Strony związane z hasłem: terapia logopedyczna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'terapia logopedyczna':

 • Logem, Logopeda Ewelina Mendala - Logopedia, Gdynia »

  Zapraszam wszystkich chętnych na indywidualne zajęcia z logopedii medialnej, emisji i higieny głosu oraz terapii logopedycznej przeznaczone dla wszystkich, którzy ze względów zawodowych występują publicznie i pracują głosem – dziennikarze, wykładowcy, pracownicy PR, nauczyciele, prawnicy, rzecznicy prasowi, menedżerowie, aktorzy, politycy oraz wszyscy, którzy pragną poprawić swoje kompetencje oraz sprawność językową i komunikacyjną, a więc dykcję, kulturę żywego słowa oraz stylistykę języka polskiego. Zajęcia obejmują także profilaktykę, diagnozę i terapię zaburzeń mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Cena zajęć dostosowana jest do rodzaju przeprowadzanej terapii. Pierwsze spotkanie (diagnozę logopedyczną) przeprowadzam bezpłatnie. O szczegóły proszę pytać telefonicznie (691 312 308) lub poprzez e-mail: e.mendala@gmail.com. Wiecej informacji na stronie internetowej www.logem.pl. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce logopedyczne i gry edukacyjne - sklep internetowy »

  sklep internetowy oferuje pomoce logopedyczne i gry edukacyjne dla rodziców i logopedów. Pełna oferta produktów, profesjonalna pomoc i doradztwo a także baza wiedzy, porady i artykuły logopedyczne, opisy pomocy i zabaw stymulujących rozwój mowy.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Logopedyczny »

  Interdyscyplinarny serwis,który powstał w 2002 roku z myślą o wszystkich zainteresowanych problematyką logopedyczną i dziedzinami pokrewnymi logopedii oraz pedagogiki specjalnej.
  Celem serwisu jest udostępnienie wiedzy w zakresie profilaktyki logopedycznej, pomoc we wczesnym rozpoznaniu wad i zaburzeń mowy oraz zaburzeń rozwojowych.
  Znajdziesz tu informacje o metodach i formach stymulacji rozwoju mowy, kompleksowym jej usprawnianiu, korekcji wadliwej wymowy. Zapraszam.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • DYNA-LINGUA Terapia logopedyczna »

  Pracownia logopedyczna DYNA-LINGUA M.S. wykonuje wszechstronne usługi logopedyczne na obszarze Wrocławia. Nasza oferta zawiera, między innymi: terapię poważnych zaburzeń mowy u osób autystycznych, terapię zaburzeń mowy u osób upośledzonych, osób z dziecięcym porażeniem mózgowym, osób autystycznych i osób z zespołem downa, korektę wszelkich wad wymowy, a także rozwój dzieci wybitnie uzdolnionych. Prócz tego organizujemy kursy oraz szkolenia na temat naszej autorskiej metody Dyna Lingua dla rodziców i logopedów, a także turnusy rehabilitacyjne dla dzieci autystycznych. Najlepszym gwarantem najwyższej jakości naszych usług jest ścisła współpraca z Uniwersytetem Wrocławskim, ze Stowarzyszeniem Twórców i Zwolenników Psychostymulacji, a także Podyplomowymi Studiami Logopedycznymi przy Uniwersytecie Wrocławskim. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda w Częstochowie - Dorota Zyskowska »

  "Neurologopeda w Częstochowie, Dorota Zyskowska. Specjalistyczna terapia logopedyczna i neurologopedyczna dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych, terapia wad wymowy, osób z afazją, wczesna interwencja logopedyczna. Dzięki pracy w przedszkolu, szkole i poradni psychologiczno- pedagogicznej posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. A specjalistyczne studia pozwoliły nabyć doświadczenie na licznych praktykach w pracy z niemowlakami oraz osobami starszy

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii »

  Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną i logopedyczną. Psychoterapeuci z kilkunastoletnim doświadczeniem proponują fachową pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.Nasze propozycje to:psychoterapia indywidualnadiagnoza psychologiczna i psychometrycznaporadnictwo psychologiczne, pedagogicznediagnoza i terapia logopedycznaprofilaktyka, obejmująca wspieranie prawidłowego rozwoju mowy

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Jelenia góra »

  Dzień dobry. Nazywam się Monika Załubska Jestem mobilną korepetytorką i terapeutką mowy.
  Dojadę w każdy zakątek powiatu jeleniogórskiego, by pomóc rozwiązać problemy z nauką lub prawidłową wymową.

  Zajęcia prowadzę również w Kowarach.

  Moim celem jest sprawić, aby nauka stała się dla dziecka przyjemną zabawą i przynosiła maksymalne efekty. Osiągam go zawsze stosując indywidualne podejście, ciekawe pomysły na lekcje i różnorodne pomoce naukowe, wykorzystując wrodzone predyspozycje i zdolności ucznia.
  Stawiam wysokie wymagania.
  Zdobyte w nauczaniu doświadczenie pozwala mi jasno stwierdzić, że pisać i pięknie mówić można nauczyć każdego! Moich uczniów zarażam PASJĄ i miłością do języka ojczystego, do literatury i prawidłowej WYmowy.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny LOGAMA Anna Jugo »

  Strona zawiera informacje o gabinecie logopedycznym LOGAMA prowadzonym Annę Jugo, logopedę i neurologopedę z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi, z młodzieżą i dorosłymi. Na stronie informacje o usługach i cenniku oraz dane kontaktowe i porady logopedyczne. Gabinet jest doskonale zlokalizowany przy ulicy Kwiskiej 5/7 we Wrocławiu - w pobliżu ulicy Legnickiej. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a sama diagnoza i terapia przebiega w wyjątkowo sprzyjającej atmosferze, dzięki umiejętnościom i doświadczeniu prowadzącego zajęcia logopedy. Zapraszamy na stronę www.logopedycznygabinet.pl i do gabinetu.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Salon Mowy - logopeda Kraków »

  Gabinet logopedyczny Salon Mowy w Krakowie prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną skierowaną przede wszystkim do dzieci i młodzieży mającej problemy z poprawnym artykułowaniem głosek. Ponadto w ofercie gabinetu znajduje się wczesna nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną znaną i cenioną w Krakowie oraz wczesna stumulacja dzieci od wczesnych dni narodzin. Gabinet wyposażony jest w nowoczesne zestawy pomocy logopedycznych, gier i ćwiczeń dydaktycznych mających na celu niwelowanie wszelkich wad i zaburzeń mowy.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrala Terapeutyczna Ligerek - pomoc w leczeniu zaburzeń mowy »

  Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego logopedy, który pomoże wyeliminować zaburzenia mowy występujące u Waszego dziecka to polecamy Centralę Terapeutyczną Ligerek, która mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Placówka tworzona jest przez osoby, które posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi. Placówka chętnie współpracuje z przedszkolami oraz z dziećmi cierpiącymi na autyzm.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »