujemy się sieciami teleinformatycznymi.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • OC-SERWIS Warszawa –Systemy alarmowe »

  Usługi świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
  Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
  Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne, obiekty handlowe, instytuty, placówki zdrowotne i edukacyjne, banki, osoby prywatne.

  ZAKRES USŁUG:


  Instalacje systemów alarmowych do mieszkań domów firm, montaż telewizji przemysłowej osiedla firmy domy,kontrola dostępu, podłączenia alarmów do stacji monitorowania agencji ochrony, opieka nad systemem alarmowym. Serwis naprawa systemów alarmowych satel, serwis kamer, modernizacja telewizji przemysłowej, systemy alarmowe satel, montaż kamer, instalacja kamer ukrytych, monitoring domów, monitoring szkół, serwis naprawa-
  świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
  Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
  Z naszych usług korzystają firmy jak i osoby prywatne

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ochrony POL-PATROL – security Sp. z o.o »

  Agencja ochrony POL-PATROL-security 1993 koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia, montaż systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, monitoring obiektów z interwencją.

  MONITORING:
  > 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym
  > elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie
  > reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napadu

  SYSTEMY ALARMOWE :
  Instalujemy kompleksowo-

  > systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów
  > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN
  > systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video
  > telewizja dozorowa CCTV

  OCHRONA FIZYCZNA

  Realizowana jest przez pracowników firmy POL-PATROL zgodnie z procedurami chronionego obiektu, których głównym celem jest sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem a w szczególności ograniczenia swobodnego poruszania się osób nieupoważnionych a także zapobiegania włamaniom, kradzieżą i dewastacjom oraz ochroną osób w strefie dozoru.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • OCHRONA-DOMU.pl »

  Tworząc ten dział kierowaliśmy się chęcią stworzenia oddzielnej komórki Agencji Ochrony, która przywiązując szczególną wagę do jakości dobieranych podzespołów (CCTV i SSWiN) oraz należytego i sumiennego wykonania montażu przyczyni się do lepszej obsługi klienta końcowego, a system zabezpieczenia jaki zostanie zainstalowany będzie się odznaczał niezawodnością i skutecznością w spotkaniu z intruzami dla których zostały zainstalowany.
  Oferujemy rozwiązania kompleksowe jak i jednostkowe elementy służące rozbudowie czy też wymianie w już istniejących konfiguracjach. Zapewniamy fachową poradę oraz wybór optymalnego rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.


  • TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA
  • INSTALACJA DYSKRETNEJ OBSERWACJI
  • INSTALACJA KAMER
  • MONITORING
  • MODERNIZACJA TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ
  • NAPRAWY ALARMÓW FIRMY SATEL
  • MONTAŻ KAMER
  • MONTAŻ ALARMÓW

  Oferujemy rozwiązania kompleksowe jak i jednostkowe elementy służące rozbudowie czy też wymianie w już istniejących konfiguracjach. Zapewniamy fachową poradę oraz wybór optymalnego rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa Kraków »

  Firma Scazi zajmuje się wykonywaniem instalacji telewizji przemysłowej. Instalacje wykonywane są przez nas kompleksowo od przygotowania szczegółowego projektu systemu po instalację poszczególnych urządzeń na obiekcie. Posiadamy w naszej ofercie urządzenia TOPowych światowych producentów sprzętu telewizji przemysłowe. Oprócz klasycznej telewizji w naszej ofercie posiadamy również urządzenia IP. Na stronie internetowej znajdą Państwo naszą szczerszą ofertę. Zapraszamy

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pełna oferta firmy D-max »

  Profesjonalne systemy bezpieczeństwa firmy D-MAX. Kamery, telewizja przemysłowa, CCTV. D-max to marka stworzona przez Dongyang-Unitech z Korei, który od 1992 roku produkuje urządzenia telewizji przemysłowej dla wielu firm z branży CCTV. Wszystkie produkty marki D-max charakteryzuje najwyższa jakość i zaawansowanie technologiczne. Pełna oferta sprzętu Dmax.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy Alarmy Telewizja przemysłowa »

  Firma Unitrez Elektronik zajmuje się sprzedażą i montażem osprzętu z dziedzin: alarmy, telewizja przemysłowa, systemy ppoż, domofony, videodomofony, wszelakie zabezpieczenia elektroniczne takie jak systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu. Zajmujemy się także projektowaniem wszelkich systemów zabezpieczeń ochrony antywłamaniowej (ealarmy, ochrona techniczna). Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą doradczą.

  Firma nasza istnieje od roku 1992.r . Zdobyte doświadczenia i ugruntowana pozycja rynkowa umożliwiają nam zaoferowanie każdego typu instalacji alarmowej bez względu na wielkość obiektu, począwszy od małych w domkach jednorodzinnych jak i rozbudowanych w zakładach przemysłowych i bankach.

  Specjalizuje się wykonywaniu profesjonalnych systemów alarmowych spełniających wymagania Polskiej Normy PN-93-E-08390 w oparciu o urządzenia renomowanych firm: SATEL, SIEMENS-ALARMCOM, ARITECH, TEXECOM, DSC, GALAXY.

  Zapewniamy:

  * opracowanie projektu technicznego,
  * kompleksowe wykonanie instalacji,
  * przeszkolenie personelu w zakresie jej obsługi,
  * podłączenie obiektu pod system monitoringu,
  * pełny 24 godzinny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  * system konserwacji,
  * doradztwo, konsultacje, ekspertyzy.

  Ponadto dysponujemy własnym sklepem i magazynem części - największym na terenie województwa opolskiego.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Sklep internetowy firmy Cam-Pol - specjalizacja sklepu to telewizja przemysłowa, monitoring wizyjny, kamety cctv. Sklep internetowy oferuje: systemy alarmowe, kamery przemysłowe, rejestratory, kamery kolorowe i czarno-białe. Zapraszamy Państwa- telewizja przemysłowa, monitoring.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe »

  Bogata oferta telewizji przemysłowej i dozorowej oraz systemów alarmowych SSWiN wraz z akcesoriami niezbędnymi do działania zintegrowanego systemu bezpieczeństwa i monitoringu to filary strony internetowej firmy ETNA-plus. Internetowy katalog produktów i rozwiązań pozwoli zapoznać się z dostępnymi możliwościami przed kontaktem z konsultantem firmy, którego można znaleźć w dziale „kontakt”.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Action - kamery przemysłowe ip cctv, rejestratory cyfrowe, monitoring ip, Karty DVR »

  Kamery ip, rejestratory cyfrowe, kamery bezprzewodowe, kamery przemysłowe ip, monitoring, telewizja przemysłowa CCTV, Karty DVR, Kamery kopułkowe, Kamery zewnętrzne, Kamery IP WIFI, Alarmy bezprzewodowe

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • A&M - Systemy zabezpieczeń budynków - Wideodomofony i Domofony, Alarmy, CCTV, Automatyka bram »

  Rzetelność, kompetencja, terminowość, miła obsługa, niskie ceny - to tylko niektóre z naszych zalet.

  Proponujemy swoim klientom pełną obsługę w zakresie najnowszych technologii. Firma cały czas inwestuje w kapitał ludzki i rozwój firmy, zatrudnia młodych ambitnych ludzi, bardzo zaangażowanych w swoją pracę co znajduje odzwierciedlenie w jakości naszych usług. Jeśli jesteś zainteresowany montażem zakupionych u nas produktów możesz liczyć na upusty i promocje.

  Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem urządzeń oraz instalacji m.in.:

  - viedeofonów oraz domofonów
  - systemów alarmowych
  - telewizji przemysłowej CCTV
  - systemów kontroli dostępu
  - systemów przeciwpożarowych
  - automatyki bram wjazdowych i drzwi garażowych

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »