Strony związane z hasłem: terapia indywidualna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'terapia indywidualna':

 • Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji »

  Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji świadczy pomoc psychoterapeutyczna, psychologiczna i pedagogiczna zarówno osobom doświadczającym życiowych trudności i kryzysów, jak i tym, którzy z myślą o własnym rozwoju pragną pogłębiać wiedzę na swój temat oraz zdobywać umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie w życiu. Oferujemy szeroki zakres usług o charakterze pomocy terapeutycznej obejmującej m.in. terapię indywidualną, grupową, terapię par, rodzin, które prowadzi psychoterapeuta, konsultacje psychologiczne i pedagogiczne, doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychemedica »

  Ośrodek Psychologiczny: psychoterapia, terapia małżeńska, mediacje, diagnoza, konsultacje, szkolenia, interwencja kryzysowa, negocjacje kryzysowe.
  Zapraszamy do zapoznania sięz naszą działalnością na stronie www.psychemedica.pl . Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 505-705-425 u psychologa Magdaleny Abramowicz

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Barbara Wągiel - Psycholog Terapeuta »

  Gabinet psychologiczny. Porady psychologiczne. Pomoc w problemach rodzinnych i małżeńskich, mediacje. Pomoc w depresji, nerwicach, stanach lękowych i bezsenności. Psychoterapia indywidualna i grupowa. Treningi kreatywności i warsztaty terapeutyczne.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Paweł Gębicki »

  Mój gabinet to miejsce gdzie każdy będzie mógł się przyjrzeć swoim emocjom, relacjom z innymi, ważnym wydarzeniom które miały miejsce i zastanowić się co można zrobić lepiej w przyszłości aby w momencie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"potknięcia się\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" o prawdę być jej świadomym. Rozwiązanie problemu jest wypracowywane wspólnie. Moja rola ogranicza się do wskazywania optymalnej drogi wyjścia z problemu. Klient sam dokonuje wyboru czy chce taką właśnie drogą podążać.nnKażdą terapię poprzedzają konsultacje w celu ustalenia zakresu wspólnej pracy. Ustalamy wtedy normy i zawiązujemy kontrakt na dalsze spotkania. nnKażda wizyta umawiana jest telefonicznie lub poprzez email.nnZgodnie z etyką zawodu psychologa naczelną zasadą jest dyskrecja. Wszystko co zostało wypracowane wraz klientem jest tajemnicą zawodową. Wszelkie dane wymagające użycia komputera (testy psychologiczne) są zabezpieczone biometrycznie, kodowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu bez możliwości ingerencji osób niepowołanych. Gabinet w Otwocku powstał z myślą, aby poczucie zaufania oraz komfortowe warunki były zapewnione dla każdego klienta.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALKOHOLIZM - terapia indywidualna, dochodząca »

  PRYWATNY GABINET PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ
  ALKOHOLIZM
  - terapia dla osób, które nie radzą sobie z alkoholem;
  - dla bliskich osób pijących;
  - wsparcie w trudnym, początkowym okresie trzeźwienia;
  - terapia pogłębiona dla osób po terapii podstawowej;
  - dla osób, które mimo odbycia terapii mają trudność z utrzymaniem abstynencji;
  - dla tych, którzy borykają się z problemami osobistymi, z którymi nie potrafią sobie poradzić, mimo że przestały już pić (ich bliscy przestali pić).

  Terapia indywidualna dla osób szczególnie pragnących zachować dyskrecję i anonimowość.
  „BORSUK” mgr Krzysztof Jaźwiec
  e-mail: krzysztof.jazwiec@vp.pl http://alkoholizm.home.pl
  Kraków, ul. Czarnowiejska 8

  tel.: 505 125 507

  NA PIERWSZE SPOTKANIE PROSZĘ UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Poświęcona psychoterapii - jako drodze do odpowiedzialności i dojrzałości, do zdrowej rodziny, naprawy relacji z innymi, odzyskania szacunku we własnych oczach i bliskich.
  Przedstawia też sylwetkę Ewy Jasina - psychoterapeuty, socjoterapeuty i pedagoga - która prowadzi gabinet psychoterapii w Szczecinie.
  W ofercie gabinetu są m.in. następujące formy pomocy:
  - terapia indywidualna dorosłych i młodzieży,
  - terapia małżeństw lub par,
  - terapia rodzin (ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi w okresie dojrzewania),
  - konsultacje problemów wychowawczych,
  - terapia grupowa,
  - treningi i warsztaty.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka »

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę kompleksowej, nowoczesnej fizjoterapii. Przeprowadzamy w głównej mierze terapię manualną, ponieważ jest ona jedną z najbardziej skutecznych metod leczenia schorzeń i nieprawidłowości w zakresie narządu ruchu. Stosujemy również wiele metod fizjoterapeutycznych, które zapewniają szerokie spektrum możliwości terapeutycznych. Wykonujemy terapię indywidualną, która składa sie z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych oraz nauki autoterapii.

  W trakcie nauki autoterapii przygotowujemy do indywidualnych ćwiczeń utrwalających efekty zabiegu, przeprowadzania samodzielnej terapii w momencie pojawienia się dolegliwości jak i również profilaktyki.

  Najistotniejszy dla nas jest stan zdrowia naszych Pacjentów, dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój osobistych umiejętności. Bierzemy udział w różnych kursach specjalistycznych, wykładach, sympozjach by móc zaradzić nawet tym najbardziej wymagającym przypadkom.

  Podczas terapii z pacjentami wykorzystujemy metody:
  - Mulligan
  - McKenzie
  - Medical Taping
  - NDT Bobath
  - PNF
  - Terapia Manualna Holistyczna (potwierdzone certyfikatami)

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet GOJA »

  Usługi z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pedagogiki, integracji sensorycznej oraz wczesnej interwencji.nnDla firm: warsztaty antystresowe, wpływu społecznego, autoprezentacji, handlowców, budowanie zespołu, zarządzanie czasem.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego Adam Zawielak »

  Pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching i szkolenia.
  Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego dedykowana osobom, firmom oraz instytucjom pragnącym wprowadzić zmiany w swoim życiu prywatnym lub/i zawodowym.
  Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, że odnosimy wrażenie utknięcia w martwym punkcie. Jeśli czujesz, że nadszedł czas wprowadzić zmiany w Twoim życiu osobistym, zawodowym, albo Twoja firma potrzebuje odmiany lub po prostu chcesz się rozwijać i oczekujesz pchnięcia na nowe tory - to dobrze trafiłeś.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHOLOG A.KIEDEL gabinet psychologiczny »

  Psycholog kliniczny Anna Kiedel prowadzi swój gabinet w Bolesławcu od 2003 roku. Jako magister psychologii klinicznej świadczy usługi w zakresie poradnictwa psychologicznego. Jeżeli potrzebują Państwo rady w trudnych sytuacjach życiowych, zapraszam na fachowe konsultacje psychologiczne. Swoją propozycję kieruję do osób żyjących w lęku, stresie, cierpiących na nerwice, depresję dodatkowo mających inne zaburzenia psychiczne. Każdy traf traktuję jako jednostkowy, albowiem wiem, iż każdy pacjent oczekuje profesjonalnej pomocy oraz zainteresowania jego osobą. Staram się pomóc w każdej kryzysowej sytuacji. Kieruję terapię indywidualną i grupową skierowaną do całych rodzin, dzieci oraz młodzieży oraz par i małżeństw. Szczegółowe wiadomości można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Jolanta Komorowska »

  Strona Gabinetu Psychoterapii w Radomiu prowadzonego przez psycholog, psychoterapeutę Panią Jolantę Komorowską. Zależy mi, żebyś czuł się w mojej poradni komfortowo i wyjątkowo, ale przede wszystkim będziemy razem pracować nad problemem z jakim przyszedłeś. Bardzo duże znaczenie mają dla mnie standardy etyczne dotyczące zdrowia psychicznego. W swojej pracy terapeutycznej sięgam po najnowszą wiedzę kliniczną dot. leczeniu zaburzeń psychicznych, emocjonalnych czy krótkotrwałych kryzysów.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta chludzińska »

  Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem uzależnień – w naszym gabinecie psychoterapii „Stabil” w Warszawie otrzymasz pełną pomoc w trudnych sytuacjach. 25-letnie doświadczenie w terapii DDA oraz DDD, leczenie uzależnień, współuzależnień, także dla par i małżeństw – jeżeli pojawia się problem, to tu znajduje się rozwiązanie. Dostępne metody terapii to m.in.: terapia indywidualna, grupowa, warsztaty psychoedukacyjne, treningi psychologiczne. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Banaś - Szczecin - pomoc psychologiczna, psychoterapia, terapia indywidualna »

  Jestem socjoterapeutą i psychoterapeutą. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie stażu klinicznego w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Centrum Psychiatrycznym w Szczecinie. Pracując z młodzieżą i ich rodzinami w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, szkoląc z zakresu psychoedukacji w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli oraz prowadząc prywatną praktykę terapeutyczną.nnJestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.nnUkończyłam studia na kierunku pedagogika rewalidacyjna w Uniwersytecie Szczecińskim. Studia podyplomowe z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży z zaburzeniami zachowania w WSHTWP w Szczecinie oraz Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym gdzie nadal pogłębiam swoją wiedzę z zakresu psychoterapii.nnOferuję m.in.: terapię indywidualną dla dorosłych, terapię dzieci i młodzieży, psychoedukację.nnUdzielam również wsparcia osobom w sytuacji kryzysowej oraz rodzinom mającym trudności wychowawcze.nnmgr Kamila Banaś.nnTematyka: psycholog, psychoterapia, terapia dzieci i młodzieży, terapia indywidualna, pomoc psychologiczna, Szczecin, Kamila Banaś

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Gabinet Terapeutyczny MOTYL »

  Gabinet MOTYL w Ustroniu oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną, logopedyczną i psychiatryczną dzieciom oraz osobom dorosłym. Specjalizujemy się w terapiach: indywidualnych, grupowych, rodzinnych, dzieci, par i małżeństw. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu (do późnych godzin wieczornych). Dostosowując ofertę do potrzeb najbardziej wymagających pacjentów, uruchomiliśmy możliwość prowadzenia sesji psychoterapeutycznych przez Internet. Dlaczego warto nam zaufać? 1. Dbamy o prywatność naszych pacjentów. Nasz gabinet położony jest w spokojnym i dyskretnym miejscu, z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miejskiego. Terminy poszczególnych spotkań ustalamy biorąc pod uwagę konieczność zachowania poufności i anonimowości wszystkich naszych pacjentów, a także minimalizacji ryzyka styczności z osobami postronnymi; 2. Jesteśmy dostępni przez siedem dni w tygodniu (również wieczorami). Nie mamy odgórnie ustalonych godzin przyjęć, lecz dostosowujemy czas pracy do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Jesteśmy dostępni codziennie do późnych godzin wieczornych (również w soboty i niedziele); 3. Nasz gabinet jest przyjazny dzieciom. Szczególną wagę przywiązujemy do komfortu i bezpieczeństwa naszych najmłodszych pacjentów; 4. Oferujemy możliwość prowadzenia sesji psychoterapeutycznych przez Internet.

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Myszkowska-Litwa.pl - psychoterapia w Krakowie »

  Dr. Myszkowska-Litwa prowadzi gabinet psychoterapii Gestalt w Krakowie. Podstawą jej pracy z klientem jest relacja bazująca na zaufaniu i więzi, stwarzająca poczucie bezpieczeństwa. Podczas spotkań obowiązuje zasada poufności, co gwarantuje dyskrecję. Podstawą terapii Gestalt jest całościowe spojrzenie na człowieka – jako jednostkę składającą się z emocji, relacji, psychiki i ciała, a jej celem – przywrócenie osobie równowagi i poczucia odpowiedzialności za własne życie. Dr. Marta Myszkowska-Litwa zaprasza zatem wszystkie osoby, które pragną zapanować nad swoimi emocjami, relacjami, chcą uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń, toksycznych związków, mają poczucie bezsensu życia lub po prostu chcą rozwijać się w sferze prywatnej lub zawodowej. Dowiedz się więcej na myszkowska-litwa.pl.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mind Works Centrum terapii CBT i Terapii Schematów »

  Mind Works oferuje terapię indywidualną i terapię par w podjeściu poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów. Oferta obejmuje także diagnozę psychologiczną wraz z wydaniem opinii, warsztaty pscyhologiczne, szkolenia psychoterapeutyczne oraz pomoc online.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »