Strony związane z hasłem: Terapeuta - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Terapeuta':

1 · 2 · następna strona »
 • Pomoc Psychologiczna »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Oferuję pomoc psychologiczną dla osób dorosłych i młodzieży. Jeśli masz wątpilwości lub pytania odnośnie tego jak wygląda psychoterapia i do kogo jest skierowana informację znajdziesz na mojej stronie. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub masz jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Anna Małysz - Psychoterapia Bielsko-Biała »

  Gabinet terapii psychologiczno-pedagogicznej położony jest 5km od centrum Bielska-Białej. W gabinecie zajęcia prowadzi pedagog i terapeuta z 35 letnim doświadczeniem w wykonywaniu zawodu. Anna Małysz prowadzi psychoterapię, terapię pedagogiczną dla dzieci, młodzieży, par, rodziców, małżeństw i rodzin. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychemedica »

  Ośrodek Psychologiczny: psychoterapia, terapia małżeńska, mediacje, diagnoza, konsultacje, szkolenia, interwencja kryzysowa, negocjacje kryzysowe.
  Zapraszamy do zapoznania sięz naszą działalnością na stronie www.psychemedica.pl . Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 505-705-425 u psychologa Magdaleny Abramowicz

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ars Dicendi Gabinet Logopedyczny Katarzyna Wojtaszyk- Stachowska »

  Prywatny gabinet logopedyczny prowadzony przez specjalistę logopedę Katarzynę Wojtaszyk- Stachowską. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą w wadami wymowy (m.in. kappacyzm, gammacyzm, seplenienie, rotacyzm, mowa bezdźwięczna, betacyzm, lambdacyzm, nosowanie)oraz zaburzeniami mowy. Prowadzimy terapię opóźnionego rozwoju mowy,zaburzeń tempa mowy i zaburzeń słuchu fonemowego. Pomagamy dzieciom i młodzieży z problemami dyslektycznymi. Proponujemy dzieciom ćwiczenia usprawniające aparat artykulacyjny, ćwiczenia rozwijające słuch fonemowy i fizyczny, zajęcia logorytmiczne, emisyjne i oddechowe. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy i dostosowane są do potrzeb i możliwości naszych pacjentów. W naszej ofercie mamy ponadto zajęcia wspierające rozwój dziecka i pomoc w pokonywaniu problemów w nauce. Rodzicom proponujemy konsultacje w czasie których nasi specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące rozwoju dziecka, terapii logopedycznej i pedagogicznej oraz kwestii wychowania dzieci.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Życiowa: Psycholog domowy »

  Psychologiczne usługi środowiskowe: wizyty domowe psychologa, interwencje kryzysowe, psychoedukacja, terapia krótko i długoterminowa osób z problemami psychicznymi takimi, jak: depresja, schizofrenia, zaburzenia lękowe, fobie, zaburzenia dwubiegunowe afektywne. nnTerapia Życiowa została założona w roku 2009. Zasady funkcjonowania firmy zostały zaczerpnięte w dużej mierze z brytyjskiego modelu opieki socjopsychiatrycznej, opierającego się przede wszystkim na opiece środowiskowej. Domowe wizyty psychologa pozwalają na oddziaływanie terapeutyczne w miejscu zamieszkania Klienta, systematyczne monitorowanie stanu zdrowia oraz zapewnianie wsparcia i pomocy w dziedzinach szczególnie trudnych dla Klienta. nnProces postępowania rehabilitacyjno - wspierającego polega na podejmowaniu aktywnych działań na rzecz poprawy jakości życia i samopoczucia psychicznego, samodzielnego funkcjonowania oraz powstrzymania nawrotu choroby.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Barbara Wągiel - Psycholog Terapeuta »

  Gabinet psychologiczny. Porady psychologiczne. Pomoc w problemach rodzinnych i małżeńskich, mediacje. Pomoc w depresji, nerwicach, stanach lękowych i bezsenności. Psychoterapia indywidualna i grupowa. Treningi kreatywności i warsztaty terapeutyczne.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nuit Magique - Barbara Wągiel »

  Wydawnictwo - psychologia, poezja, bajki dla dzieci. Gabinet psychologiczny. Porady psychologiczne. Pomoc w problemach rodzinnych i małżeńskich, mediacje. Pomoc w depresji, nerwicach, stanach lękowych i bezsenności. Psychoterapia indywidualna i grupowa. Treningi kreatywności i warsztaty terapeutyczne.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt - Tomasz Jaksik »

  Gabinet Psychoterapii Gestalt w Gliwicach oferuje psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, konsultacje, poradnictwo, pomoc dla osób w kryzysie oraz terapię małżeńską/terapię par. Gabinet mieści się w centrum, przy gliwickim rynku.

  Psychoterapia Gestalt to profesjonalna metoda pomocy dla wszystkich tych, którzy:
  - mają problemy w związkach partnerskich, problemy rodzinne lub wychowawcze,
  - przeżywają trudności emocjonalne, życiowe kryzysy, załamania,
  - cierpią na dolegliwości psychosomatyczne,
  - cierpią z powodu stanów depresyjnych lub objawów nerwicowych,
  - borykają się z utratą sensu życia lub doświadczają problemów egzystencjalnych,
  - doświadczają trudności w obrębie własnego funkcjonowania zawodowego,
  - poszukują wsparcia w okresach żałoby, rozwodu, rozstania, czy innych trudnych zmian życiowych,
  - chcą odkrywać własny potencjał i nowe możliwości w swoim życiu,
  - poszukują rozwoju osobistego, pogłębienia związków z ludźmi, czy większej świadomości siebie.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Gestalt - Warszawa »

  Gabinet terapeutyczny ”NasTroje” jest prywatnym ośrodkiem oferującym pomoc terapeutyczną na bazie koncepcji Gestalt. Na miejsce pracy wybraliśmy dwie warszawskie lokalizacje: Wilanów i Żoliborz.

  Oferujemy Ci swoją pomoc jeśli:

  * Doświadczasz częstych problemów w zwiazkach i relacjach z innymi ludźmi
  * Cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  * Twoje emocje coraz częściej wymykają się spod Twojej kontroli
  * Żyjesz w ciągłym stresie
  * Dobrze znane jest Ci poczucie pustki i braku sensu życia
  * Chciał(a)byś lepiej zrozumieć siebie i własne wybory życiowe
  * Masz potrzebę rozwoju swojego potencjału

  Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Terapia hipnozą - doświadczony hipnoterapeuta kliniczny, Artur Sołtys, pomoże w problemach osobistych i zdrowotnych.

  W szerokim spektrum przypadłości poddających się bardzo dobrze leczeniu hipnoterapią są m.in.:
  - problemy z samooceną,
  - brak wiary w siebie,
  - fobie (lęki),
  - problemy psychosomatyczne,
  - uzależnienia (tytoń, alkohol, substancje odurzające),
  - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
  - depresja,
  - zaburzenia łaknienia (otyłość, anoreksja, bulimia),
  - problemy seksualne.

  Hipnoterapia pomaga również odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości, zrozumieć lepiej siebie, swoje zachowania, wzmocnić psychikę, odkryć swoje talenty i zdolności, odnaleźć drogę życiową.

  Spotkania w Krakowie, Katowicach oraz w Gliwicach.
  Kontakt tel. 517464325, e-mail: artur@hipnosfera.pl, strona internetowa: www.hipnosfera.pl

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rodzinna »

  Pracownia prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię dzieci, młodzieży i dorosłych,
  terapię par, terapię rodzinną,mediacje rodzinne, warsztaty.

  Zapraszamy osoby szukające szybkiej i konkretnej pomocy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych (w szczególności problemów małżeńskich, wychowawczych i rodzinnych oraz problemów wieku dojrzałego), pragnące pogłębić wiedzę na swój temat i zdobyć nowe umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie w życiu.
  Pracownia Rodzinna
  Warszawa Mokotów
  tel. 602 774 777

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt "Nastroje" »

  Prywatny ośrodek oferujący pomoc terapeutyczną na bazie koncepcji Gestalt.

  Jeśli:

  * Doświadczasz częstych problemów w zwiazkach i relacjach z innymi ludźmi
  * Cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  * Twoje emocje coraz częściej wymykają się spod Twojej kontroli
  * Żyjesz w ciągłym stresie
  * Dobrze znane jest Ci poczucie pustki i braku sensu życia
  * Chciał(a)byś lepiej zrozumieć siebie i własne wybory życiowe
  * Masz potrzebę rozwoju swojego potencjału

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Poznań »

  Gabinet Psychoterapii Gestalt – oferuje profesjonalną pomoc osobom, które doświadczają różnego rodzaju lęków lub obniżenia nastroju; które właśnie przeżywają kryzys lub też zmagają się ze swoimi problemami od wielu lat. Pomoc uzyskają tu również osoby, które czują się źle a nie wiedzą dlaczego, i te, które szukają sensu w swoim życiu. Psychoterapia Gestalt jest relacją, dającą możliwość doświadczenia i głębszego zrozumienia swoich emocji i zachowań. Jest też źródłem odkrywania własnych zasobów, możliwości i odnajdywaniem swojego prawdziwego JA. nPsychoterapia prowadzona jest przez doświadczoną psychoterapeutkę, posiadającą Certyfikat Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty.nnIstotą terapii Gestalt jest poszerzanie świadomości uczuć, potrzeb, mechanizmów działania a także tego, co się dzieje w naszym ciele. Uświadomienie sobie tego, co robię i czego nie robię, stanowi pewny krok by dokonać znaczącej zmiany w życiu. Często problemy mają swoje korzenie w doświadczeniach z przeszłości, powstają w wyniku \"niedokończonych\" sytuacji, spraw, które przytrzymują naszą energię i nie pozwalają żyć w pełni. Terapia Gestalt daje możliwość dokończenia tych spraw w bezpiecznej atmosferze. Świadomość siebie, swoich ograniczeń a także mocnych stron, daje możliwość dokonywania wyborów zgodnych z własnymi potrzebami.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii »

  Gabinet psychoterapii – psychoterapia integracyjna – łącząca różne podejścia w psychoterapii. Dostosowanie procesu psychoterapii do osoby – jej mocnych stron, zasobów, deficytów, potrzeb. Uważne słuchanie pacjenta. Budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz, Elbląg »

  Gabinet psychoterapeutyczny Emilii Jurewicz w Elblągu oferuje konsultacje oraz psychoterapię indywidualną.

  Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, jednak zanim wspólnie podejmiemy decyzję o rozpoczęciu współpracy, odbywają się konsultacje. Zwykle są to 3-4 spotkania, mające na celu rozpoznanie natury problemu osoby zgłaszającej się oraz ustalenie zasad dalszych spotkań. Konsultacje służą także określeniu czy metoda psychoanalityczna jest w danej sytuacji najlepszą z możliwych metod.

  Sesje psychoterapeutyczne odbywają się indywidualnie, zwykle 2-3 razy w tygodniu, zawsze w te same dni, o ustalonej porze i trwają 50 minut.

  W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny sesji.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego Adam Zawielak »

  Pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching i szkolenia.
  Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego dedykowana osobom, firmom oraz instytucjom pragnącym wprowadzić zmiany w swoim życiu prywatnym lub/i zawodowym.
  Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, że odnosimy wrażenie utknięcia w martwym punkcie. Jeśli czujesz, że nadszedł czas wprowadzić zmiany w Twoim życiu osobistym, zawodowym, albo Twoja firma potrzebuje odmiany lub po prostu chcesz się rozwijać i oczekujesz pchnięcia na nowe tory - to dobrze trafiłeś.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta indywidualny - autyzm, Zespó Downa, Zespół Aspergera, MPD »

  Oferuję zajęcia indywidualne w domu u klienta (woj. śląskie). Rewalidacja, terapia dzieci z zaburzeniami takimi jak: autyzm, Zespół Downa, Zespół Aspergera, MPD, niepełnosprawność umysłowa. Miasta: Tarnowskie Góry, Bytom, Pyskowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Radzionków, Miasteczko Śląskie, Świerklaniec, Zbrosławice

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Melka-Roszczyk - dobry psychoterapeuta Poznań »

  Wykwalifikowany psycholog specjalizujący się w poradach małżeńskich, rodzinnych, a także od uzależnień, przyjmuje swoich pacjentów w gabinecie w Poznaniu. Marta Melka-Roszczyk w ramach nabywania umiejętności zdobyła wiedzę medyczną i psychologiczną o podłożu emocjonalnym kobiet, macierzyństwa i rodzicielstwa.
  W jej ofercie można znaleźć szereg porad i konsultacji umożliwiających wyzbycia się ciążących niedogodnień, jakimi są bezsenność lub jego nadmiar, towarzyszący stres, lęk przed samotnością czy problemy z nieśmiałością lub agresją. Po rozpoznaniu objawów depresji czy nerwicy, dochodząc do genezy problemu, eliminuje szkodliwe skutki i uczy rozwiązywania problemów na przyszłość.
  Rozmowa z psychologiem pozwala „otworzyć” oczy.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Po Zmianę to centrum psychoterapeutyczne, którego obszarem działania jest Warszawa. Znajdująca się na Ursynowie placówka oferuje pomoc w wielu różnych aspektach nie tylko psychologicznych, ale również fizycznych. Tutaj psycholog udzieli profesjonalnych konsultacji, zarówno dorosłym jak i dzieciom, psychoterapeuta poprowadzi terapię w najskuteczniejszej dla danego przypadku formie, a osteopata pomoże odnaleźć utraconą równowagę pomiędzy ciałem a duszą.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny w Kielcach »

  Prywatny gabinet logopedyczny w Kielcach - neurologopeda Aneta Iwan, terapeuta metody Castillo Moralesa.
  Oferta:
  - terapia dzieci z opóźnionym i zaburzonym rozwojem mowy;
  - terapia ustno-twarzowa w oparciu o koncepcję Castillo Moralesa®;
  - terapia neurologopedyczna dzieci z wadami genetycznymi i rozwojowymi;
  - terapia dzieci z zaburzeniami ssania i połykania, gryzienia i żucia;
  - terapia dzieci i dorosłych z porażeniem nerwu twarzowego;
  - wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dzieci z grupy wysokiego ryzyka, terapia wcześniaków;
  - terapia z dziećmi hypotonicznymi (z obniżonym napięciem mięśniowym) i spastycznymi (ze wzmożonym napięciem mięśniowym);
  - kształtowanie i rozwijanie kompetencji językowo-komunikacyjnych;
  - wspomaganie rozwoju umiejętności komunikacyjnych AAC;

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »