Strony związane z hasłem: terapia poznawczo-behawioralna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'terapia poznawczo-behawioralna':

 • Pracownia Rodzinna »

  Pracownia prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię dzieci, młodzieży i dorosłych,
  terapię par, terapię rodzinną,mediacje rodzinne, warsztaty.

  Zapraszamy osoby szukające szybkiej i konkretnej pomocy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych (w szczególności problemów małżeńskich, wychowawczych i rodzinnych oraz problemów wieku dojrzałego), pragnące pogłębić wiedzę na swój temat i zdobyć nowe umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie w życiu.
  Pracownia Rodzinna
  Warszawa Mokotów
  tel. 602 774 777

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona Incognito Gabinety psychoterapii »

  Psychoterapia stwarza przestrzeń do poznania samego siebie i poszukiwania rozwiązań.Incognito tworzą psychologowie pracujący w nurtach poznawczo-behawioralnym, egzystencjalnym oraz ericksonowskim.
  Incognito proponuje psychoterapię uwzględniając indywidualne potrzeby każdej osoby. Poszukujemy najbardziej efektywnej metody rozwiązania zgłaszanego problemu, elastycznie korzystająć z wielu technik terapeutycznych.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog mokotów »

  Zapraszam do gabinetu psychoterapeutycznego VERTUS mieszczącego się w Warszawie, dzielnica Mokotów. Specjalizuję się w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Zajmuję się terapią depresji, lęków, zaburzeń zachowania, itp. oraz diagnozą i testami.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Psychoterapeuta Gdańsk Trójmiasto- Marta Molenda »

  Marta Molenda. Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Oferuję: konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie i problemach osobistych ( np. trudności w radzeniu sobie z emocjami, konflikty, samotność, problemy w relacjach z innymi ludźmi, lęki, nerwica, depresja, ciężka choroba, rozstanie, zdrada, żałoba).
  W swojej pracy szczególny nacisk kładę na relację z drugim człowiekiem, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, zrozumienia i stworzenie przestrzeni do rozmowy o każdym problemie. Z pełnym zaangażowaniem koncentruję się na każdym kliencie. Terapia jest dla mnie procesem poznawania drugiego człowieka, udzielania mu wsparcia w trudnych emocjonalnie momentach oraz towarzyszenia pacjentowi w odkrywaniu jego potrzeb, zasobów, przezwyciężaniu problemów, własnych ograniczeń i poszukiwaniu rozwiązań służących zmianie na lepsze. Nadrzędną wartością jest dla mnie dobro klienta oraz poprawa jakości jego życia.
  Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Joanna Barszczewska »

  Strona powstała z myślą o osobach, które szukają pomocy psychologicznej. Często decyzja o umówieniu się na pierwszą wizytę wydaje się trudna. Mogą jej towarzyszyć silne emocje i niepewność, czy pomoc, jaką oferuje psycholog będzie dla nas odpowiednia. Mam nadzieję, że informacje tutaj zawarte pomogą ocenić, czy moja oferta i kwalifikacje odpowiadają Państwa potrzebom.nW zależności od zgłaszanych problemów proponuję porady, konsultacje, diagnozy psychologiczne lub psychoterapię indywidualną.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Autyzmu »

  Kraina Autyzmu - czyli autyzm i terapia naszego synka a także porady jak wypełnić pit i gdzie wpisać KRS, ponad to takie zagadnienia jak zespół Aspergera, integracja sensoryczna, terapia behawioralna, afazja, itp. Wypełniając pita i przekazując w ten sposób 1% podatku na terapię Pawełka pomagasz aby Jego życie było normalne a na jego twarzy częściej gościł uśmiech.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - leczenie depresji, lęków, ChAD »

  Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, poradnictwo i diagnostyka w zakresie zaburzeń afektywnych i zaburzeń osobowości.
  Na stronie znajdziecie Państwo wartościowe informacje na temat rozpoznania i leczenia depresji, stanów lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, pomocy psychologicznej dla chorych na nowotwory i ich rodzin (program Simontona).
  Dostępne są na niej również narzędzia i testy dla osób zaniepokojonych swoim samopoczuciem: skala depresji Becka, Kwestionariusz Zaburzeń Nastroju, a także wskazówki jak pomóc sobie samodzielnie w przypadku zaburzeń depresyjnych.
  Zapraszam wszystkie osoby z rejonu Śląska do skorzystania z pomocy (gabinet znajduje się w centrum Katowic)

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mind Works Centrum terapii CBT i Terapii Schematów »

  Mind Works oferuje terapię indywidualną i terapię par w podjeściu poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów. Oferta obejmuje także diagnozę psychologiczną wraz z wydaniem opinii, warsztaty pscyhologiczne, szkolenia psychoterapeutyczne oraz pomoc online.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »